2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Oyyy çok güzell ben çok seviyorum böyle minik göbekli hamileleri :)) Ne güzel senin çatlağında olmaz şimdi :nazar: Bende zayıfım ama göbeğim aldı başını gidiyor sanırım önümü göremeyeceğim doğuma kadar :KK1:

Hehe ne güzel işte kocaman kocaman :KK16: Göbişimde kaşınmalar başlamıştı canım. Bu kadar göbek bile yetti yani kaşınmalara :KK53: Doktorumun verdiği losyonu kullanmaya başlayalı kaşınmıyorum hiç. Çatlamayı önleyecek gibi bakalım :KK31:

ayrıca çatlak oluşumunu da engelliyor veya azaltıyor su içimi. Şuan 2 litre ancak içebiliyorum hedefim 3, havalar ısınsa artar diye düşünüyorum

benimkide bu kadar ama ben montumun önünü açıyorum otobüse binmeden önce bi de başlarında dikilince yer veriliyorlar ama bazıları ısrarla kalkmıyo onlara da gidip hamilelerin koltuk önceliği var ve ben hamileyim oturabilir miyim demeyi düşünüyorum:KK52:

ben de bununla ilgili paylaşım yapacaktım hatta konu bile açmayı dşündüm maaşallah gündem iyi takip ediyosunuz kızlar :KK34:

Ayy ben diyemem öyle yaa . Zaten önümü açsam da pek ilgi çekmiyor. Hala 36 beden montun içinde durunca malum :KK53:

Merhaba kizlar ben 21 haftalik hamileyim ama hic kilo almadim :KK43: hatta ilk ay 4 kilo vermistim öyle kaldim. Gerci bebegim gunu ile bir gidiyor.. ama yinede uzuluyorum. Sizde durum nasil

Merhaba kizlar ben 21 haftalik hamileyim ama hic kilo almadim :KK43: hatta ilk ay 4 kilo vermistim öyle kaldim. Gerci bebegim gunu ile bir gidiyor.. ama yinede uzuluyorum. Sizde durum nasil

Üzülme canım yaa. Artık almaya başlarsın zaten. Sen başta kilo verdiğin için öyle olmuştur. Şimdi eski kilonda mısın?

kizlar yaa.. ben bu aralar cok sikiliyorum canim dogru duzgun yemek yemek bile istemiyo :KK50: bu saat oldu bi tane haslanmis yumurtayla duruyorum. disarida hava mis ben iceride cocukla isle yemekle ugrasiyorum. ev gezmelerini de sevmiyorum. arada annemlere gidiyorum ama orasida acmiyo artik herkes ya iste ya okulda oluyo.. off.... hic enerjim yok... calisan anneler hic sikayetci olmayin halinizden :KK37::KK37::KK37:

ezgicim seninle ayni durumdayiz. bende 2.5 kg verdim ve hala alamadim. birde kansizlik var her goren hastamisin diyo :KK50: ama ilk gebeligimde de ayniydim. sonradan 12 kg aldim.. aliriz yani merak etme:KK34:

canım hatırlayamadım senin oğluşun mu olacaktı? genelde erkek annelerinin göbüşleri o şekilde oluyor. ne güzel işte hiç kalçan falan büyümememiş. benim önde azıcık bi göbüş var ama buz dağının görünen kısmı gibi o :KK52: arkada toto kısmında buz dağının devamı görünüyor:KK52::KK52:

Evet canım oğlum olacak,zaten 2 km.den anlaşılır oğlan olduğu :KK1: bu durumda seninkide kız mı olacak? :KK1: :KK1:

canım ben de temizlik yapınca şişiyorum iki günde anca kendime geliyorum benim sadece bacaklarımda oluyor çok fazla ayakta kalmaktan sanıyorum bacaklarını uzat ayaklarının altınada bir yastık koyarak biraz yükselt iyi geliyor ödeme kan dolaşımını kolay hale getiriyor

Aynen canım biraz yatınca iyi geldi sanki birazdanda yürüyüşe çıkacağım..

Hehe ne güzel işte kocaman kocaman :KK16: Göbişimde kaşınmalar başlamıştı canım. Bu kadar göbek bile yetti yani kaşınmalara :KK53: Doktorumun verdiği losyonu kullanmaya başlayalı kaşınmıyorum hiç. Çatlamayı önleyecek gibi bakalım :KK31:

Benim daha kaşınma falan yok ama hangi losyonu kullanıyorsun canım? Doktoruma sorayım bende alayım madem iyi gelio ?

