2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
hepinize iyi akşamlar annişler
yetişemiorum size takip etmek çok zor oluyor
maşallahınız var hepinizin...

canım detaylı ultrason 18. hafta ile 22. hafta arasında yapılıyor. erkeni 18 haftadan önce geci de 22. haftadan sonrası 20. hafta da ideali. ben de doktora gittiğimde 19+3 olacağım doktorum yeterli dedi..

Şimdi farkettim biz sizinle aynıyız benımde 3 subatta 19+3 oluyor ve tahmını dogum tarıhım doktora göre 26 haziran :)

Ta ta tammmmmmmm biz geldik......
Yorum yapan bacilar Allah (c.c.) razi olsun hepinizden :KK16:
Sunu anladim ki bu aglamak bana gore degil :KK9:
Bas agrim yenilerde gecti yarim parol destegi ile anca :KK23:
Veeeeeee cok sevdigim bir ablam kanser hastasiydi ailemizden biri....
Kemoterappi ile atlatti sukur....
Gecenlerde tekrar hastali baslangici gorunuyordu ama sukur normal insanlardaki hucrelerdenmis....
Moral super oldu ilk bana dedi bu mutlu haberi birde uzuldugumu bildigi icin :KK16:
Ohhh beeeee guzel birgun :21:
Sizler nasilsiniz bakalim :KK19:
Bugun giremwdim icimde birikmis kusuruma bakmayin :KK52:
son bitanecik kaldı yokmu okuyan :KK16:

Canim bugun baya bir ara verdikten sonra girebildim ne kaldi? Ne kacirdim :-)

inşallah...
ama zaten 2 hafta sonra 6 . ayın bitmesine 1 hafta kalmış oluyor.ben bugunlerde bekliyorum bide boyu uzun sözde sıpanın. eğitimdeki ebe sırtüstü 5 dakikadan fazla yatmıyacaksınız dedi.bebeğe zararlı dedi omurganıza biniyor dedi.sırtüstü yatınca kıpırdamasının nedeni ondanmış.rahatsız oluyormuş çünkü.dönmeye çalışıyormuş.:26:
[/QUOTE]

anlamadım nasıl sırtüstü yatmıycazz ??? nasıl yatıcaz pekii:KK53:

Ta ta tammmmmmmm biz geldik......
Yorum yapan bacilar Allah (c.c.) razi olsun hepinizden :KK16:
Sunu anladim ki bu aglamak bana gore degil :KK9:
Bas agrim yenilerde gecti yarim parol destegi ile anca :KK23:
Veeeeeee cok sevdigim bir ablam kanser hastasiydi ailemizden biri....
Kemoterappi ile atlatti sukur....
Gecenlerde tekrar hastali baslangici gorunuyordu ama sukur normal insanlardaki hucrelerdenmis....
Moral super oldu ilk bana dedi bu mutlu haberi birde uzuldugumu bildigi icin :KK16:
Ohhh beeeee guzel birgun :21:
Sizler nasilsiniz bakalim :KK19:
Bugun giremwdim icimde birikmis kusuruma bakmayin :KK52:

Canim bugun baya bir ara verdikten sonra girebildim ne kaldi? Ne kacirdim :-)

canım ayet el kürsi dağıtıyomda bi tanecik kaldı okursan sevinirim.bebekiçin :)

Kızlar şimdi hastaneden geliyorum,
Dualarınıza ihtiyacımız var. Hafif kanamayla gittim, önce baktıkar sorun yok gibi dediler.
Sonra NST ye bağladılar, baktılar ki 10 dk da bir hafif sancım oluyormuş ama ben ağrı falan hissetmedim.
Serum verdiler, iğne vurdular. Şimdi haftada bir iğne olmam gerekiyor... Erkenden gelmeye niyetlenmesin diye ...
Bu arada griple de boğuşuyorum...
İşte böyle... Moralim çok bozuldu anlayacağınız...

Herkese sağlık dileklerimle

Dualarınıza ihtiyacımız var. Hafif kanamayla gittim, önce baktıkar sorun yok gibi dediler.
Sonra NST ye bağladılar, baktılar ki 10 dk da bir hafif sancım oluyormuş ama ben ağrı falan hissetmedim.
Serum verdiler, iğne vurdular. Şimdi haftada bir iğne olmam gerekiyor... Erkenden gelmeye niyetlenmesin diye ...

rabbim seni ve bebeğini korusun zamanı gelene kadar beklesin bebişin :)

anlamadım nasıl sırtüstü yatmıycazz ??? nasıl yatıcaz pekii:KK53:

mümkünse sola değilse sağa.ayrıca sırtüstü yattığında toplardamara baskı uygulanıyor ve bebeğe giden kan akışı çok yavaşlıyormuş.sağ tarafa yattığındada aynı şey oluyor ama sırtüstü yatmak kadar değil.su dolu kese omugaya biniyor ve bebişler rahatsız oluyor durumdan.detaylıya girdiğimde 45 dak sürdü arada doktor sağa sola döndürdü normalde bu kadar uzun süre sırtüstü yatma dedi.

mümkünse sola değilse sağa.ayrıca sırtüstü yattığında toplardamara baskı uygulanıyor ve bebeğe giden kan akışı çok yavaşlıyormuş.sağ tarafa yattığındada aynı şey oluyor ama sırtüstü yatmak kadar değil.su dolu kese omugaya biniyor ve bebişler rahatsız oluyor durumdan.detaylıya girdiğimde 45 dak sürdü arada doktor sağa sola döndürdü normalde bu kadar uzun süre sırtüstü yatma dedi.

amaa yana sağ veya sola yatıncada karnım böle sarkıyor gibi aşağıyaa, hani böle top gibi sankıı, nasıl cebine falan bir şey koyarsın sarkarya böleee, öle oluncada daha sakıncalı gibi geliyor banaa :KK43:

Canim uzuldum senin adina gercekten....
Biran once atlatirsin hastaliginida ins.
Biran once toparlanirsin ins. :nazar:

Cankatre cok gecmis olsun.kanaman devam ediyormu. Dun gece bende benzer bisey yasadim. Doktoru sabah aradim ama onemli degil kafana takma dedi. Acaba benimdemi gitmem gerekirdi. Senin kanaman tam olarak ne renk ve ne miktArda oldu. Bide hafif agrim var. sendede varmi.

canım ben de bugün aynı sorundan dolayı hastanedeydim. ara sıra karnım serleşiyodu sonra geçiyodu ben bebek dayanıyo zannediodum ama kasılmaymış meğerse.. nstye bağladı hafif sancı varmış magnezyum, endol kapsül ve progestan verdi. o kadar korkuyorum ki anlatamam.. Allah hepimizin bebeğini sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi bize bağışlasın inşallah :KK43:

canım ben de bugün aynı sorundan dolayı hastanedeydim. ara sıra karnım serleşiyodu sonra geçiyodu ben bebek dayanıyo zannediodum ama kasılmaymış meğerse.. nstye bağladı hafif sancı varmış magnezyum, endol kapsül ve progestan verdi. o kadar korkuyorum ki anlatamam.. Allah hepimizin bebeğini sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi bize bağışlasın inşallah :KK43:

Mrs phoneix kanama sikayetin varmiydi

Karniniz serlesmesi nasil iyo kizlar ben yemekten sonra midemin alti cok.sertlesiyo bikini bolgemde yani kasiklarim gibi sert oluyo ama oda gaz olunca...suan oldugu gibi cok fena gazim var bebegin oraya oturdu resmen canim yaniyo cok dr um com uzakta burda adam.gibi dr zaten yok...bebisler allah emanet

X