2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Aman deterjan immmm sen sonra soylediklerine odaklanma.....
Bak masaallah bebegin saglikli :KK16:
Kafana takmamaya calis bacim yigenimide uzme lutfen hep mutlu ol :KK19:

Evet doğru söylüyorsun.Çok kafama takmıyorum zaten.Çünkü bebeğimin sağlıklı olması en önemlisi gerisi Rabbimin izniyle normale döner diye düşünüyorum.

Hoşgeldiniz canım.. Ohh bebişimze maşallah hep böyle sağlıklı olsun inşallah.. Canım bu plesenta olayını çok takma kafana zamanla o yukarı çıkıyormuş. Benim plesentada önceki kontrolde önde demişti dr. Bu sefer yeri değişmiş. Kendini sakın böyle şeylerle bunaltma. Bak bebiş sağlıklıymış en önemlisi bu..

İnşallah canım kalbimi ferah tutmaya çalışıyorum.

İyi akşamlar kızlar biz ayrıntılıdan geldik.Çok şükür bebiş sağlıklıymış.Rahim ağzı ölçümümde iyiymiş ama plesenta servikse yakınmış.İlerleyen haftalarda yukarı çıkabilir dedi radyolog.Nedeni ise bir önceki hamileliğimde yaşadığım düşük ve düşük sonrası yapılan kürtajmış.Salı günü rapor doktoruma gidecek ondan daha ayrıntılı öğrenicem.Küçük sinek mide bulandırır misali biraz canım sıkıldı hem mutlu hemde buruk oldum.İnşallah bu durum zamanla düzelir.Bebeğim sağlıklı olduğu için şükürler olsun tabi.

Maşallah bebişine canım :nazar: Arkadaşların dediği gibi canını sıkıp hem kendini hem bebişini üzme.
Allah'a emanetsiniz canım :KK16:

Selam güzel anneler Selam yavruşlar..
Sizi takip etmek namümkün...Bu aralar canım o kadar sıkkın ki...Nefes almak bile zor geliyor...Saçma sapan insanlar yüzünden canımı bu kadar sıktığıma inanamıyorum...Kızım beni affetsin,bu üzüntülerimi oda hissediyordur...

Neyse...Bende salı günü ayrıntılı ultrason yaptırdım.sadece 3 dk sürdü...Batman dünya hastanesinde radyolaji uzmanı yaptı...Fiyatı 10 tl idi..detaylar ekte...
$1658456_10202310077128518_1684207838_o.jpg

Selam güzel anneler Selam yavruşlar..
Sizi takip etmek namümkün...Bu aralar canım o kadar sıkkın ki...Nefes almak bile zor geliyor...Saçma sapan insanlar yüzünden canımı bu kadar sıktığıma inanamıyorum...Kızım beni affetsin,bu üzüntülerimi oda hissediyordur...

Neyse...Bende salı günü ayrıntılı ultrason yaptırdım.sadece 3 dk sürdü...Batman dünya hastanesinde radyolaji uzmanı yaptı...Fiyatı 10 tl idi..detaylar ekte...
Eki Görüntüle 966072

Güzelim böyle yapma. İnsanların ne dediğine neler yaptığına takılma.. Bebişini düşün. Bak kızın ne kadar sağlıklı annesi çok şükür. Çevremizdeki insanlar bazen çok acımasız ve düşüncesiz olabiliyorlar. Bizde hassas bir süreçteyiz. Kimsenin ne yaptığını umursama canım. Yavrunu düşün.
Bu arada sonucunuzun güzel çıkmasına sevindim. Darısı başıma olsun inşallah..
:KK34:

haklısın canım. yağlar besliyormuş. Çok fazla değil ama yinede insanın tuhafına gidiyor.. Göbişe hiç mi bir şey sürmüyorsun.. Aman çatlamayalım kızzz:KK53:

ne krem ne yağ hiçbişey sürmüyor kullanmıyorum .. Genetik çünkü bu iş + benim hiç kaşınma falanda yok olmadı şükür.. Doktor bile diyo genetik diye bazen naparsan yap olacağı varsa oluyo.. Bide pek önemsemiyorum aslında sorun yok şimdilik.. Benim asıl korkum göğüs!! Yani yara olması yada bebek emerken acıması.. Dayanamayabilirim bile yani,canım tatlı olduğu için.. Bunun için doktora danışıp bişey yapcam ben,bakalım..

