2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
allahım çok şeker oluyorlaarrr ben de kendi ördüklerime bakıp bakıp abu annesinin kuzusuuuu diye seviyorum.. Annem yenice bi battaniye örüyor. kayınvalidem henüz cinsiyetini bekliyor bizimki de nazlı olduğundan göstermiyo :KK52::KK52::KK52::KK52: Allah'ım sağlıkla gelsinler de içleri de dolsun kıyafetlerimizin misler gibi koksunlar..:KK31::KK31::KK31::KK31:

ah bu anneler iyi ki varlar .bana da açtı dolabından gösterdi 19 tane yelek hırka örmüş.3 kardeşiz ama paylaşcaz.cinsiyet belli olsun yine yapıcam diyo da kıyamıyorum yaptırmıcam hediye de çok geliyo zaten.annemden biliyorum tüm yiğenlerine örüp örüp veriyodu hediye olrak

bende istemem filan dedim ama bayıldım hepsine. eskiden kızardım daha evlenmedim fol yok yumurta yok örme diye. Gözüm görürken elim tutarken öreyim derdi ( benim geç evleneceğimi bildiği için çocukta yapmam hemen filan diyordum kadıncağız iyice yaşlanırırm yapamam diye stok yapmış:KK1: ) Şimdi iyiki örmüş diyorum. Bebeğimiz olacağını öğrenince ilk siparişimi verdim anneme ahanda bu http://deryaorgu.blogspot.com/2013/11/sar-civcivli-orgu-cocuk-hrka-ve-bere.html bitirmiş çok güzel olmuş örmek isteyen olursa diye koydum. Dahada sarı istemem her yer sarı oldu :KK53:

Maşallah canım çok şükür sorun yok maşallah. Esra erolun nesi varmış? anlamadım

AAAyyyy kıyamazlar sanaaaa. Sen hiiiç üzülme takma bunları herşey gelir geçer. Onlar da bişeyden çekinmese öyle demezlerdi heralde. Benim de kardeşimin nişan alış verişi vardı ablamı çağırdılar taaa uzaktan beni kimse çağırmadı. Ama ben hamileyim ondan çağırmamışlardır dedim üzmedim kendimi. Ayrıca onlar senin ailen sen daha doğmamış bebeğini bu kadar severken onlar seni gözden çıkartabilir mi?

Sakinnn :) Hoş geldin canım :) arada oluyor böyle şeyler biz de yazıyoruz görmemiş olabiliyor arkadaşlar yada siteden alıntılayıp yazarken hata alıp siliniyo falan. O yüzden takma kafana :) :KK16::KK16::KK16::KK16:

kessinlikle katılıyorum kuzum sana. Çoook çok da geçmiş olsun diyorum dikkat et kendine.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Aman da aman. Ben sürekli hissediyorum maşallah bundan sonra artık hissedersin :) Start vermiş senin Bıdıkcık :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::nazar::nazar::nazar::nazar:

YA nasıl böyle sorumsuzluk yapabiliyorlar ki bi paraf düşmek zor mu bu kadar. Gebelerde durum farklı olmalı diye. Ama nerdeeee.

Tekme ki ne tekme canım :) her an defalarca nerdesin ne yapıyosun bakmadan anneyi tekmeliyor oğlum :) Ben de diyorum eh oğlum ben seni pamuklara sarayım sen anneye tekme tokat dal :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: küçük sıpaaaaaaaa :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

az kaldı canım sabır :) her an gelebilir minnak tekmecikler :)
valla canım sabrediyorum inşş annesini çok fazla bekletmez minik kızım :KK52:
Annem taaaa ben evlenmeden filan beğendiği bebek kıyafetlerini modellik olsun diye örerdi. Üstelik hem bana hem kız kardeşime deli kadın ya :KK6::KK1:
haftasonu anneme gittik onları getirdi yalan olmasın 20 filan örgü yelek vardı yeter daha yelek örme dedim hiç sevmem zaten. Bi de cinsiyet belli olmadığı için hep unisex renkler örmüş hepsi sarı yeşil ve beyaz .O renklerden gına geldi valla :KK53: Bu renklerden de örme dedim yelekte yeter hırka kazak filan ör dedim cinsiyet belli olsun dört gözle onu bekliyoruz diyo. Yengem teyzem kayınvalidem herkes ona göre ip alacakmış :KK1:

Ay çok cicilerdi ama eşimle bakıp bakıp sevdik :KK1:

anne işte canım illa ki onlar örülcek renk renk model model ama onlarız da olmaz ki kış geldiğin de nasıl da giyecek minik kuzu annem iyi ki örmüş diyecesin :KK34:
bende pek örgü işini sevmiorum ama gönlü kırılmasın diye de bişey demek istemiyorum :KK31:

serMerhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 15-06-2014

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Listeye eklenmek için bana özel mesaj ile ulaşmanızı rica ederim.

