2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Acı çekmek te var dimi ama rahat olmak istiyorum çünkü biraz fazla tüylüyüm ben :KK43: ağdacılara verdiğim paralarla araba alırdım kendime bazen ayda 2 defa gidiyorum :KK37:

evet canım :) hadi diğer yerler bi şekilde halloluyor fazla acımıyor ama özel bölge berbat bişey çok acıyo önceden çok karşıydım jilete asla da yapmadım ama bu başıma gelenlerden sonra sadece özel bölgeye jilet yapıyorum.hele ki bu kocaman göbekle zaten oturmakta bile zorlanırken..?:KK1: diğer yerleride epilatörle yapıyorum.:KK14:

kızlar benimde bir sorum var.. normalde çok tüğsüz bir bayanım bir çok kişiye göre. ama hamilelikte göbeğimde ince tüğler çıktı. Badem yağı da yapar dediler ama onu zaten hiç kullanmadım.. Bir kaç sitede araştırdım gebelikte hormonlardan dolayı olabilirmiş.. İnşallah çok fazla artmazlar.. Benim gibi olan var mı acaba ?
evet canım benimde karın bölgemde kıllar koyulaştı gibi.geçermi hamilelikten sonra bilemiyorum:2:ama sanki ilk aylarda daha kısa sürede çıkıyordu süre olayı eskisi gibi değil gibi:KK49::KK49:

aaa ben agda konusunu mu kacırdım tuh. bende kuafore gıdemem. bazıları hamılelıkte agda yaptırmayın dıyo zatı ama net bılmıyorum.

canım yok öyle bişey ben doktorada sordum.. hiçbi sakıncası yok gidebilirsin dedi.. 5 ay oldu hamilelikte, gidiyorum ben..

kızlar benimde bir sorum var.. normalde çok tüğsüz bir bayanım bir çok kişiye göre. ama hamilelikte göbeğimde ince tüğler çıktı. Badem yağı da yapar dediler ama onu zaten hiç kullanmadım.. Bir kaç sitede araştırdım gebelikte hormonlardan dolayı olabilirmiş.. İnşallah çok fazla artmazlar.. Benim gibi olan var mı acaba ?

ben yağ falan hiçbişey kullanmıyorum..kremde dahil..ama bendede baya oluştu kıllar göbekte..ama bu normal canım hamilelikte olup sonradan çıkanlar dökülüyormuş..

ben asla kendim yapamam :18: :KK20:
alışınca en rahatı aslında biliyomusun reklam arasında gidip yapıyosun :KK1:
jiletlemek en iyi çözüm:KK1:2 dakikada iş tamamdır.bi ağda etkisi gibi olmaz ama o kadar zorluğa katlanmamak en iyisi bence

jilette 2 gün sonra çıkıyo be yawrum hemde çıkarken acaip kaşınıyo:KK53: ağdaya alışmak gerekiyo sadece hamilelikte zorlanoıcaz:26:

beeeen :KK53:
daha önce vardı tabi ama çok azdı almaya bile ihtiyaç duymuyodum şimdi maşallah kıldan bir şerit oluştu göbeğimde çok rezil bişey ya :KK1: bi kere aldım baktım daha da çoğaldı amaaaan dedim bıraktım doğumdan sonra uğraşıcam artık azalmazsa oraya da lazer yapıyolardır umarım

aaa ben agda konusunu mu kacırdım tuh. bende kuafore gıdemem. bazıları hamılelıkte agda yaptırmayın dıyo zatı ama net bılmıyorum.

kızlar benm bebıs de sanırım gec dollenme 3-4gun gerıden gelıyo cunku. hangı tarıhı baz alıcam bılmıyorum

ben en son gittiğimde kuaför bayan da böyle bişeyden bahsetti agda sıcak olduğu için kasları gevsetiyomuş (özel bölge için) düşük riski varsa doktorlar önermiyo felan dedi hatta bi bayan gelmiş doktoru ağda yaptırma demiş bayan 3 aylık gebeymiş onu örnek verdi... ben yaptırıyom mecbur napiiim mecbur...

