2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar benim göğüslerim ve karnım çok kaşınıyor bu ara ve göğüslerin hemen altı olan bölge acıyor kesik kesik.Sanki çok yemek yemişim de sığınamıyorum gibi oluyor.Sizde de varmı bu tür şeyler yaşayan.Bir ablaya sordum sen çatlayacaksın önce iş karnın sonra dış yüzey çatlayacak dedi.Ben hergün yatmadan kakao yağı sürüyorum annemdede çok çatlak yoktu,suda içiyorum.Demekki nafile hepsi.:KK14:

benim de öyle canım karnım göğüslerim deli gibi kaşınıyo bazen unutup kaşımamaya çalışıyorum ben dr sordum ne sürersen sür çatlayacak dedi :26:bide acayip wc çıkıyorum özellikle geceleri uyku nedir bilmez oldum :KK31:bana en çok bebe yağını tavsiye ettiler canım çok iyi geliyomuş pahalı kremlere verilen para yazık

Kızlar benim göğüslerim ve karnım çok kaşınıyor bu ara ve göğüslerin hemen altı olan bölge acıyor kesik kesik.Sanki çok yemek yemişim de sığınamıyorum gibi oluyor.Sizde de varmı bu tür şeyler yaşayan.Bir ablaya sordum sen çatlayacaksın önce iş karnın sonra dış yüzey çatlayacak dedi.Ben hergün yatmadan kakao yağı sürüyorum annemdede çok çatlak yoktu,suda içiyorum.Demekki nafile hepsi.:KK14:

bendede var aynı şikayetler hele bazen karnım bir şişiyor sorma patlayacak sanıyorum sanki bebek sığmıyo içeri öyle geriniyor ki
anlatamam bende badem yağı kullanıyorum ama tüylenme oluyo oda normalmiş zaten doğumdan sonra dökülüyormuş
stres yapma sen kullan yağını olacağı varsa olur napalım o kadar çatlağa katlanıcaz artık anne olmak kolay değil canım :KK49::KK49::KK49:

ayy kızlar darısı basınıza yaaa ben ılkten yok cnmm o degıldrı dedım sonra oglum kızar gıbı ust uste vuruncaaa aaaa tekme dedimmmm şoka girmiş gibi ama elimi koyunca hısetmedım daha :KK9: Daha sonralarda hıssedılır sanıyordum

inan kuzum senin adına çoook sevindim ya :KK52::KK52::KK52::KK52:inşş benimkinin de eli kulağındadır yattığı yer galiba rahat geldi oynamaya niyeti yok :KK9::KK9::KK9:

kızlar bana cuma günü kısmetse detaylı ultason yapılacak bi prof randevu aldık bebişin iç organlarına bakılacak başka yaptıran var mı bu detaylıyı :26:

canım benim olur mu öyle şey ne demek beni gözden çıkarmışlar belki bilmediğin başka durumlar vardır anlıyorum seni çok hassassız bugünlerde benim de böyle bişey yüzünden canım sıkıldı az önce babamlar gelsin istiyorum yanıma diğer ablamın yanına gidebilirlermiş bunu duydum moralim bozuldu ama sonra toparladım kendimi tabi.. ablan gelmesen de olur derken belki sen yorulma diye demiştir emin ol ablalar her zaman kardeşleri düşünürler hiç süphen olmasın.. üzme tatlı canını..

canım öncelikle sıkma canını peki olaydan önce ailenle iletişimin nasıldı bi problem var mıydı sence neden bu şekilde davranmış olabilirler

kızlar feci haldeyim resmen çift görüyorum tek tek alıntı yapamadım okuyabildiğim kadarıyla doktora gidecekler var detaylıya girecekler var rabbim yardımcınız olsun iyi haberlerle gelin inş.aysenazım herşey düzelmiş çok sevindim.halimi hatrımı soranlara çok teşekkür ederim.grip beni yıktı.bebeğimide hissetmiyorum inşallah iyidir.:18:
pufpufum bizimde aklımızda bir isim var netleşmiş değil ama %70 diyebilirim AHMET FARUK ekleyebilrsin değişirse tekrar yazarım.
azerikızı canım ablandan daha güzelsen eğer senin gelmeni istemeyebilirler bu normal ,hamilelikten sen alınganlık yapıyosun bence.öyle değilse bile seni düşünmüşlerdir et tırnaktan ayrılırmı hiç üzme kendini.
herkese mutlu günler kızlar namazı kılıp cup yatacağım.kociş izin alıp gelmiş onada bulaştı grip.asm ye gittik beraber bi torba ilaç verdi kullanmadan önce doktorumu arayıp sorucam.hasta olan herkese rabbimden acil şifalar diliyorum ve bebişlere sağlık sıhhat.bol tekmeli günler hepinize:KK16::KK16:

