2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bizim annemle bugünkü durağımız İstanbul Hello Baby mağazası..
çok öneren oldu büyük biyermiş ve "oraya gidin eliniz boş dönmezsiniz,biçok şeyi alırsınız" dediler bizde merak ettik tabi..

eğer bişeyler alırsak cicileri hemen paylaşırım zaten :KK34:
ayrıca İstanbul'da olanlarınız içinde bilgi fikir edinmiş olurum :KK34:

12'de gideceğiz annemle.. Ama şimdi köftemle bi kahvaltı yapalım karnımız baya aç..
:KK56:

Oh oh hergün gez dolaş efeye alışveriş yap.Biz çalışanlar imreniyoruz sana.Ama en iyisini yapıyosun bizim yerimize de gez dolaş keyfine bak canım.Oğluşun da sağlıkla kullansın giysin cicilerini inşallah.

kız dün ben senin için buldum paylaştım burda bu videoyu.. bak alınganlığım tutar haaa :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

çok güzel bir doğum videosu yaa ben de böyle istiyorum dediğin gibi ama Antalyadayım heralde burda da yoktur böyle :44::44::44::44::44:

canım benim çok teşekkür ederim sitede bi haller var donup kalıyor, sonra site cevap vermiyor filan diyor kaç gündür doğru dürüst giremiyorum. Benim de eşim antalyalı ailesi filan orda yaşıyor, işlerimizi yoluna koyunca bizde oraya yerleşmek istiyoruz bakalım kısmet. Çok güzel di mi video. Ben deli gibi müdehalesiz doğum araştırıyorum ama hastaneler ne kadar ilgilenir bilmiyorum

günaydın günaydın kadınalr kulübünün en güzel anneleri ve onların güzel ve yakışıklı melekleri..giremiyorum uzun süredir belki 10 günü geçmiştir..umarım hepiniz iyisinizdir..geçmişi okumaya gücüm yetmez :) sayfalar yine dolmuş ne gevezesiniz kızlar :)

buralardayım görüşmek üzere...

Cilekkkk surat kac zamandir seni bekliyorummm....sen eskisehirdesin sanirim....bende eskisehirde dogum yapmak isyiyorum ailemin orda da evi var...suanki drum ankarada son zamanlarda gidip gelmek zor olacak aramizdaki mesafe 3.5 saat ....sen kime gidiyosun onerecegin dr var mi...ben acibademle gorustum fiyatida uygun geldi benim sezeryan olacak zaten...ama.kafami karistiran bisey oldu arkadasimin kuzenleride orada yapmis ama coxuklar vaktinde dogdugu halde kuveze almislar..kesinlikle kimseyi zan altinda birakmak istemiyorun ama acaba para icin mi yapiyolar diye dusunmeden edemiyorum...tam tesekkullu hastanede bulmak zor...bulundugum yer zaten kucuck bir ilce...cok kararsizim

Günaydınnnn...

Günaydııınnn...

Dün naz yapıyım hastayım diyim dedim gercekten hasta oldummmm sol tarafımda bir ağrııııı var tarifi imkansız hareket ettikce batıyor gıbı ... Gece uykumdada sol ayagıma bir kramp girdiiiii offffffffffff oluorum sandımmmmm :KK30: Neden oluor acaba yaa sımdı sut ıcıorum muz yıcem acaba vıtamınsızmı kaldım :KK50:

Çalışanların işi zor bende çalışıyorum ama memurum 5.30 da evdeyim o günün yemeğini hatta bir sonraki günün yemeğinide hazırlıyorum.Çünkü öğlenleride eve gelip yemeye özen gösteriyorum.Ekmek falan az yiyorum ama çok kilo alıyorum tartılara küskünüm nerden geliyor bu kilolar anlamadım.Kızımın adı Elif Ada olacak teyzesi hala annesine tekmelerini hissettirmiyor ama.
Maşallah senin kızına teyzesi sevgi öpücüklerini yolluyor ona.İş konusunda Allah yardımcın olsun canım.Bu tempoyla daha nekadar çalışmayı düşünüyorsun?Sağlığına ve yediklerine dikkat et canım.

