2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ne güzel sevildiğini anlamış paşa :KK16:
bizde buna benzer çok yasıyoruz bende aslan oğlum babaya bi teme atta görsün ne kadar güçlü oldugunu der demez hooop birkaç tekme yiyorum :KK9:
ben dogurmak istemiyorum ama yaaaaaaaaa benimle kalsın hep böyle başka kimse sevmesinnnnn benim oğlumu :KK52:
[/QUOTE]

annesi öyle demee doğsun annecim desin sarılsın sana minicik elleriyle ellerini tutsun o miss cennet kokosunu içine bi çek inşallah.. o zaman hiç bir şey umrunda olmuycak ne ailenin sana yaptıkları ne başka bişey bebişimiz mutluluk kaynaklarımız olucak inşallah..maşallah canım bu arada senin oğlan şimdiden annesinin sözünü dinliyo yerim ben onları yaa:emir_bebek::emir_bebek:

Son düzenleme:
annesi öyle demee doğsun annecim desin sarılsın sana minicik elleriyle ellerini tutsun o miss cennet kokosunu içine bi çek inşallah.. o zaman hiç bir şey umrunda olmuycak ne ailenin sana yaptıkları ne başka bişey bebişimiz mutluluk kaynaklarımız olucak inşallah..maşallah canım bu arada senin oğlan şimdiden annesinin sözünü dinliyo yerim ben onları yaa:emir_bebek::emir_bebek:

Bak şimdi fikirlerim degişir oldu olmadı ki bu yazı ama :KK16:
onuda kokusuda yirim :KK56:
bakalım paşamız şimdilik diliyor annesını :KK9:
Esime kalsa bıran evvel dogur deyip duruyor :KK9: :KK52:

valla tatlım unuttum gitti ablamın dediklerini bir babam beni asırı sever :KK16:,
canım babam :KK54:
birde eşim ve oğlumda sevdimi tamamdır daha ne isterim ben :KK16:

Merhaba 2014 haziran anneleri,

Ben 2013 haziran annesiyim.geçen sene şu zamanlar sizlerle aynı heyecanı paylaşıyordum.ne mutlu bana ki sağ salim bebeğimi kucağıma aldım.Dünyadaki en büyük mutlulukmuş bebeğini kucağına almak.böyle bi sevgi, böyle bir aşk yok.Darısı sizlerin başına.Umarım sağ salim bebişlerinizi kucaklarınıza alırsınız.Herhangi bir sorunuz olursa seve seve yardım ederim.Mutlulukla ve sevgiyle kalın.....

:nazar::nazar::nazar::nazar:Ayy teşekkür ederiz inşallah biz de seneye böyle girip siteye yazarız deneyimlerimizi :) Kızınız mı oldu oğlunuz mu? Ne zaman alış verişe başladınız? Beşik veya oda seçimi nasıl oldu? Küçük beşik aldınız mı aldıysanız hala kullanabiliyor musunuz? Ne önerirsiniz :))) Ayyy çok sordum sanırım :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

amiiiiin bitanem rabbim her kadına yaşatsın bu güzel duyguyu sağ sağlim kucağımıza almayı da nasip etsin :KK31:benim arkadaşımın 11 yıldır bebeği olmuyo bu ay tüp denediler maalesef tutmadı onu yanına giderken bile çekiniyorum kırmaktan üzmekten korkuyorum...artık hamile kalmak çok zor devamını getirmek daha da zor rabbim yardımcımız olsun :26:

Benim de komuşumuzun gelini 8 yıllık evli hala tık yok. Tedavide görmüyor doktor sorun yok gençsiniz olur daha demiş adam 30 kadın 26 yaşında daha. Belki gizli gizli tedavi görüyorlardır bilemiyorum adam kasıklarından ameliyat filan oldu. Geçenlerde annem bana geldi 1 avuç prinç istedi ne yapıcan be azıcık princi dedim. O gelin 41 tane hamileden prinç toplayıp pilav yapıp yiyecekmiş kocasıyla. Allah kimseye dermansız dert vermesin inanmam ama hurafe murafe her şeye inanılıyor işte demek. 3 yılda 32 hamileden toplamış. Üzüldüm de yazık. Buralarda olsaydınız siz de alırdım biterdi hemen. Ben evleneli daha 4 ay oldu balayında hamile kaldım beni duyunca üzerime kim evlendiyse hepsinin çocuğu oldu demiş çok kötü oldum :KK50:

merhaba kızlar benim gibi hala cinsiyet öğrenemeyen var mı aranızda:KK43:( kordonu bacak arasından geçiyomuş üzerini kapatmış doktor bişey demedi yine.gelecek aya kaldı