Hoşgeldin canım, kesin gözden kaçmıştır. zaten site 3-4 gündür acayip, yazıyoruz siliniyor, hata veriyor. tekrar hoşgeldin, kaç haftalık bebişimiz, kız mı erkek mi ?

bence sen şimdi hassassın, seni niye gözden çıkarsınlar... Amcana bile haber vermediklerine göre, belki sen gidersen eşin duyar, bu sefer amcan derki elin oğlu biliyor ben bilmiyorum....ayyy uzar gider, bence sen yorulma gelip gitme diyede ayrıca. relax ol şekerim, en ufak şeyleri takıp bebişini üzme...hatta bazen böyle yap hayata, herkese :KK36::KK36::KK36:

iyi güzel haberler almışsın, devletten resim de vermezler yine iyi almışsın, oğlun hayırlı uğulu olsun..:nazar:

Cok sagolun bacılarım ama aklıma geldikçe gözlerden yaslar boşalıverıyor işte.....
Ben evlenmeden öncede kardeslerim bazen evlende kurtulalım senden gibisinden laflar ederlerdi....
Ama inanın kı bana onca şey yapmalarına ragmen ben onları canımdan cok sevıyorum....
Bilmiyorum belki ben fazla deger verip karşılıgını alaıyorum diye her ufak laflarına alınır oldum....
ablam orada bulunmamı isteseydi aksam kesin gel hatta erkenden gel derdi....
yol uzak degil 5 dk.lık yol....
fakat kimsenin haberi yok duymasınlar falan diye bana demesi gelmeyedebilirsin demesi resmen gitmememi istiyordu....
sonradan duyup uzuleyim diye hatrım kalmasın diye oylesine davet edildiğimi bal gibi biliyorum....
tabi birde hamileliğin etkilediği psiolojide etkilenincede....
ya inanın amniyonik bant tehisimde bile bu kadar aglamamışımdır...
söz konusu ailem olunca böyle oldu işte....
neyse konuyu uzatmayayım yoksa uzar giderr yeter ki mutlu olsun ablam ....
ben yanlarında olmasamda olur....:KK5:
bana onca sey yapmalarına ragmen eşim unutmadı yapılanları ama ben unuttum gitti bunuda unuttum gitti aman :KK36:

Kızlaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ben tekme yiyorum artık hemidee baya bayaaaaa tekmeeeeee :KK9: 6 7 sefer aynı yere vurdu bu bir tesadüf olamaaaaaazzzzzzzz :21: :KK52: :KK76: :KK9::KK53:
Canım oğlum vur tekmeyi anneye :KK9:

Ohhhhhhhhhh yarasınnnnn :KK52:
tekmeleri ye dur bundan sonra :KK16:

ayrıca bacılar bizim tekmelerimiz bir kademe daha ilerleyerek dısarıdan izlenir hale geldi :KK52:
gercemiş buuuuu :KK16:

Benim normalde hiç mide bulantım olmadı çok şükür ama bugün sanırım grip olacak gibi sabah çok fenaydım bide kahvaltıdan sonra
öksürük tuttu istifra ettim halada öyleyim suyu çok içiyordum bugün su bile bulandırıyo midemi bende izin alıp erken çıkıcam bu aksam

geçmiş olsun canım en iyisi dinlenmen izin al çık valla

kızlar bana cuma günü kısmetse detaylı ultason yapılacak bi prof randevu aldık bebişin iç organlarına bakılacak başka yaptıran var mı bu detaylıyı :26:

Gectiğimiz hafta yaptırdım ben canım....
sadece basında gecici istlerden cıktı....
Cok şükür ki geciciymiş ama....
güzel güzel resimlerimizi aldık geldik :KK16:

bendede var aynı şikayetler hele bazen karnım bir şişiyor sorma patlayacak sanıyorum sanki bebek sığmıyo içeri öyle geriniyor ki
anlatamam bende badem yağı kullanıyorum ama tüylenme oluyo oda normalmiş zaten doğumdan sonra dökülüyormuş
stres yapma sen kullan yağını olacağı varsa olur napalım o kadar çatlağa katlanıcaz artık anne olmak kolay değil canım :KK49::KK49::KK49:

Canım badem yağını kullanma derim çünkü benim arkadaşım bir süre yüzüne kullandı ve acayip tüylendi hatta ince tüyler siyahlaştı.Seninkiler dökülmezse, şimdiden bir araştır öyle kullan derim.

ayy canım deme öyle yaa ben de kaşınıyorum.. sürekli göbişi kaşıyıp duruyorum. umarım çatlamayız çok fazla ben de yağ sürüyorum ama :KK14::KK14::KK14::KK14:

benim de öyle canım karnım göğüslerim deli gibi kaşınıyo bazen unutup kaşımamaya çalışıyorum ben dr sordum ne sürersen sür çatlayacak dedi :26:bide acayip wc çıkıyorum özellikle geceleri uyku nedir bilmez oldum :KK31:bana en çok bebe yağını tavsiye ettiler canım çok iyi geliyomuş pahalı kremlere verilen para yazık

Evet bende yaşıyorum bunları.Bebe yağı benim cildimde olduğu gibi kalıyor hiç emmiyor o yüzden onu kullanmıyorum.Kakao yağınıda aktardan alıyorum çok ucuz 3-4 liraya.

Canım badem yağını kullanma derim çünkü benim arkadaşım bir süre yüzüne kullandı ve acayip tüylendi hatta ince tüyler siyahlaştı.Seninkiler dökülmezse, şimdiden bir araştır öyle kullan derim.

yok canım tüylenme zaten hiçbirsey kullanmasanda oluyormuş baden yağını görümcemde yengemde kullandı yan etkisi olmadı
zaten yegenım (abimin kızı ) doğdugundada annem onu badem yağı ile masaj yapıyordu değiştirmeyi düşünmüyorum

ama yüzde tüylenme kullandığı sabundan da olabilir birde biyerde okumustum sanırım yüze sürülen her türlü krem yada yağ tüylenme
yaparmış marka felan önemli değilmiş farklı bi yapısı varmış yüzdeki tüylerin :KK49:

Gectiğimiz hafta yaptırdım ben canım....
sadece basında gecici istlerden cıktı....
Cok şükür ki geciciymiş ama....
güzel güzel resimlerimizi aldık geldik :KK16:

çok sevindim canım sonuçların iyi çıkmasına çok şükür bide bebişin sana güzel güzel pozlar da vermiştir rabbim inşş kucağımıza almayı nasip etsin kuzum :KK34:
inşş benim de iyi çıkar diğer gittiğim dr 4'lü testim yapılcak rabbim hepimizin sonuçlarını hayırlı çıkarsın inşş :KK16:

ayrıca bacılar bizim tekmelerimiz bir kademe daha ilerleyerek dısarıdan izlenir hale geldi :KK52:
gercemiş buuuuu :KK16:[/B][/COLOR][/QUOTE]

o gün eşim bebişi seviyodu konuşuyo böyle paşam koçum aslanım diye oğlumuz bi tekme attı eşim şaştı kaldı nasıl heyecanlandı aşkımm diyo babasını duyuyo oğlumuz oleyy yaşasın diyo nasıl sevindi yavrum yazık:) ama gün boyu hiç tekmelemedigi de oluyo genelde ben dinlenir vaziyetteyken ve tok karnına bebişim keyifli oluyo o zaman hissettiriyo kendini..

yok canım tüylenme zaten hiçbirsey kullanmasanda oluyormuş baden yağını görümcemde yengemde kullandı yan etkisi olmadı
zaten yegenım (abimin kızı ) doğdugundada annem onu badem yağı ile masaj yapıyordu değiştirmeyi düşünmüyorum

ama yüzde tüylenme kullandığı sabundan da olabilir birde biyerde okumustum sanırım yüze sürülen her türlü krem yada yağ tüylenme
yaparmış marka felan önemli değilmiş farklı bi yapısı varmış yüzdeki tüylerin :KK49:

ben kakao yağı ve acı badem yağı aldım onları kullanıyorum bazen bebe yağı sürüyorum gliserin de çok iyi oluyomuş bilginize arkadaşlar..