İyi akşamlar kızlar biz ayrıntılıdan geldik.Çok şükür bebiş sağlıklıymış.Rahim ağzı ölçümümde iyiymiş ama plesenta servikse yakınmış.İlerleyen haftalarda yukarı çıkabilir dedi radyolog.Nedeni ise bir önceki hamileliğimde yaşadığım düşük ve düşük sonrası yapılan kürtajmış.Salı günü rapor doktoruma gidecek ondan daha ayrıntılı öğrenicem.Küçük sinek mide bulandırır misali biraz canım sıkıldı hem mutlu hemde buruk oldum.İnşallah bu durum zamanla düzelir.Bebeğim sağlıklı olduğu için şükürler olsun tabi.

haklısın, bi yandan insan buruk oluyo tabi böyle şeyler duyunca.. ama aynen dediğin gibi, sağlıklıymış bak bunu öğrenmek çok güzel .. Tebrikler canım gözünaydın.. Diğer durumda inş düzelir

herkese iyi akşamlar.Allahım tüm tatlı annişlere ve onların miniklerine sağlık versin..bizde şimdilik iyiyiz çok şükür.sizlere bişey sormak istiyorum.biz bebek beşiğini ıkea dan almak istiyoruz.hani parmaklıklı oluyor ya bebek karyolası diye geçiyor.acaba bir fikri olan varmı?emin olamadım.yardımcı olursanız sevinirim...

malesef benim bi fikrim yok cnm.. İkea'dan mobilya tarzı bişeyde hiç almadım.. O yüzden yardımcı olamayacağım
:KK50:

ne krem ne yağ hiçbişey sürmüyor kullanmıyorum .. Genetik çünkü bu iş + benim hiç kaşınma falanda yok olmadı şükür.. Doktor bile diyo genetik diye bazen naparsan yap olacağı varsa oluyo.. Bide pek önemsemiyorum aslında sorun yok şimdilik.. Benim asıl korkum göğüs!! Yani yara olması yada bebek emerken acıması.. Dayanamayabilirim bile yani,canım tatlı olduğu için.. Bunun için doktora danışıp bişey yapcam ben,bakalım..

Haklisin canim. Bu durum genetik.. Ben yinede önlem amacli kullaniyorum. Insallah da sorun olmaz.. goguslerden bende korkuyorum canim. Bide gogus ucum kucuk biraz.. ama duydugum kadariyla simdiden de gogus kremi kullananlar var. Ben bir sey surmuyorum ama arastirmak lazim..
Simdi be güzel hamileligimizi paylasiyoruz.. insallah bebislerimiz doguncada emzirmesiydi uykusuydu bunlari konusucaz. Dusuncesi bile cok guzelll..

Haklisin canim. Bu durum genetik.. Ben yinede önlem amacli kullaniyorum. Insallah da sorun olmaz.. goguslerden bende korkuyorum canim. Bide gogus ucum kucuk biraz.. ama duydugum kadariyla simdiden de gogus kremi kullananlar var. Ben bir sey surmuyorum ama arastirmak lazim..
Simdi be güzel hamileligimizi paylasiyoruz.. insallah bebislerimiz doguncada emzirmesiydi uykusuydu bunlari konusucaz. Dusuncesi bile cok guzelll..

bende doktora sorucam işte,bakalım ne önericek... Bi arkadaşımda bi krem önermişti ama doktora sormadan kullanmam.. Ve evet yaaaaa düşüncesi bile ne hoş :KK69: Allah'ım o günleri görmemizi nasip etsin inş sağlıkla

Pufpuffcum gogusler için dermatolojı doktorrunun bana önerısı oldu doğumdan 1 hafta önce 1bardak suya 1 kaşık karbonat koy sabah akşam 1 hafta boyunca pamukla gögüs uçlarını sil dedi hiçbişey olmaz yara falan dedi ben uyguluycam

kızlar benimde bir sorum var.. normalde çok tüğsüz bir bayanım bir çok kişiye göre. ama hamilelikte göbeğimde ince tüğler çıktı. Badem yağı da yapar dediler ama onu zaten hiç kullanmadım.. Bir kaç sitede araştırdım gebelikte hormonlardan dolayı olabilirmiş.. İnşallah çok fazla artmazlar.. Benim gibi olan var mı acaba ?

benim de senin gibi oldu canım normalde yoktu ama şimdi bayağı oldu
inşallah artmaz

herkese iyi akşamlar.Allahım tüm tatlı annişlere ve onların miniklerine sağlık versin..bizde şimdilik iyiyiz çok şükür.sizlere bişey sormak istiyorum.biz bebek beşiğini ıkea dan almak istiyoruz.hani parmaklıklı oluyor ya bebek karyolası diye geçiyor.acaba bir fikri olan varmı?emin olamadım.yardımcı olursanız sevinirim...

canım ikea nın mobilyaları güzel benm mutfak masam ve sandalyelerim ikea bu arada bende bebiş için dolap aldım ordan beşiği ablam vereceği için almadım ama olmasaydı kesin ikea dan alırdım...

bide ne derece doğru bilmiyorum ama erkek bebeklerde annenin tüyü
artarmış kız bebeklerde daha da azalırmış diyorlar:??:

aaaa bide erkek benimki,neyse bu durum benim için geçerli deil heralde.çok kilo aldım belki oyüzden dökülmüştür:KK53::KK53:

X