2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Teşekkür ederim canım ben de netten bir çok model beğendim şimdi söylediklerini de dikkate alarak mağazalara bakicam

Sen ne yapmayı düşünüyosun canım.sabun kalıcı güzel geliyo bana

Fikir çok güzel bebek arabası şeklinde v.s. sabunlar var temaya daha uygun olur gibi geliyor... Bide lavanta keselerini daha çok seviyorum lavantanın dışında küçük kurutulmuş güllerden de olabilir... İkinci olarak da renkli şekerlerden küçük kutular hazırlamak istiyorum... internetten etiket bastırılabilecek yerler de var kutu için bardak için ayarlanabilir... Tabi bunların hazırları da var ama ben kendim yapmak istiyorum bakalım...

kızlar hepsi çok güzelll Allahım inşşalhh giydirmeyide nasip eder bebeklerimize..bende bi ara çekip yüklemek isterim aldığım bir kaç şeyi..

bazen olumsuz şeyler okuyorum durduruyorum kendimi almadan,bazende dayanamıyorum dunyayı alacak gibi oluyorum..Allahım inşşalh sağ salim gelirler kucaklarımıza....

Canım hepsiçok güzeller Allah sağlıkla giydirmeni nasip etsin. Daha önceden aldığın süslü yüz örtüsü hakkında sorucaklarım vardı sana. Bende aynısını almayı istiyorm ancak boyutu ve kumaşı hakkında birşey yazmamışlar sitesinde. Birde bebeğin yüzüne zarar vermez değil mi kumaşı? Yardımcı olursan sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…