Saygılarımla

Anne Adayımız :21:Yaş :26: Kaçıncı Bebiş :KK49: Şehir En Büyük TÜRKİYE BDT :emir_bebek: Bebiş Cinsiyeti :KK73: Bebiş İsimlerimiz :KK52:
pufpuff 27 İlk İstanbul 24 Haziran ERKEK :KK55: Ahmet Efe
oetgsl 31 İlk İstanbul 14 HaziranERKEK :KK55:
ilepetzog 26 İlk İzmir 14 Haziran KIZ :KK12: Ada
seraaap 30 İlk İzmir 17 Haziran
mihrimah24 27 2. Bursa 23 Haziran
miss_night 25 İlk Bursa 6 Haziran
guness14 30 İlk İstanbul 21 Haziran ERKEK :KK55:
bahar3432 31 İlk İstanbul 17 Haziran
sevgi2005 27 2. İzmir 26 Haziran
fabor 38 2. Bursa 18 Haziran
blackgirll 28 İlk Konya 9 Haziran ERKEK :KK55:
nimet1 34 İlk Newyork 15 Haziran
zkibar82 31 İlk İstanbul 25 Haziran
Plebisit82 31 İlk Kahramanmaraş 17 Haziran ERKEK :KK55:Hasan Kerem
Azerikizi91 22 İlk İstanbul 1 Haziran ERKEK :KK55: Ali Yasin
wilmos 28 İlk İstanbul 15 Haziran
deryaderya17 29 İlk Balıkesir 29 Haziran ERKEK :KK55:
ttet 25 İlk Samsun 10 Haziran KIZ :KK12:Zeynep
besebaba 27 İlk Van 19 Haziran KIZ :KK12:
CLeOpaTRa 24 2. İstanbul 29 Haziran
mymahkamab 23 İlk Kahramanmaraş 29 Haziran
patikpat 28 İlk Antakya 2 Haziran ERKEK :KK55:
yazyagmuru07 24 2. Antalya 8 Haziran
bademcube 27 İlk Ankara 9 Haziran
GD2104 24 İlk Bursa 13 Haziran KIZ :KK12:Elif
ESMERSIRINE 28 İlk Adana 20 Haziran
ciceek 27 İlk İstanbul 6 Haziran ERKEK :KK55:Muhammed Ayaz
gültuğ 31 İlk İstanbul 25 Haziran KIZ :KK12: Erva Eflin
nagihannnn 23 İlk Bursa 24 Haziran
lilyum0320 29 İlk Ankara 16 Haziran KIZ :KK12: Cemre Elvin
adaarin 26 İlk Adana 6 Haziran ERKEK :KK55:Arın
ahmtkdr 22 İlk Ankara 11 Haziran ERKEK :KK55:
balmmm 21 İlk Malatya 6 Haziran
SERPILzh 34 2. 5 Haziran
tubakara 29 İkinci Gaziantep 9 Haziran ERKEK :KK55:
LoReNaaa 33 İlk İzmir 8 Haziran ERKEK :KK55:
famura 30 3. İzmir 2 Haziran
mozijiku0134 23 İlk Kıbrıs 6 Haziran
pretty_rose 27 İlk Kayseri 30 Haziran KIZ :KK12: Beren
cileksurat 33 İlk Eskişehir 12 Haziran KIZ :KK12:Asya Melek
E_M_A 27 İlk 19 Haziran
umudumrabia 20 İlk Ankara 12 Haziran KIZ :KK12:
negiff 34 İlk İzmir 14 Haziran
nokul90 23 İlk Kütahya 9 Haziran
Zemrush 27 İlk İstanbul 1 Haziran
judith35 27 İlk İzmir 20 Haziran ERKEK :KK55: Demir
UfuruktenPrenses 29 İlk İstanbul 26 Haziran KIZ :KK12:
Rosaleda 30 İlk Tekirdağ 23 Haziran KIZ :KK12:
belinda31 25 İlk Diyarbakır 20 Haziran ERKEK :KK55: Mustafa Eymen
eseski 24 2. Eskişehir 16 Haziran ERKEK :KK55: Yiğit
SERAP54 37 2. 25 Haziran
denizkao 30 2. Ankara 6 Haziran
zehranurum 26 2. İstanbul 26 Haziran
