2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bende burada kalma taraftarıyım... Orada diğer arkadaşlarla karışacak ayrıca burada altta kimin kaç haftalık hamile olduğu falan yazıyor, face de bunu hatırlayamayız sanırım :) ben burada kalıyorum

bende burdayım benım ınstagram hesabımda yok ben burdayım siz gidin :KK43:

bende burada kalma taraftarıyım... orada diğer arkadaşlarla karışacak ayrıca burada altta kimin kaç haftalık hamile olduğu falan yazıyor, face de bunu hatırlayamayız sanırım :) ben burada kalıyorum

ben de iş yerinde face kullanamıyorum. akşam da eve gidince yemek filan derken yorulup pc yi hiç açmıyorum. Benim için de en ideal burası. sırf foto görmek için mi gidiyosunuz ya :KK5:

bende burada kalma taraftarıyım... orada diğer arkadaşlarla karışacak ayrıca burada altta kimin kaç haftalık hamile olduğu falan yazıyor, face de bunu hatırlayamayız sanırım :) ben burada kalıyorum

evet kızlar bende burdayım.biraz zorluyo burası ama tadı bi başkaydı ilk keşfettiğim günü hep takip ederdim.2.5 aydır üyeliğim vardı.herzaman giremiyorum zaten ama sonradan tek tek okuyorum.buraya devam yani

katılıyorum canım benimde hesabım yok face var tek oda eşimle ortak kullanıyoruz.instagramı eşim kabul etmedi,resim falan paylaşmama müsaade etmez,burdan görüşmeye devam edelim kalanlarla.kızlar bizi unutmayın:KK43:(

olur mu canım unutulmaz burası ilk göz ağrımız ben cepten siteye girmeyi bakmayı beceremedim pek işyerine gelince burdan yazıyorum instgram cepten takip için kullanıcam :KK66:

merhaba kızlar, ben birinci doz aşımı oldum geldim:KK76:çok şükür ağrım sızım yok şu an...
15 şubatta ikinci dozu olacağım...

bende burdayım benım ınstagram hesabımda yok ben burdayım siz gidin :KK43:

ben de iş yerinde face kullanamıyorum. akşam da eve gidince yemek filan derken yorulup pc yi hiç açmıyorum. Benim için de en ideal burası. sırf foto görmek için mi gidiyosunuz ya :KK5:

evet kızlar bende burdayım.biraz zorluyo burası ama tadı bi başkaydı ilk keşfettiğim günü hep takip ederdim.2.5 aydır üyeliğim vardı.herzaman giremiyorum zaten ama sonradan tek tek okuyorum.buraya devam yani

olur mu canım unutulmaz burası ilk göz ağrımız ben cepten siteye girmeyi bakmayı beceremedim pek işyerine gelince burdan yazıyorum instgram cepten takip için kullanıcam :KK66:

kızlar biryere gitmiyoruz y aa:26:.ben zaten instagramı sürekli kullanıyorum.facebook grubuna da bakarım ama burayı düzenli takip edicem.ben bütün sayfaları geçmişi tek tek okuyorum ya gidermiyim burdan :KK1::KK1:

foto merak etmiyor deilim ama buda ayrı bi zevkli.değişiklik iyidir gerçi arkadaşlar sadece bizide unutmayın derimmmmm.

[sıze=3]kızlar size bişey söylücem biz eşim ile nişanlıyken kollarımıza birbirimizin isimlerini yazdırmıştık şimdiii dahada hoşuma gidiyor :KK19: Allah korusun tabi ama beni aldatmaya bile kalksa kolundaki isim şak diye çıkacak ortaya hahahhahaha düşünceye bak :KK9::KK53::KK51:[/sıze]

kızlar biryere gitmiyoruz y aa:26:.ben zaten instagramı sürekli kullanıyorum.facebook grubuna da bakarım ama burayı düzenli takip edicem.ben bütün sayfaları geçmişi tek tek okuyorum ya gidermiyim burdan :KK1::KK1:

öyleyse iyi arkadaşlar.kocişten gizli hesap açtırmayın bana bak:))))

kızlar face grubu ile ilgili özelden yazın bana lütfen çünkü böyle alenen yazmak falan yasak! Ceza alınabilir..

kızlar,canlarım tekrarlıyorum.. sosyal platformlarla ilgili konuşmak yasak burda.. ceza alınıyor.. ona göre, dileyenler konuyla ilgili "babygel" ile iletişime geçebilir.. grup açıcakmış kendisi ayrı olarak :KK34:

[sıze=3]kızlar size bişey söylücem biz eşim ile nişanlıyken kollarımıza birbirimizin isimlerini yazdırmıştık şimdiii dahada hoşuma gidiyor :KK19: Allah korusun tabi ama beni aldatmaya bile kalksa kolundaki isim şak diye çıkacak ortaya hahahhahaha düşünceye bak :KK9::KK53::KK51:[/sıze]

dövme abdest konusunda sıkıntılı sırf o yüzden yaptırmıyorum yoksa bende yaptırırım öyle bişey bileğimin ya da parmağımın üstüne :KK1:

[sıze=3]dövme abdest konusunda sıkıntılı sırf o yüzden yaptırmıyorum yoksa bende yaptırırım öyle bişey bileğimin ya da parmağımın üstüne :KK1:[/sıze]

herkezin düşüncesi farklı bu konuda cnm bende ılkten tereddutluydum ama hocaya danısdım o abdest kabul ama peygamber efendımız lanetlemıs dedi :KK34: Ama herkez ınandıgı seyı yapıor :KK49:

herkezin düşüncesi farklı bu konuda cnm bende ılkten tereddutluydum ama hocaya danısdım o abdest kabul ama peygamber efendımız lanetlemıs dedi :KK34: Ama herkez ınandıgı seyı yapıor :KK49:

evet şimdi bende araştırdım da abdest geçiriyor ama peygamberimiz lanetliyor diyor. Sahih bi hadis. E çocuklarınızı da yazdırın çok hoş olur:KK16:

merhaba kızlar, ben birinci doz aşımı oldum geldim:KK76:çok şükür ağrım sızım yok şu an...
15 şubatta ikinci dozu olacağım...

aman ne güzel ya , herkesin bünyesi farklı inş bizde de ateşlenme kol ağrısı falan olmaz. şubat ayında olcam ilk dozu ama bende tırsma var :)) Aşı olmaya bile cesaretim yokken ben nasıl doğurcam acaba çok merak ediyorum :KK70:

canım profilindeki doğum tarihin ve bebek gelişimini okudum şimdi bebeişle konuş diyo sakın ihmal etme
konuş bebişinle :KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek:

tamam canım saol hatırlattığın içi.beni duymasada hisseder heralde hep konuşuyorum :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

aman ne güzel ya , herkesin bünyesi farklı inş bizde de ateşlenme kol ağrısı falan olmaz. şubat ayında olcam ilk dozu ama bende tırsma var :)) Aşı olmaya bile cesaretim yokken ben nasıl doğurcam acaba çok merak ediyorum :KK70:

benimde olmadı ağrım falan şükür biraz sızlama var sadece bende sevmiyorum iğne aşı ama çatır çatır doğurcaz başka yolu yok :KK1::KK1:

X