2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar selam,
bebek arabası alan, almayan tavsiyesi olanlar var mıııı?
:emir_bebek:

benim tavsiyem ;

http://www.e-bebek.com/nobler-travel-sistem-bebek-arabasi_NOB-NOB02

anladım canım...bende decavit kullanıyordum sadece 15 gün kullandım dr kullanmana gerek yok dedi...benim dr göre hiç bişeye gerek yok..ben değiştirsem mi bu dr acaba ?folikasite kullanmadım hiç. omega3 falanda..demir hapınıda kendim istedim.
bu arada benide listeye ekler misin...kimyasal gebeliği saymazsak ilk bebişim...yaş 29...cinsiyeti kesin değil..dr pipisi görünmüyo kendinizi kıza hazırlayın dedi...Batman dayım:KK34::KK34:

hıımmm tamam canım ekliyorum..
ayrıca cidden o ne öyle,hiçbi ilaca gerek duymamış :KK1:

Allahım bebişini sagsalim kucağına almayı nasip etsin.:nazar:

teşekkür ederim canım amin inşallahhhh :nazar:

ben ona 1-2 yıl once gıtmiştim pek memnun kalmadım canım kac kez gıttım ilgisizdi sonrada gıtmedim bıdaha zaten sınan beyden memnunum bilgisine guvenıyorum umarım bı sorun yasamam ama bu durumumla ilgili olarak tıptan bı hocanın da fikrini almak istiyorum bakalım ne diyecek?

canım ben de doktoruma güvendim bilmiyorum neden aslında kadın hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim ama kanamayla gittiğimde beni sakinleştirip çok tatlı konuştuğu için değiştirmek istemiyorum. ama bir doktora daha görün derim. başka gözle görünmek daha iyi olur bence.. :KK31::KK31::KK31::KK31:

ben hamile oldugumu öğrendiğimde 6 haftalık olmuştu bebişim 72.6 kiloydum.şimdi 77 kiloyum:KK17::KK17: benim bel fıtıgım oldugu için çok zorlanıyorum...Saglık sorunum olmasa kilomu hiç problem etmezdim:KK53::KK53:

bendede oluyor canım..başkasının yazısını alıp farklı cvp yazıyorum..:KK53::KK53::KK53:

Doktoruna söylesen cnm belki sana beslenme listesi verebilir ama tabi uymak önemli :KK34:

sağlık sorunum yok ama hantallaştım yani. zaten işe başladığımdan itibaren 1 yılda 20 kilo aldım (nişanımla düğünümün arasında tam 15 kilo var insan zayıflar dimi tam tersi kilo aldım :KK52::KK52::KK52: ) üzerine bi de hemencik hesapsızca hamiş kaldım. ilk 3 buçuk ay hiç almadım derken 1 ayda hop fırtladım 3 kilo. 1 hafta sonra gidicem doktoruma sorucam beslenmeyi, yüzmeye spora bişeye gideyim diyorum beslenme uzmanı ile birlikte. onu da sorucam hangi sporları yapabilirim. yürüyüş yapmaya çalışıyorum ama havalar malum yağdığı için pek olanak olmuyo:26::26::26::26:

hasretinize dayanamadim hat acilir acilmaz attim kendimi burayaaa :KK52::KK52: anaaaaaamm kiz cocuklar dogunca nasil ayrilacagiz birbirimizden akraba gibi olduk valla :KK1::KK1: :KK53:

benim tavsiyem ;

http://www.e-bebek.com/nobler-travel-sistem-bebek-arabasi_NOB-NOB02

hıımmm tamam canım ekliyorum..
ayrıca cidden o ne öyle,hiçbi ilaca gerek duymamış :KK1:

teşekkür ederim canım amin inşallahhhh :nazar:

pufpuffcum ben buna direkt dokunarak baktım ama çok tavsiye etmediler açıkçası
özellikle 3 teker olması türkiye yolları şartlarında ciddi sıkıntılar yaratabiliyormuş ve malzemesinin kalitesine garati vermiyorlar.
Graco tavsiye ediyor çoğu kişi...
tabii quinny, stokke ve bugaboo gibi fahiş fiyatlı ürünler düşünülmüyorsa...
ben düşünmüyorum şahsen, insan bir hayli arada kalıyor...

pufpuffcum ben buna direkt dokunarak baktım ama çok tavsiye etmediler açıkçası
özellikle 3 teker olması türkiye yolları şartlarında ciddi sıkıntılar yaratabiliyormuş ve malzemesinin kalitesine garati vermiyorlar.
Graco tavsiye ediyor çoğu kişi...
tabii quinny, stokke ve bugaboo gibi fahiş fiyatlı ürünler düşünülmüyorsa...
ben düşünmüyorum şahsen, insan bir hayli arada kalıyor...

herkesin düşüncesi,fikri farklı oluyor..
bende birebir gittim baktım arabaya.. ama beğendim bilmiyorum..
+ herşeyden önce yakın bi arkadaşım kullanıyor ve acaip memnun hiçbi şikayeti yok.. çocuğu 1 yaşını doldurdu hala kullanıyor..