RaziyErkan 21 İlk Almanya 5 Haziran
Feyza81 22 İlk İzmir 7 Haziran ERKEK :KK55:
axigirL 26 İlk İstanbul 17 Haziran ERKEK :KK55:
EMLEB 26 İlk Bilecik 7 Haziran KIZ :KK12:
betul1645 25 ilk Bursa 14 Haziran ERKEK :KK55:Mustafa
10YBetul 26 İlk Kütahya 21 HaziranERKEK :KK55:
POLY74 39 2. İstanbul 13 Haziran ERKEK :KK55:
ashkk 30 İlk Bursa 18 Haziran
pembesebboy 28 İlk İstanbul 7 Haziran KIZ :KK12:
Kedim 29 İlk Bursa 20 Haziran
sengul1 25 3. Viyana 1 Haziran
didari 30 İlk 29 Haziran
HUZEYFEE 31 İlk Eskişehir 6 Haziran ERKEK :KK55: Ahmet Faruk
karemine 26 İlk İngiltere 3 Haziran ERKEK :KK55:
Lahesis 31 İlk Denizli 16 HaziranERKEK :KK55:
ankara12 36 İlk İstanbul 27 Haziran ERKEK :KK55:
bkti2 26 İlk Manisa 3 Haziran KIZ :KK12:Alya
burchecan 26 İlk İstanbul 14 Haziran
alangu 34 İlk Mersin 14 Haziran KIZ :KK12:
Ayaz12 25 İlk Çanakkale 26 Haziran ERKEK :KK55:
cips 23 İlk İstanbul 15 Haziran KIZ :KK12: Zeynep
Julietta 30 İlk İstanbul 27 Haziran
esmeraldaszone 31 İlk İstanbul 19 Haziran
deterjan 32 İlk Ankara 28 Haziran KIZ :KK12:
1melodi 28 İlk İstanbul 26 Haziran
ist3434 27 İlk İstanbul 23 Haziran KIZ :KK12:
cedi85 28 2. Ankara 12 Haziran
tubaceyln 28 İlk Bursa 16 Haziran
almisim 24 2. Ankara 13 Haziran
rapunzel_ysr28İlkAntalya27 Haziran
leylvea34İlkİstanbul15 Haziran
huzursokagi0127İlkSivas18 HaziranKIZ :KK12:
beyazzzzzz28İlkİzmir2 HaziranERKEK :KK55:
kulvan212.Bursa2 Haziran KIZ :KK12: Ada
esmeradr27Ankara16 Haziran
elpim29İlkİzmir18 HaziranKIZ :KK12:Su
neslihanbursa24Bursa18 HaziranKIZ :KK12:
organiksekerr282.25 Haziran
aysenazim272.Sakarya15 HaziranERKEK :KK55:Akif
karadenizki31İlkİstanbul12 HaziranERKEK :KK55:
tugbaglc25İlkİstanbul9 HaziranKIZ :KK12:
GOLD_WOMEN24İlkBayburt9 HaziranKIZ :KK12:
YalnizMelek312.İstanbul29 HaziranERKEK :KK55:Eymen Efe
pearly1905232.Bolu27 HaziranKIZ :KK12:
babygel8 HaziranKIZ :KK12:
yesso1978352.15 HaziranERKEK :KK55:
juliette0928İlkKuşadası11 HaziranKIZ :KK12:
yesilerikk28İlkBartın23 HaziranERKEK :KK55:
Delilah25İlkSiirt10 HaziranKIZ :KK12:
elif13527İlkManisa7 HaziranİKİZ :13:
akmelek30İlkManisa2 HaziranKIZ :KK12:Derin
brcnkb25İlkİstanbul4 HaziranKIZ :KK12:Melek
bergennnİlkEskişehir21 HaziranERKEK :KK55:
nurmur8727İlkİstanbul21 HaziranERKEK :KK55:
ucakKIZ :KK12:Elif Hayal
azsekerli27İlkKonya1 HaziranKIZ :KK12:Ezgi Defne
mrsPhoenix28İlkİstanbul5 HaziranERKEK :KK55:Mete
babygel35İlkAnkara8 HaziranKIZ :KK12:Su
esbel29İlkAnkara24 HaziranKIZ :KK12:

:nazar:maşallah diyelimm:nazar:

$sapka.jpg $sapka.jpg

konu örgüden açılmışken kızı olacaklara benden bir öneri :) benimkinin cinsiyeti henüz belli değil ama kız olursa bende bundan istiyorum :)

Eki Görüntüle 930800 Eki Görüntüle 930800

konu örgüden açılmışken kızı olacaklara benden bir öneri :) benimkinin cinsiyeti henüz belli değil ama kız olursa bende bundan istiyorum :)

bu ne ya bayıldım resmen cok tatlı duruyor bende yapıcam isten cıkınca
zaten şimdiden model araştırıyorum anneannesi ve babaannesi klasik modelleri yapıyolar anneanneye pantolonla hırka takımı verdim en son onu yapıyo ben böyle begendıklerımı örnek alıyorum işten cıkınca kendim yapıcam zaten bebiş hemen giyemicek bunları vakit buldukca yaparım bayıldım ama buna

zaten şimdiden model araştırıyorum anneannesi ve babaannesi klasik modelleri yapıyolar anneanneye pantolonla hırka takımı verdim en son onu yapıyo ben böyle begendıklerımı örnek alıyorum işten cıkınca kendim yapıcam zaten bebiş hemen giyemicek bunları vakit buldukca yaparım bayıldım ama buna

örgü örnekleri istiyorsan burada da değişik şeyler var... kendi öremeyenler satın alabilirler www.senyapsensat.com

yaw kızlar beğenemiyorum ben bu beğen düğmesi çok saçma olmuş. Sağdaki reklamın aldında kalıyor buton basamıyorum deli oldum. Ne saçma işler yapıyorlar ya.

Bak şimdi fikirlerim degişir oldu olmadı ki bu yazı ama :KK16:
onuda kokusuda yirim :KK56:
bakalım paşamız şimdilik diliyor annesını :KK9:
Esime kalsa bıran evvel dogur deyip duruyor :KK9: :KK52:

valla tatlım unuttum gitti ablamın dediklerini bir babam beni asırı sever :KK16:,
canım babam :KK54:
birde eşim ve oğlumda sevdimi tamamdır daha ne isterim ben :KK16:

kesinlikle canm boşuna üzdün bugün kendini bak işte böyle düşün ne güzel.. çok şükürler olsun bir dayanağın var evladın ve eşin en önemlisi de Rabbimiz var tabiyki daha ne isteyelim:))

maşallah canım çok şükür sorun yok maşallah. Esra erolun nesi varmış? Anlamadım

aaayyyy kıyamazlar sanaaaa. Sen hiiiç üzülme takma bunları herşey gelir geçer. Onlar da bişeyden çekinmese öyle demezlerdi heralde. Benim de kardeşimin nişan alış verişi vardı ablamı çağırdılar taaa uzaktan beni kimse çağırmadı. Ama ben hamileyim ondan çağırmamışlardır dedim üzmedim kendimi. Ayrıca onlar senin ailen sen daha doğmamış bebeğini bu kadar severken onlar seni gözden çıkartabilir mi?

Sakinnn :) hoş geldin canım :) arada oluyor böyle şeyler biz de yazıyoruz görmemiş olabiliyor arkadaşlar yada siteden alıntılayıp yazarken hata alıp siliniyo falan. O yüzden takma kafana :) :KK16::KK16::KK16::KK16:

Kessinlikle katılıyorum kuzum sana. çoook çok da geçmiş olsun diyorum dikkat et kendine.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Aman da aman. Ben sürekli hissediyorum maşallah bundan sonra artık hissedersin :) start vermiş senin bıdıkcık :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::nazar::nazar::nazar::nazar:

Ya nasıl böyle sorumsuzluk yapabiliyorlar ki bi paraf düşmek zor mu bu kadar. Gebelerde durum farklı olmalı diye. Ama nerdeeee.