Benim de komuşumuzun gelini 8 yıllık evli hala tık yok. Tedavide görmüyor doktor sorun yok gençsiniz olur daha demiş adam 30 kadın 26 yaşında daha. Belki gizli gizli tedavi görüyorlardır bilemiyorum adam kasıklarından ameliyat filan oldu. Geçenlerde annem bana geldi 1 avuç prinç istedi ne yapıcan be azıcık princi dedim. O gelin 41 tane hamileden prinç toplayıp pilav yapıp yiyecekmiş kocasıyla. Allah kimseye dermansız dert vermesin inanmam ama hurafe murafe her şeye inanılıyor işte demek. 3 yılda 32 hamileden toplamış. Üzüldüm de yazık. Buralarda olsaydınız siz de alırdım biterdi hemen. Ben evleneli daha 4 ay oldu balayında hamile kaldım beni duyunca üzerime kim evlendiyse hepsinin çocuğu oldu demiş çok kötü oldum :KK50:

ah canım ya rabbim sabır versin inş tez vakitte isteyen herkezin yüzü gülsün ben çok iyi biliyorum beklemenin sabretmenin ne kadar zor olduğunu benim de tüp bebekle oldu neler yaşadığımı tahmin bile edemezsin .arkadaşım 35 eşi de 40 yaşın da kendin de yumurta rezevri az kocasının da sperminin herketi hızı düşük yıllardır uğraşıyolar yemedikleri içmedikleri ot çöp kalmadı nasip iste olmayınca olmuyo rabbim ne zaman ister nasip ederse o zaman olur
arkadaşıma söyleyim canım bende bu pirinç işini ilk kez duydum bu denesin bakalım derdi veren rabbim elbet deramanını da verir :KK31:

merhaba kızlar benim gibi hala cinsiyet öğrenemeyen var mı aranızda:KK43:( kordonu bacak arasından geçiyomuş üzerini kapatmış doktor bişey demedi yine.gelecek aya kaldı

ben varım canım benimki de poposunu rahim duvarına dayadığı için ve bir türlü indirmediği için göremedik. şubatın başına randevumuz gün sayıyoruz yapcak başka birşey kalmadı.. :KK31::KK31::KK31:

ah canım ya rabbim sabır versin inş tez vakitte isteyen herkezin yüzü gülsün ben çok iyi biliyorum beklemenin sabretmenin ne kadar zor olduğunu benim de tüp bebekle oldu neler yaşadığımı tahmin bile edemezsin .arkadaşım 35 eşi de 40 yaşın da kendin de yumurta rezevri az kocasının da sperminin herketi hızı düşük yıllardır uğraşıyolar yemedikleri içmedikleri ot çöp kalmadı nasip iste olmayınca olmuyo rabbim ne zaman ister nasip ederse o zaman olur
arkadaşıma söyleyim canım bende bu pirinç işini ilk kez duydum bu denesin bakalım derdi veren rabbim elbet deramanını da verir :KK31:

söyle bakalım dermanın sebebi nerden olur bilinmez. Dua da manevi ihtiyaç sonuçta. Onun da eşinin sperm hızı düşükmüş. Sorun yok diyorlarmış sürekli. Vermeyince mabud neylesin mahmut demişler. Biz korunduğumuz halde üstelik şüphelenip ertesi gün hapı almamıza rağmen oldu hemencecik. İyice emin oldum ki bu sadece Rabbin tayin ettiği bişey..Olmayanlara da sabır versin :KK24:

arkadaşlar bişey sorucam hani şu göbekte koyu renkli bir çizgi oluyorya bazı hamilelerde, siz öyle bişey varmı ?

internete göre bu dönemlerde başlarmış

söyle bakalım dermanın sebebi nerden olur bilinmez. Dua da manevi ihtiyaç sonuçta. Onun da eşinin sperm hızı düşükmüş. Sorun yok diyorlarmış sürekli. Vermeyince mabud neylesin mahmut demişler. Biz korunduğumuz halde üstelik şüphelenip ertesi gün hapı almamıza rağmen oldu hemencecik. İyice emin oldum ki bu sadece Rabbin tayin ettiği bişey..Olmayanlara da sabır versin :KK24:

yaparsa yapsın bakalım canım yer gök dua üstüne mevlam eylerse güzel eyler..kimine gecesinden verir kimini de böyle yıllarca aratır canım rabbimin takdiri işte sadece sabır...