Benim kuzumun adi da elif hayal ....elif ismini ruyamda gordummm...vaz gecemedim
.bazilar elif ismi tek.koyulmali dedi uyuz etti benii

Cilekkkk surat kac zamandir seni bekliyorummm....sen eskisehirdesin sanirim....bende eskisehirde dogum yapmak isyiyorum ailemin orda da evi var...suanki drum ankarada son zamanlarda gidip gelmek zor olacak aramizdaki mesafe 3.5 saat ....sen kime gidiyosun onerecegin dr var mi...ben acibademle gorustum fiyatida uygun geldi benim sezeryan olacak zaten...ama.kafami karistiran bisey oldu arkadasimin kuzenleride orada yapmis ama coxuklar vaktinde dogdugu halde kuveze almislar..kesinlikle kimseyi zan altinda birakmak istemiyorun ama acaba para icin mi yapiyolar diye dusunmeden edemiyorum...tam tesekkullu hastanede bulmak zor...bulundugum yer zaten kucuck bir ilce...cok kararsizim

canım ben acıbademe gidiyorum doktorum orda..daha doğum fiyatlarını araştırmadım ..normal doğum istiyorum ama eğer mümkünse tabi..ne kadar fiyat aldın ordan canım..

Günaydınnnn...

Günaydııınnn...

Dün naz yapıyım hastayım diyim dedim gercekten hasta oldummmm sol tarafımda bir ağrııııı var tarifi imkansız hareket ettikce batıyor gıbı ... Gece uykumdada sol ayagıma bir kramp girdiiiii offffffffffff oluorum sandımmmmm :KK30: Neden oluor acaba yaa sımdı sut ıcıorum muz yıcem acaba vıtamınsızmı kaldım :KK50:

Canim dr na sor magnezyumm....cok.ise yariyo benim belim ve kuyruk.sokumum cok agriyordu cok iyi geldi...bide hep sola yatmaktan bacaklarim uyustu sabah bi anda geriniyorum farketmeden sonra toparlaniyorum

Pufpufcum beni de listeye ekler misin?

yas 26
ilk
istanbul
9 haziran
Erkek
Osman Ali

Benim kuzumun adi da elif hayal ....elif ismini ruyamda gordummm...vaz gecemedim
.bazilar elif ismi tek.koyulmali dedi uyuz etti benii

Anacım milleti ne takıyosun allah aşkına. Öyle bi mecburiyet hiç duymadım. İlla aklına takılıyosa diyaneti ara sor

Canim dr na sor magnezyumm....cok.ise yariyo benim belim ve kuyruk.sokumum cok agriyordu cok iyi geldi...bide hep sola yatmaktan bacaklarim uyustu sabah bi anda geriniyorum farketmeden sonra toparlaniyorum

tatlım sola yat diye doktorların özellikle belirttiği bi durum yok henüz. Ben karnımın üstü dışında her halde yatıyorum kasmayın bu kadar. Son aylarda sola yatmak tavsiye ediliyor şu ana bebek minicik her türlü kan akışı sağlanır:KK23:

Günaydınnnn...

Günaydııınnn...

günaydın canım.. aynen yaa gece sağdan sola dönüyüm dedim de sağ baldırıma bir kramp girdi bi çığlık attım eşim deli oldu ne olduuu diyee uyandı ayağım a kramp girdi hareket ettiremiyorum dedim masaj yaptı Allahtan geçti... ayy ne iğrenç bişeydi yaa hemen de söyleniyo eşim uykusunda bak magnezyumunu içmezsen böyle olur işte diye:))

canım benim çok teşekkür ederim sitede bi haller var donup kalıyor, sonra site cevap vermiyor filan diyor kaç gündür doğru dürüst giremiyorum. Benim de eşim antalyalı ailesi filan orda yaşıyor, işlerimizi yoluna koyunca bizde oraya yerleşmek istiyoruz bakalım kısmet. Çok güzel di mi video. Ben deli gibi müdehalesiz doğum araştırıyorum ama hastaneler ne kadar ilgilenir bilmiyorum

canım ne güzelmiş hemşeri sayılırız o zaman. :KK52::KK52::KK52::KK52: aynen ben de bugün antalyada öyle bi yer var mı acaba diye bakınıyorum. bakalım belki bulursam sana da haber vereyim sende buraya gelirsin :KK52::KK52::KK52::KK52:

Oh oh hergün gez dolaş efeye alışveriş yap.Biz çalışanlar imreniyoruz sana.Ama en iyisini yapıyosun bizim yerimize de gez dolaş keyfine bak canım.Oğluşun da sağlıkla kullansın giysin cicilerini inşallah.

aaaah canımmm üzülmeeee ben senin yerinede gezerimmmm
:KK33: aten çabuk yoruluyorum :KK1: (bak günlük hamile takviminde bile yazıyo bugün,kendinizi artık çok yormayın diye)
Günaydınnnn...

Günaydııınnn...

normalde sola yatın deniyor ya bu kalp ile karaciğer arasındaki kan akışının kolaylığı içinmiş.. Ama benim kalbim sağda,tek olan organların hepsi terste o yüzden sola ASLA yatamıyorum!! Ağrı oluyo, aynen dediğin gibi bi gece öyle bi ağrıyla uyandım kiiii anlatamam nasıl baskı sancı!! Sola yatar uyandım o an ama sağa dönünce hafifledi geçti mesela bidahada olmadı genelde sapa yatmaya çalışıyorum.. :KK34:

Pufpufcum beni de listeye ekler misin:KK3:

yas 26
ilk
istanbul
9 haziran
Erkek
Osman Ali

tamam tatlım :KK34:

canım ne güzelmiş hemşeri sayılırız o zaman. :KK52::KK52::KK52::KK52: aynen ben de bugün antalyada öyle bi yer var mı acaba diye bakınıyorum. bakalım belki bulursam sana da haber vereyim sende buraya gelirsin :KK52::KK52::KK52::KK52:

kontrolllerimi burda yaptırdığım için zor olur başka şehir benim için. Sen bul da yine de ikinciye düşünürüz artık:KK1:

Günaydınnnn...

Günaydııınnn...

Günaydın canım , aynı sorun bende de var .. Sağ Bacağımı kiltliyor resmen, magnorm kullanıyorum 1 haftadır azalma var çok şükür, bu arada Günde 1 muz mutlaka yenmeliymiş 400gr civarı Potasyum varmış (mineral). Bizim ihtiyacımız olanda bu canım . inş geçer hemencik :KK16:

günaydın canım.. Aynen yaa gece sağdan sola dönüyüm dedim de sağ baldırıma bir kramp girdi bi çığlık attım eşim deli oldu ne olduuu diyee uyandı ayağım a kramp girdi hareket ettiremiyorum dedim masaj yaptı allahtan geçti... Ayy ne iğrenç bişeydi yaa hemen de söyleniyo eşim uykusunda bak magnezyumunu içmezsen böyle olur işte diye:))

cnm dr bana magnesyum vermedi suan sadece akn ve decavit içiorum kan ıalcınıda duzenlı ıcemıorum mıdem bulanıooo ama ayagımı kesseler ole acımazdı heraldeee bende cıglık cıglık uyandım esım bısmılah bısmılah dıye uyandı :KK51:

günaydın kızlar,2-3 gündür giremiyorum.
malum haftasonu sınavları.
ama bugun dayanamadım yeni arkadaşlar katılmış,
hepinize hoşgeldiniz diyorum ve herkezi kocaman öpüyorum.
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

kontrolllerimi burda yaptırdığım için zor olur başka şehir benim için. Sen bul da yine de ikinciye düşünürüz artık:KK1:

doğrusun canım zaten benim de bulabileceğim meçhul hiç sanmıyorum böyle bir şeyin Antalyada yaptırılabileceğini.. dün arkadaşın biri Ankara'da suda doğum yapılan yer bulmuş fakat 2. doğuma yapıyorlarmış.. :44::44::44::44: ilk doğumları almıyorlarmış...:KK4::KK4::KK4::KK4:

X