Kızlar Eşimi sabah işe gitmesi için uyandırmaya çalışırken bebişin tekmesi beni resmen korkuttu :)) eşimin elini göbişe koydumm, bir tekmede ozaman attı , O anki yüz ifadesini görmeniz lazımdı. gözleri doldu resmen :KK17: Gelsin artık hazirannn :KK43:

Kızlar Eşimi sabah işe gitmesi için uyandırmaya çalışırken bebişin tekmesi beni resmen korkuttu :)) eşimin elini göbişe koydumm, bir tekmede ozaman attı , O anki yüz ifadesini görmeniz lazımdı. gözleri doldu resmen :KK17: Gelsin artık hazirannn :KK43:

benim kızımda babası elini koyduğunda bol bol tekmeliyor hatta pazar günü ben uyurken elini koymuş kızımda durmadan tekmelemiş ben hiç duymadım ben de artık sabırsızlanıyorum çok çabuk zaman geçse de bebeklerimiz gelse hayırlısıyla

selam kızlar bizde şeker yüklemesinden geldik şimdi 8.30,9.30,10.30 olmak üzere üç defa kan aldılar ilk kanı yüklemeden önce aldılar korktuğum kadar kötü olmadı kızlar gözümde çok büyütmüştüm çünkü sabah saatlerinde tatlı hiçbir şey yiyip içemiyorum eve gelir gelmez bir tabak yeşil zeytin yedim tuzlu tuzlu iyi geldi umarım sonuçlarımda iyi çıkar

Neden sende 3 kes aldılar canım. Benim bildiğim aç gidiyorsun bi alıyorlar sonra şetbeti içiyoresun 1 saat sonra yine alıyorlar yani 2 kes akan alıyorlar.

Ya benim bir sorumda aynı gün tetenoz aşımın 2. dozunu olacağım ben acaba yan etkisini yaşar mıyımki????

mutlu huzurlu günler anneler ve melekleri:KK34::KK34::KK34:
keşke ben de azerikızı gibi biyerlere kahvaltıya falan gitsem yaaaa:KK53:eşim sabah sekizde çıkıyor tek başıma yiyorum hep bir de az sonra işe gitmek var şöyle vaktimi bebeğimle geçirsem onun hazırlıklarını yapsam evde uğraşsam zaman geçse haziran gelse
artık sırtım ağrımaya da başladı üstelik ayakta durmuyorum da sıfır tuzla yemek yediğim halde ayaklarım da şişiyor:KK37::KK37::KK37:
hepinizi öpüyoruz kızımla kendinize iyi bakın:KK52::KK52:

canımcım sırt ağrısı bende de oluyordu. Dr. bana magnezyum verdi çok iyi geldi. Kullanıyorum hala hergün içmeye çalışıyorum. Şişlik konusuna gelince sanki senin biraz erken mi başamış şişmelerin bende henüz olmadı sanırım son 1 2 ay kala şişşiyor vücut ençok.

kızlarrr bu diş eti ağrısı beni öldürüyor, ne yapmalıyım bir akıl verin lütfen:KK14: günde 5 kez diş fırçalar oldum biraz rahatlatıyor... gece uykumdan uyandırıyor bu ağrı... dişlerim bakımlıdır normalde de çok özen gösteririm ama neden böyle oldu anlamadım... bir yandan nezle bir yandan bu ağrı iyice miskin oldum son günlerde...

bir de bu cumartesi randevum var ama doktorum şeker ölçümü yapacağız aç gel falan demedi, unutmuş da olabilir... 22+5 olacağız cumartesi günü şeker ölçümü yapılır mı bu hafta....

kızlarrr bu diş eti ağrısı beni öldürüyor, ne yapmalıyım bir akıl verin lütfen:KK14: günde 5 kez diş fırçalar oldum biraz rahatlatıyor... gece uykumdan uyandırıyor bu ağrı... dişlerim bakımlıdır normalde de çok özen gösteririm ama neden böyle oldu anlamadım... bir yandan nezle bir yandan bu ağrı iyice miskin oldum son günlerde...

bir de bu cumartesi randevum var ama doktorum şeker ölçümü yapacağız aç gel falan demedi, unutmuş da olabilir... 22+5 olacağız cumartesi günü şeker ölçümü yapılır mı bu hafta....

canım benimde diş etlerim hem şişti hemde ağrıyordu. eşim saraçoğlundan kekik suyunun diş etlerine iyi geldiğini okumuş ve kekik kaynatıp suyuyla ağzında gargara yapıyorsun bana çok iyi geldi inşallah denersen sana da iyi gelir.

Neden sende 3 kes aldılar canım. Benim bildiğim aç gidiyorsun bi alıyorlar sonra şetbeti içiyoresun 1 saat sonra yine alıyorlar yani 2 kes akan alıyorlar.

Ya benim bir sorumda aynı gün tetenoz aşımın 2. dozunu olacağım ben acaba yan etkisini yaşar mıyımki????

Dediğin gibi canım önce şekerli suyu içmeden aldılar sonra içtim bir saat ve iki saat sonra aldılar ben de iki defa alınacak sanıyordum ama şekerin bir ve iki saat sonrası durumuna bakcaklar demekki bana da tetanoz aşısıyla beraber yüklemeyi önümüzdeki hafta yapacaklardı ama doktorum şeker yüklemesinin bu hafta yapılması gerektiğini söyledi o yüzden yaptırdım pazartesi günü sonuçlarımı almaya gittiğimde de tetanoz yapılacak aynı gün yapılmasının bir etkisi olcağını sanmam canım

X