2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
5 dk bir yazabiliyomusuz ozelden.. 5 dk daha beklersem benim herif topuklarima sikacak:KK1::KK1: ayy sizide birakamiyom :KK53::KK53:

Ay valla hıc bılmıyorumkı ben daha smile'lerin yerını bulamadım kac aydır :KK70::KK70:
Ben yataga aldım pc'yi, benımkınıde dıger yanıma gecırdım şirinlik yaparaktan uyuttum bi guzel küstü uyudu garibim :KK70::KK70:
Muhabbet banada cok tatlı gelıyor ama sen gıt ıstersen canım az da koca bebegınle ılgılen :)

valla bebis iyide kocis iyi degil simdi basicak fircayi:KK52::KK52:
costuk biz zemrush la eksin meksin.. o da bir basina belgesel izliyo garibim:KK52::KK52:

Eslerimizi fazla mi ihmal ediyoruz ne :KK9:
baya bagimlilik yapiyor burasi :26:
Onlarada 2014 haziran babalari diye acsak ya bir konu :KK52:

İyiyiz ne tekme vaaaaar ne bı hareket benım püsür oglumda, aynı işte :KK70:
Sen napıyosunuz? ehe :KK70::KK70:

Birden hareketlenicek annesi az daha sabir :KK49:
Az once sorf yapiyordu benimkide :KK9:
Rabb'im herkese yasatir ins. Bu guzel duyguyu :KK16:

Ay valla hıc bılmıyorumkı ben daha smile'lerin yerını bulamadım kac aydır :KK70::KK70:
Ben yataga aldım pc'yi, benımkınıde dıger yanıma gecırdım şirinlik yaparaktan uyuttum bi guzel küstü uyudu garibim :KK70::KK70:
Muhabbet banada cok tatlı gelıyor ama sen gıt ıstersen canım az da koca bebegınle ılgılen :)

sen kandirmisin yine :KK23::KK23: ben onu da yapamadim:KK53::KK53: tlf sarja takili..yakininda bile degilim:KK33::KK33:

Eslerimizi fazla mi ihmal ediyoruz ne :KK9:
baya bagimlilik yapiyor burasi :26:
Onlarada 2014 haziran babalari diye acsak ya bir konu :KK52:

Birden hareketlenicek annesi az daha sabir :KK49:
Az once sorf yapiyordu benimkide :KK9:
Rabb'im herkese yasatir ins. Bu guzel duyguyu :KK16:

Amın canım ınnnnsallah! :) Sabırla o gunlerı beklıyorum, yoksa dogumda anca hıssedıcem bu gidişle!:KK70:
Ay yok babalar hıc gelmesın onlar hepten cocuk gıbıler bıdaha hayatta kaldıramayız onları pc basından! Bi LigTv yetıyo bana zaten!! :mad:@@

X