Ciciannecik

Canim ne guzel bebeginin sagligi yerinde ♥♥♥

Kizlar bende seker yukleme testine gidecektim bugun ama gitmedim halsizdim :KK14:
Baska zaman ins. :nazar:

daha önce vardı tabi ama çok azdı almaya bile ihtiyaç duymuyodum şimdi maşallah kıldan bir şerit oluştu göbeğimde çok rezil bişey ya :KK1: bi kere aldım baktım daha da çoğaldı amaaaan dedim bıraktım doğumdan sonra uğraşıcam artık azalmazsa oraya da lazer yapıyolardır umarım

heee ben de oraya agda yaptırıyom acımıyo bişe olmuyo bnm de çok koyulaştı o şekilde çıkamam doktorun karşısına laaa:))

hehehe. hastane öyle canım bende her gittiğimde evin yolunu zor buluyorum :KK53:...
oğluşun güzel haberler göndermiş annesi.. benim vevişte sat a göre 3 4 gün geriden gidiyor. birde ölçümlerle alakalı sanırım. 1 gün aarayla acile gitmiştim orda da önden gidiyordu. bende anlamadım bu işi. artık sat ı baz alıyorum bende ..
:KK16:

valla aynen canım bi tane özel var burda oda berbat devlet hast. yeni doktor çok güzel ama niğdede acayip bi doğum artışı var bu sene şansımdan :KK9: :KK9: bende artık sat ı baz alacağım :KK49:

canım sakın alma o kılları bir kaç yerde okudum doğumdan sonra dökülür yazıyor..
Allah iyiliğini versin kız lazer diyor :KK52: şu teknoloji çok işimizi kolaylaştırıyor :KK1:

canım yok öyle bişey ben doktorada sordum.. hiçbi sakıncası yok gidebilirsin dedi.. 5 ay oldu hamilelikte, gidiyorum ben..

ben yağ falan hiçbişey kullanmıyorum..kremde dahil..ama bendede baya oluştu kıllar göbekte..ama bu normal canım hamilelikte olup sonradan çıkanlar dökülüyormuş..

haklısın canım. yağlar besliyormuş. Çok fazla değil ama yinede insanın tuhafına gidiyor.. Göbişe hiç mi bir şey sürmüyorsun.. Aman çatlamayalım kızzz:KK53:

evet canım benimde karın bölgemde kıllar koyulaştı gibi.geçermi hamilelikten sonra bilemiyorum:2:ama sanki ilk aylarda daha kısa sürede çıkıyordu süre olayı eskisi gibi değil gibi:KK49::KK49:

inşallah doğumdan sonra geçer..

Birde bir hurafe daha okudum. Erkek bebekler göbekte kıl yaparmış. pufpuf un oğluşu olucak.. Sizlerinde öyle mi :KK52:
Benimki hala muallak :44:

canım sakın alma o kılları bir kaç yerde okudum doğumdan sonra dökülür yazıyor..
Allah iyiliğini versin kız lazer diyor :KK52: şu teknoloji çok işimizi kolaylaştırıyor :KK1:

haklısın canım. yağlar besliyormuş. Çok fazla değil ama yinede insanın tuhafına gidiyor.. Göbişe hiç mi bir şey sürmüyorsun.. Aman çatlamayalım kızzz:KK53:

inşallah doğumdan sonra geçer..

Birde bir hurafe daha okudum. Erkek bebekler göbekte kıl yaparmış. pufpuf un oğluşu olucak.. Sizlerinde öyle mi :KK52:
Benimki hala muallak :44:

valla hurafe midir bilmiyorum da doğru bişi bence :KK1::KK1:benimki oğluş.olsun ya daha önce anne olmadım ama anne olmak çoooook güzel bişeymiş değer bence,allah lutfetmiş vermiş.kıl mıl neyse artık olcak normaldir diyelim dimi:) üzülmeyelim takmayalım kıslaaaar:KK8: bide ayıptır soylemesi bende hemoroid oldu:KK1::KK1: hamilelerde sık olan birşeymiş.doktora gittim krem verdi iyiyim şimdi şükür.eee anne olmak güzelmiş ama bi o kadar da zormuş dimi.yasayınca anlanılacak bişey:KK54:

alışınca en rahatı aslında biliyomusun reklam arasında gidip yapıyosun :KK1:

jilette 2 gün sonra çıkıyo be yawrum hemde çıkarken acaip kaşınıyo:KK53: ağdaya alışmak gerekiyo sadece hamilelikte zorlanoıcaz:26:

yok yooooook ben o ağda olayını geçtim kıııııız:KK1::KK1:valla ben zehir gibi acı istemıyorum artıkın.heleki başıma gelenlerden sonra :KK53::KK53:

herkese iyi akşamlar.Allahım tüm tatlı annişlere ve onların miniklerine sağlık versin..bizde şimdilik iyiyiz çok şükür.sizlere bişey sormak istiyorum.biz bebek beşiğini ıkea dan almak istiyoruz.hani parmaklıklı oluyor ya bebek karyolası diye geçiyor.acaba bir fikri olan varmı?emin olamadım.yardımcı olursanız sevinirim...