hasretinize dayanamadim hat acilir acilmaz attim kendimi burayaaa :KK52::KK52: anaaaaaamm kiz cocuklar dogunca nasil ayrilacagiz birbirimizden akraba gibi olduk valla :KK1::KK1: :KK53:

kim demiş çocuklar doğunca ayrılcaz diye?
hey heeeeeeeeeeeeeeey :KK20:
daha sonrasında çocuklar üzerine yoğunlaşcak artık muhabbetlerimiz :KK34: yok gazıydı yok uykuydu yok o bu şu heheheheh :KK1: sen çocuk doğunca gitmeyi mi düşünüyosun yoksa :KK47:

kızlar ben geldim. bebeğim 350 grm olmuş boyu da 23 cm miş.kasık ağrım var dıye gtmiştim ama bişey yokmuş çok şükür. plasentam hala aşağıda olsun bebeğim sağlıcakla doğsun da çok mutlu oldum:KK1:

kızlar ben geldim. bebeğim 350 grm olmuş boyu da 23 cm miş.kasık ağrım var dıye gtmiştim ama bişey yokmuş çok şükür. plasentam hala aşağıda olsun bebeğim sağlıcakla doğsun da çok mutlu oldum:KK1:

vuuuuu bravo :KK9: boyuna kilosuna maşallah :nazar:

ben hamile oldugumu öğrendiğimde 6 haftalık olmuştu bebişim 72.6 kiloydum.şimdi 77 kiloyum:KK17::KK17: benim bel fıtıgım oldugu için çok zorlanıyorum...Saglık sorunum olmasa kilomu hiç problem etmezdim:KK53::KK53:

bendede oluyor canım..başkasının yazısını alıp farklı cvp yazıyorum..:KK53::KK53::KK53:

sağlık sorunum yok ama hantallaştım yani. zaten işe başladığımdan itibaren 1 yılda 20 kilo aldım (nişanımla düğünümün arasında tam 15 kilo var insan zayıflar dimi tam tersi kilo aldım :KK52::KK52::KK52: ) üzerine bi de hemencik hesapsızca hamiş kaldım. ilk 3 buçuk ay hiç almadım derken 1 ayda hop fırtladım 3 kilo. 1 hafta sonra gidicem doktoruma sorucam beslenmeyi, yüzmeye spora bişeye gideyim diyorum beslenme uzmanı ile birlikte. onu da sorucam hangi sporları yapabilirim. yürüyüş yapmaya çalışıyorum ama havalar malum yağdığı için pek olanak olmuyo:26::26:

Mutluluktan olsa gerek :KK1: kimileri stresten kilo alır seninki Allah'tan tam tersi :nazar: yüzmeye bende çok gitmek istiyorum ama enfeksiyondan korkuyorum çünkü hamileyken daha çabuk kapabiliyormuşuz ama ben de bi doktoruma soriyim :26: yürüyüşe bende pek çıkmıyorum dediğin gibi havalar kötü ruhum daralıyoo :KK31:

Hamişler arada sizlerde bi göbiş fotosu atarsınız artık konu sahibi olarak pufpufcumuzdan 2. Fotoyu bekliyoruz :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52:

Hamişler arada sizlerde bi göbiş fotosu atarsınız artık konu sahibi olarak pufpufcumuzdan 2. Fotoyu bekliyoruz :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52:

platform herkese, hatta misafir üyelerede açık olduğu için ben pek paylaşmak taraftarı değilim..
kendi içimizde topik olarak birbirimize güvensek bile, dış etkenler var :KK34:
nolur nolmaz..
tabi bu benim düşüncem ve tercihim :KK34:

sağlık sorunum yok ama hantallaştım yani. zaten işe başladığımdan itibaren 1 yılda 20 kilo aldım (nişanımla düğünümün arasında tam 15 kilo var insan zayıflar dimi tam tersi kilo aldım :KK52::KK52::KK52: ) üzerine bi de hemencik hesapsızca hamiş kaldım. ilk 3 buçuk ay hiç almadım derken 1 ayda hop fırtladım 3 kilo. 1 hafta sonra gidicem doktoruma sorucam beslenmeyi, yüzmeye spora bişeye gideyim diyorum beslenme uzmanı ile birlikte. onu da sorucam hangi sporları yapabilirim. yürüyüş yapmaya çalışıyorum ama havalar malum yağdığı için pek olanak olmuyo:26::26:

Mutluluktan olsa gerek :KK1: kimileri stresten kilo alır seninki Allah'tan tam tersi :nazar: yüzmeye bende çok gitmek istiyorum ama enfeksiyondan korkuyorum çünkü hamileyken daha çabuk kapabiliyormuşuz ama ben de bi doktoruma soriyim :26: yürüyüşe bende pek çıkmıyorum dediğin gibi havalar kötü ruhum daralıyoo :KK31:

evet ben stresten de mutluluktan da kilo alıyorum ben hep kilo alıyorum aslında :KK52::KK52::KK52: neyse bebiş doğsun emzirirken hemen başlicam bişeylere eskiden akupuntur ile vermiştim sigarayı bırakınca bi de oturak işe başlayınce boğazımı tutamamaya başladım geri aldım özene bezene verip 2 yıl koruduğum kilomu.. gene başlicam akupunktura doğumdan sonra kafaya koydum..ç:KK53::KK53::KK53::KK53:

platform herkese, hatta misafir üyelerede açık olduğu için ben pek paylaşmak taraftarı değilim..
kendi içimizde topik olarak birbirimize güvensek bile, dış etkenler var :KK34:
nolur nolmaz..

iyide yüzümüzü göstermiyoruzki ne gibi bi zararı olabilir 😕

Merhaba kızlar ben çok kötü grip oldum :KK43: başım ağrıyor burnum akıyor burnum silmekten kıpkırmızı oldu artık :KK43: dudağım bile uçukladı walla... sizin bildiğiniz bişiler varmı malum ilaç kullanamıyoruz yaaa :KK43: bide böle hasta halimle çalışıyorum ühhüüühhhüüü :KK43:

kendi içimizde topik6 olarak birbirimize güvensek bile, dış etkenler var :KK34:
nolur nolmaz..

pufpufum ben bu gidisle istesemde kopamayacam sizden deee:KK52::KK52: bende iki bebis var ya zaten biri kocisim bide prensesim :KK1: simdi 3.de gelirse nasil vakit ayiracagim onu dusunuyorum:KK53:

X