Nerde yaptircaksin ve ne kadar bende izmirdeyim yer bakiyorum nerde yaptirsam diye

çok sevindim canım sonuçların iyi çıkmasına çok şükür bide bebişin sana güzel güzel pozlar da vermiştir rabbim inşş kucağımıza almayı nasip etsin kuzum :KK34:
inşş benim de iyi çıkar diğer gittiğim dr 4'lü testim yapılcak rabbim hepimizin sonuçlarını hayırlı çıkarsın inşş :KK16:

Hemde ne pozlar verdiiiiii :KK52:
Cok sagol canım darısı hepinize inş. tabi kist sizlerden çıkmasın :KK16:
Güzel haberlerle gelmen dilegiyle :KK19:

o gün eşim bebişi seviyodu konuşuyo böyle paşam koçum aslanım diye oğlumuz bi tekme attı eşim şaştı kaldı nasıl heyecanlandı aşkımm diyo babasını duyuyo oğlumuz oleyy yaşasın diyo nasıl sevindi yavrum yazık:) ama gün boyu hiç tekmelemedigi de oluyo genelde ben dinlenir vaziyetteyken ve tok karnına bebişim keyifli oluyo o zaman hissettiriyo kendini..

Ne güzel sevildiğini anlamış paşa :KK16:
bizde buna benzer çok yasıyoruz bende aslan oğlum babaya bi teme atta görsün ne kadar güçlü oldugunu der demez hooop birkaç tekme yiyorum :KK9:
ben dogurmak istemiyorum ama yaaaaaaaaa benimle kalsın hep böyle başka kimse sevmesinnnnn benim oğlumu :KK52:

Son düzenleme:
Evet bende yaşıyorum bunları.Bebe yağı benim cildimde olduğu gibi kalıyor hiç emmiyor o yüzden onu kullanmıyorum.Kakao yağınıda aktardan alıyorum çok ucuz 3-4 liraya.

tabi canım herkezin cilt yapısı farklı sana iyi gelen bana gelmez ama bende çok kakao yağını duydum ilk fırsatta deneyeceğim kuzum :KK34:

Kızlar bir şey sorucam.Sizler tavuk eti yiyormusunuz?markette satılanlar tavuklar hormon iğnesi ile büyütüldüğü için yiyemiyorum bebeğe zararlı diye.Köy tavuğunuda nerden bulucam.Anlayacağınız tavuk etine hasret kaldım.

gercemiş buuuuu :KK16:[/B][/COLOR]

o gün eşim bebişi seviyodu konuşuyo böyle paşam koçum aslanım diye oğlumuz bi tekme attı eşim şaştı kaldı nasıl heyecanlandı aşkımm diyo babasını duyuyo oğlumuz oleyy yaşasın diyo nasıl sevindi yavrum yazık:) ama gün boyu hiç tekmelemedigi de oluyo genelde ben dinlenir vaziyetteyken ve tok karnına bebişim keyifli oluyo o zaman hissettiriyo kendini..[/QUOTE]
ay valla çok kıskandırık oldum ben şimdi :84:eşim de her gece paket paket çikolayatla geliyor saatlerce karnımı açıp bekliyo ama yok canım herfite bende perişan olduk şelikden şekile giriyoruz:KK9::KK9::KK9::KK9:
Nerde yaptircaksin ve ne kadar bende izmirdeyim yer bakiyorum nerde yaptirsam diye
canım ben aydına gidiyorum aydın bana daha yakın 200 tl kuzum :KK34:
Hemde ne pozlar verdiiiiii :KK52:
Cok sagol canım darısı hepinize inş. tabi kist sizlerden çıkmasın :KK16:
Güzel haberlerle gelmen dilegiyle :KK19:

Ne güzel sevildiğini anlamış paşa :KK16:
bizde buna benzer çok yasıyoruz bende aslan oğlum babaya bi teme atta görsün ne kadar güçlü oldugunu der demez hooop birkaç tekme yiyorum :KK9:
ben dogurmak istemiyorum ama yaaaaaaaaa benimle kalsın hep böyle başka ime sevmesinnnnn benim oğlumu :KK52:

işte o pozlar canım hiç bişeye değişilmez muhteşem bi duygu :21::21:ayrıca ben cuma günü bebeğimi 2 kez göreceğim 1 saat arayla :KK52::KK52::KK52:
amiiiiiiiin bitanem inşş hepsi olumlu olur :KK16:

Kızlar bir şey sorucam.Sizler tavuk eti yiyormusunuz?markette satılanlar tavuklar hormon iğnesi ile büyütüldüğü için yiyemiyorum bebeğe zararlı diye.Köy tavuğunuda nerden bulucam.Anlayacağınız tavuk etine hasret kaldım.

valla ben yiyorum canım evet sağlıksız ama çokta olmasa yemeğe çalışıyorum ben sadece raf ömrü uzun gıdalardan uzak duruyorum her gece sütüm her sabah yumurtam var bunlar dengeler diye düşünüyorum :KK34:

X