İyi akşamlar kızlar biz ayrıntılıdan geldik.Çok şükür bebiş sağlıklıymış.Rahim ağzı ölçümümde iyiymiş ama plesenta servikse yakınmış.İlerleyen haftalarda yukarı çıkabilir dedi radyolog.Nedeni ise bir önceki hamileliğimde yaşadığım düşük ve düşük sonrası yapılan kürtajmış.Salı günü rapor doktoruma gidecek ondan daha ayrıntılı öğrenicem.Küçük sinek mide bulandırır misali biraz canım sıkıldı hem mutlu hemde buruk oldum.İnşallah bu durum zamanla düzelir.Bebeğim sağlıklı olduğu için şükürler olsun tabi.

İyi akşamlar kızlar biz ayrıntılıdan geldik.Çok şükür bebiş sağlıklıymış.Rahim ağzı ölçümümde iyiymiş ama plesenta servikse yakınmış.İlerleyen haftalarda yukarı çıkabilir dedi radyolog.Nedeni ise bir önceki hamileliğimde yaşadığım düşük ve düşük sonrası yapılan kürtajmış.Salı günü rapor doktoruma gidecek ondan daha ayrıntılı öğrenicem.Küçük sinek mide bulandırır misali biraz canım sıkıldı hem mutlu hemde buruk oldum.İnşallah bu durum zamanla düzelir.Bebeğim sağlıklı olduğu için şükürler olsun tabi.

Aman deterjan immmm sen sonra soylediklerine odaklanma.....
Bak masaallah bebegin saglikli :KK16:
Kafana takmamaya calis bacim yigenimide uzme lutfen hep mutlu ol :KK19:

valla hurafe midir bilmiyorum da doğru bişi bence :KK1::KK1:benimki oğluş.olsun ya daha önce anne olmadım ama anne olmak çoooook güzel bişeymiş değer bence,allah lutfetmiş vermiş.kıl mıl neyse artık olcak normaldir diyelim dimi:) üzülmeyelim takmayalım kıslaaaar:KK8: bide ayıptır soylemesi bende hemoroid oldu:KK1::KK1: hamilelerde sık olan birşeymiş.doktora gittim krem verdi iyiyim şimdi şükür.eee anne olmak güzelmiş ama bi o kadar da zormuş dimi.yasayınca anlanılacak bişey:KK54:

hehehe. bakalım hurafeler tutacak mı :KK1: ben hamile kaldığımdan beri erkek hissediyorum ama daha cinsiyet öğrenemedik bu ay inşallah :KK52:.. Gerçi cinsiyeti önemli değil sağlıklı olsunlar.. anne olmak şimdiden bile çok güzel bir duygu kimbilir kucağımıza alınca nasıldır:KK17:

herkese iyi akşamlar.Allahım tüm tatlı annişlere ve onların miniklerine sağlık versin..bizde şimdilik iyiyiz çok şükür.sizlere bişey sormak istiyorum.biz bebek beşiğini ıkea dan almak istiyoruz.hani parmaklıklı oluyor ya bebek karyolası diye geçiyor.acaba bir fikri olan varmı?emin olamadım.yardımcı olursanız sevinirim...

İyi akşamlar şeker.. Bende ikea dakini düşünüyorum. Zaten ikea ya çok yakın oturuyorum. 2 gün önce gidip şöyle bir göz attım. Görüntü olarak kullanış olarak çok güzel görünüyor. Hem fiyatları da düşmüş sömestr nedeniyle. 2 kademe özelliği var ayarlanıyor. birde bebek büyüyünce parmaklığın bir kenarı sökülebiliyor. gayet kullanışlı geldi bana. ama sadece aklıma takılan sallanmaması. görevliyle konuşmadım bunlar benim tespitlerim. ama hepsini inceledim karyola modelinde olanlar sallanmıyor..

Hoşgeldiniz canım.. Ohh bebişimze maşallah hep böyle sağlıklı olsun inşallah.. Canım bu plesenta olayını çok takma kafana zamanla o yukarı çıkıyormuş. Benim plesentada önceki kontrolde önde demişti dr. Bu sefer yeri değişmiş. Kendini sakın böyle şeylerle bunaltma. Bak bebiş sağlıklıymış en önemlisi bu.. :KK34:

X