ben varım canım benimki de poposunu rahim duvarına dayadığı için ve bir türlü indirmediği için göremedik. şubatın başına randevumuz gün sayıyoruz yapcak başka birşey kalmadı.. :KK31::KK31::KK31:
doktor çok merak ettiğin için göremiyoz dedi ne saçma hangi anne merak etmez ki,sinir etti beni çıktım özelden devlete gttim ordaki de göremedi :KK43: sağlığı yerinde görünüyor haftasına göre boyu kilosu önde gidiyo çook şükür napalım gelecek ay öğreniriz

Annem taaaa ben evlenmeden filan beğendiği bebek kıyafetlerini modellik olsun diye örerdi. Üstelik hem bana hem kız kardeşime deli kadın ya :KK6::KK1:
haftasonu anneme gittik onları getirdi yalan olmasın 20 filan örgü yelek vardı yeter daha yelek örme dedim hiç sevmem zaten. Bi de cinsiyet belli olmadığı için hep unisex renkler örmüş hepsi sarı yeşil ve beyaz .O renklerden gına geldi valla :KK53: Bu renklerden de örme dedim yelekte yeter hırka kazak filan ör dedim cinsiyet belli olsun dört gözle onu bekliyoruz diyo. Yengem teyzem kayınvalidem herkes ona göre ip alacakmış :KK1:

Ay çok cicilerdi ama eşimle bakıp bakıp sevdik :KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bişey sorucam hani şu göbekte koyu renkli bir çizgi oluyorya bazı hamilelerde, siz öyle bişey varmı ?

internete göre bu dönemlerde başlarmış

bende de başladı canım göbeğimden aşağıya doğru inen siyah bi çizgi kızlarda daha belirgin oluyomuş

doktor çok merak ettiğin için göremiyoz dedi ne saçma hangi anne merak etmez ki,sinir etti beni çıktım özelden devlete gttim ordaki de göremedi :KK43: sağlığı yerinde görünüyor haftasına göre boyu kilosu önde gidiyo çook şükür napalım gelecek ay öğreniriz

sağlıklı olsunlar da varsınlar göstermesinler.. bizim de benden çok babası istiyor. ben az daha heyecanlanayım diyorum.. 3 şubata kaldı çevremdeki herkes göstermemiş kızdır o kız diyor çoğunun tahmini kız ama ben rüyamda hep erkek gördüm.. bakalım kısmet sağlıklı sıhhatli olsunda cinsiyeti önemli değil :KK52::KK52::KK52: ama şubatta da göstersin artık :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

merhaba kızlar

yoğunluktan giremiyorum maalesef cepde şirket teli olduğu için net yok
evde arızalı kısacası ancak işyerinde girebiliyorum ara ara sadece yazılanları okuyorum ki çoğunuda kaçırıyorum
umarım herkes iyidir
bnde cmts sabahtan sol tarafıımda batmalar vardı gazdır diye umursamadım ama öğlene kadar işyerinde devam etti eşimi aradım saat 14,30 ancak gelebiliim dedi bende zaten 14.00 işten çıkyodum ben eve geçene kadar o da geldi hastaneye gittik kadın doğumcuların 4 üde çıkmıştı
tanımadığım bir nöbetçi dr varmış bende tamam olsun dedim o da gencecik bi dr baktı etti ordaki ağrının bebekle ilgili olmayacağını f,ilan söyledi bebeğe baktı iyi dedi 250 gr olmuş boyunu söylemedi sadece erkek olduğunu söyledi 1 tane resim verdi zor bela oda sgk nınkinden bile kötü hastane aynı ama dr çok önemli kesinlikle benim dr 12+0 ken verdiği resimde resmen yüzünün şekli belli ki cinsiyetini bile o hafta tahmin etmişti ki doğru çıktı çok fazla ultrasona maruz kalmasın diye gitmiyordum ama rahatsızlanınca birde bi önceki gün ESra EROLUN olayı olunca korktum açıkçası

Maşallah canım çok şükür sorun yok maşallah. Esra erolun nesi varmış? anlamadım

Bacılarımmm moralim çok bozuk....
Bugün ablamla evlenmek ısteyen bırı tanışmak ıcın annemlere gelecek...
Annemler bana 5 dk. Uzaklıkta....
Velhasl ablam aradı işte aksama gelecek ıstersen gel ama gelmesende olur falan dedı....
Aile apartmanı bızımkı amcamlara falan kımseye soylemedık haberlerı yok ona gore dedi.....
Bende daha ne dıyeyım esımı falan çağırmasınlar hem bu lafları üzerine bende doğal olarak soz kendı aranızda tanısın abla ne ısım var dedım....
Küçük kardesım bir hafta onceden söylemişti ama bızımkıler daha yenı haber verdı...
Kızlar benı gözden çıkarmışlar ben bunu anladım ve çok alındım.... Sımdı detaylıda yazmamıyorum ama moralim gercekten sıfır :-(