Tekme ki ne tekme canım :) her an defalarca nerdesin ne yapıyosun bakmadan anneyi tekmeliyor oğlum :) ben de diyorum eh oğlum ben seni pamuklara sarayım sen anneye tekme tokat dal :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Küçük sıpaaaaaaaa :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

Az kaldı canım sabır :) her an gelebilir minnak tekmecikler :)

heheheh annesi yer onu tuhaf bir his hasta olduğum içinmidir ne pek sevinemedim bilee halsizlik ve yorgunluktan :KK49:

yaw kızlar beğenemiyorum ben bu beğen düğmesi çok saçma olmuş. Sağdaki reklamın aldında kalıyor buton basamıyorum deli oldum. Ne saçma işler yapıyorlar ya.

çiçeek beğen butonuna tıklayınca reklam altında kalıyor ya en alttaki sayfa imlecinden sağa doğru çek sayfayı hani yukardan aşağı indiririz ya mesela imleçle bunu soldan sağa yap ben de zar zor buldum:KK53:

Kızlar selam, kızımız çok iyi, kıpır kpır hiç durmadı ölçümlerde...el kol ayak hep kıpırdıyor, takla atıyordu. :KK52::KK52::KK52:
Ölçümleri gelişimi iyi dedi doktor, ama amniyotik sıvı fazlalığı var dedi,:KK50::KK50::KK50: bilmiyorum çok iyi şeyler okumadım şimdiye kadar, dua edin inşallah kötü şeyler çıkmaz.

Onun dışında 4 boyutlu çekilirken cd ye alındı, ve eli yanağında ve başında poz verdi :KK9::KK9::KK9: çok tatlıydı kerata. Ama ayrıntılı ve 4 boyutlunu en iyi haftası 20-22 arası imiş. 20. Haftadan önce çok küçük olduğu için yüz hatları çok belli olmuyormuş, 22 den büyük olduğundada kafa bütün olarak ekrana sığmıyormuş...ona göre randevu alın zaten pahalı bir kere yaptırılıyor, onun için hafta önemli. Benim tecrübelerim bu.... Bu arada benim kız aynı babaya benziyor:KK52::KK52::KK52:

arkadaşlar bişey sorucam hani şu göbekte koyu renkli bir çizgi oluyorya bazı hamilelerde, siz öyle bişey varmı ?

internete göre bu dönemlerde başlarmış

canım benim bi ara çıktı sonra geri kayboldu ama hatta biraz yan taraftaydı sağa doğru eşim de çok şaşırmıştı.. şimdi yok ama ben de şaşırmıştım..

Kızlar selam, kızımız çok iyi, kıpır kpır hiç durmadı ölçümlerde...el kol ayak hep kıpırdıyor, takla atıyordu. :KK52::KK52::KK52:
Ölçümleri gelişimi iyi dedi doktor, ama amniyotik sıvı fazlalığı var dedi,:KK50::KK50::KK50: bilmiyorum çok iyi şeyler okumadım şimdiye kadar, dua edin inşallah kötü şeyler çıkmaz.

Onun dışında 4 boyutlu çekilirken cd ye alındı, ve eli yanağında ve başında poz verdi :KK9::KK9::KK9: çok tatlıydı kerata. Ama ayrıntılı ve 4 boyutlunu en iyi haftası 20-22 arası imiş. 20. Haftadan önce çok küçük olduğu için yüz hatları çok belli olmuyormuş, 22 den büyük olduğundada kafa bütün olarak ekrana sığmıyormuş...ona göre randevu alın zaten pahalı bir kere yaptırılıyor, onun için hafta önemli. Benim tecrübelerim bu.... Bu arada benim kız aynı babaya benziyor:KK52::KK52::KK52:

ohh geçmiş olsun atlattın darısı başımıza. Babaya mı benziyo yok artık şimdiden mi :KK52:

ayy evet çok şeker ama şeyi çözemedim şu civciv kısmını düze geçiyor da orda bi kesme falan mı yapılıyor bacaklarının yeri belli gibi duruyo:26::26::26::26:eek:raları çözemedim:26::26::26:

Canım çok basit önce annemde anlamadı ama biraz söktü filan buldu. 3lü saç örgüsü yapıyor ama ortadan ayırıyor ay nasıl anlatsam örgüyü bilen birine göster hemen anlıyorlar.

X