AAAyyyy kıyamazlar sanaaaa. Sen hiiiç üzülme takma bunları herşey gelir geçer. Onlar da bişeyden çekinmese öyle demezlerdi heralde. Benim de kardeşimin nişan alış verişi vardı ablamı çağırdılar taaa uzaktan beni kimse çağırmadı. Ama ben hamileyim ondan çağırmamışlardır dedim üzmedim kendimi. Ayrıca onlar senin ailen sen daha doğmamış bebeğini bu kadar severken onlar seni gözden çıkartabilir mi?

Buraya sanırım iki üç kez yazdım ama ne hikmetse aranızdan biri çıkıp da hoş geldin vs demedi:KK43:

Sakinnn :) Hoş geldin canım :) arada oluyor böyle şeyler biz de yazıyoruz görmemiş olabiliyor arkadaşlar yada siteden alıntılayıp yazarken hata alıp siliniyo falan. O yüzden takma kafana :) :KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar feci haldeyim resmen çift görüyorum tek tek alıntı yapamadım okuyabildiğim kadarıyla doktora gidecekler var detaylıya girecekler var rabbim yardımcınız olsun iyi haberlerle gelin inş.aysenazım herşey düzelmiş çok sevindim.halimi hatrımı soranlara çok teşekkür ederim.grip beni yıktı.bebeğimide hissetmiyorum inşallah iyidir.:18:
pufpufum bizimde aklımızda bir isim var netleşmiş değil ama %70 diyebilirim AHMET FARUK ekleyebilrsin değişirse tekrar yazarım.
azerikızı canım ablandan daha güzelsen eğer senin gelmeni istemeyebilirler bu normal ,hamilelikten sen alınganlık yapıyosun bence.öyle değilse bile seni düşünmüşlerdir et tırnaktan ayrılırmı hiç üzme kendini.
herkese mutlu günler kızlar namazı kılıp cup yatacağım.kociş izin alıp gelmiş onada bulaştı grip.asm ye gittik beraber bi torba ilaç verdi kullanmadan önce doktorumu arayıp sorucam.hasta olan herkese rabbimden acil şifalar diliyorum ve bebişlere sağlık sıhhat.bol tekmeli günler hepinize:KK16::KK16:

kessinlikle katılıyorum kuzum sana. Çoook çok da geçmiş olsun diyorum dikkat et kendine.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Selam güzellikler :) bu sabah işe geç kaldım , patrondan fırça da yedim ama sebebi hiç bukadar keyif verici olmamıştı :)) bebeğimi ilk defa bu sabah hissettim birkaç saniye sürdü ama sanki saatlerce sürmüş gibi.. kalkamadım yataktan tekrarı olur diye bekledim 2 saat :KK70: inanılmaz güzel bi duygu Şükürler olsun ya. . (bu arada geçmiş kandiliniz mübarek olsun , dün siteye girmek kısmet olmadı )

Aman da aman. Ben sürekli hissediyorum maşallah bundan sonra artık hissedersin :) Start vermiş senin Bıdıkcık :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::nazar::nazar::nazar::nazar:

iyidir iyidir merak etme... kimse benim gibi afp sonucu yüzünden kahrolmasın lütfen...
başıma geleni anlatayım... afp sonucumu aldım doktorun kapısında bekliyorum, çok akıllıyızya tahlili inceledim maximum olması gereken 0.6, benimki çıkmış 1.71 ve sonuçta yüksek yazıyor... beklerken girdim internete araştırdım afp yüksekliği yazdığınızda internette yüzlerce korkunç sebep yazıyor...dolayısıyla doktor gelene kadar öldüm öldüm dirildim :KK43:
doktor geldi baktı her şey olunda sorun yok dedi... nasıl yok yüksek yazıyor dedim... onlar normal insanlara göre yazılıyor gebelerde max. 2.5 olabiliyor dedi, gebeler için farklı bir hesaplama şekli varmış tabi ben o kadar sıkılmıştım ki, göz yaşlarıma engel olamadım başladım doktorun yanında ağlamaya... kadın da çok üzüldü, bu hastanenin suçu biz söylüyoruz gebeler içinde ayrı değer yazsınlar ama yapmıyorlar dedi...
dolayısıyla sonuç ne yazarsa yazsın doktoru görmeden artık hiç bir şeye bakmıcam.. size de tavsiye ederim

YA nasıl böyle sorumsuzluk yapabiliyorlar ki bi paraf düşmek zor mu bu kadar. Gebelerde durum farklı olmalı diye. Ama nerdeeee.

Kızlaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ben tekme yiyorum artık hemidee baya bayaaaaa tekmeeeeee :KK9: 6 7 sefer aynı yere vurdu bu bir tesadüf olamaaaaaazzzzzzzz :21: :KK52: :KK76: :KK9::KK53:
Canım oğlum vur tekmeyi anneye :KK9:

ayy kızlar darısı basınıza yaaa ben ılkten yok cnmm o degıldrı dedım sonra oglum kızar gıbı ust uste vuruncaaa aaaa tekme dedimmmm şoka girmiş gibi ama elimi koyunca hısetmedım daha :KK9: Daha sonralarda hıssedılır sanıyordum

Tekme ki ne tekme canım :) her an defalarca nerdesin ne yapıyosun bakmadan anneyi tekmeliyor oğlum :) Ben de diyorum eh oğlum ben seni pamuklara sarayım sen anneye tekme tokat dal :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: küçük sıpaaaaaaaa :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

gözünaydın olsun canım benim eminim çok güzel bi duygudur :KK16::KK16::KK16:inşş yakın zaman da bende hissederim ya çok istiyorum kızımı hissetmeyi :KK23:

az kaldı canım sabır :) her an gelebilir minnak tekmecikler :)

Annem taaaa ben evlenmeden filan beğendiği bebek kıyafetlerini modellik olsun diye örerdi. Üstelik hem bana hem kız kardeşime deli kadın ya :KK6::KK1:
haftasonu anneme gittik onları getirdi yalan olmasın 20 filan örgü yelek vardı yeter daha yelek örme dedim hiç sevmem zaten. Bi de cinsiyet belli olmadığı için hep unisex renkler örmüş hepsi sarı yeşil ve beyaz .O renklerden gına geldi valla :KK53: Bu renklerden de örme dedim yelekte yeter hırka kazak filan ör dedim cinsiyet belli olsun dört gözle onu bekliyoruz diyo. Yengem teyzem kayınvalidem herkes ona göre ip alacakmış :KK1:

allahım çok şeker oluyorlaarrr ben de kendi ördüklerime bakıp bakıp abu annesinin kuzusuuuu diye seviyorum.. Annem yenice bi battaniye örüyor. kayınvalidem henüz cinsiyetini bekliyor bizimki de nazlı olduğundan göstermiyo :KK52::KK52::KK52::KK52: Allah'ım sağlıkla gelsinler de içleri de dolsun kıyafetlerimizin misler gibi koksunlar..:KK31::KK31::KK31::KK31:

ah bu anneler iyi ki varlar .bana da açtı dolabından gösterdi 19 tane yelek hırka örmüş.3 kardeşiz ama paylaşcaz.cinsiyet belli olsun yine yapıcam diyo da kıyamıyorum yaptırmıcam hediye de çok geliyo zaten.annemden biliyorum tüm yiğenlerine örüp örüp veriyodu hediye olrak

sağlıklı olsunlar da varsınlar göstermesinler.. bizim de benden çok babası istiyor. ben az daha heyecanlanayım diyorum.. 3 şubata kaldı çevremdeki herkes göstermemiş kızdır o kız diyor çoğunun tahmini kız ama ben rüyamda hep erkek gördüm.. bakalım kısmet sağlıklı sıhhatli olsunda cinsiyeti önemli değil :KK52::KK52::KK52: ama şubatta da göstersin artık :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ben de hep erkek görüyodum ilk haftalar öözellikle.etraftakiler de güzelleştin erkek geliyo diyolar..hiç farketmez isimleri bile hazır hangisi gelirse ama odasını yapıcaz onun için sabırsızlanıyorum

ben de hep erkek görüyodum ilk haftalar öözellikle.etraftakiler de güzelleştin erkek geliyo diyolar..hiç farketmez isimleri bile hazır hangisi gelirse ama odasını yapıcaz onun için sabırsızlanıyorum

Bizim de isimler hazır ama oda yapamayacağız ev küçük olduğu için. sadece beşik alacağız şimdilik.. :KK14::KK14::KK14::KK14: ilerde ev alırsak büyük ev alacağız artık ona göre oda yapacağız bebişime. isimler bizde de hazır ama sürekli değişiyo :KK52::KK52::KK52:

X