2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

ahtobot salatasıı ( hic yemedim nasil bisey ki) süperrr bişi kiiiii belkide ben balık ve balık ürünlerini sevdiğim için öyle geliyodur
havuç tararo da güzell ımmm:KK76:

offfffff:KK56: hepsi güzel işte karar ver tarifte yazarız açık açıkk :KK15:

çevizli yogurtlu krevizz = tarif istiyorum
portakalli kereviz = vazgecilmez tarifi yazmisti
yogurtlu havuc = tarifi istiyorum
havuç tarator = tarif istiyorum
meksika fazülyesi salatasııı = tarif istiyorum

evet gelsin bencede :KK14: ayy çok merak ediorum begenicekmi hedayelerimi :KK9: yüzünde güller açıcakmı:KK33:
Benden istediği şey nedir :) varmı istanbuldan bir arzusu :KK25:

:KK53:İstanbul dışından biri:KK53: Beğenir ehralde canım . Hepimiz özeneceğiz sonunda. Hepsini beğenmese de beğenecekleri de olacaktır:KK76:

Portakallı Kereviz : Kerevizi soyup rendele. . Öncesinde sarımsaklı yoğurt hazırla.yoğurdun içine rendelenen kerevizleri ekle.
Portakalları yuvarlak dilimle kabuğunu soymadan tabi.Kerevizi paylaştır ceviz ve nane yağrağı ile süsle. Bi yerden resim çalayım bari :KK70:

$portakalli-kereviz-(3).jpg

meraba arkadaşlar okuldan şimdi geldiim ne gündü sıcak mı soğuk mu belli değil siz neler yaptınız bakalım nasılsınızzz

çevizli yogurtlu krevizz = tarif istiyorum
portakalli kereviz = vazgecilmez tarifi yazmisti
yogurtlu havuc = tarifi istiyorum
havuç tarator = tarif istiyorum
meksika fazülyesi salatasııı = tarif istiyorum

havuç tarator : havuçların üerinden soyucakla geç sonra rendele tavada çok az yağ ile bikaç kez karıştır biraz sinince sogumaya bırak süzme yogurla güzel oluyor ama normal yogurtla olmam demiyor istege baglı sarımsak koy yogurla karıştır sogudundan emin ol yoksa sulanır havuçları dök üserinide maydonozlarla süslee :KK16:

meksika fasülyesi: marketlerde satılan konserve fasülyesi kırmısı gibi rengi onları al içine kornişon turşu mısır maydonoz ve dere otu limon z.yagı afiyet olsun =))

cok mu fazla oldum :KK1::KK1::KK1::KK1:
:KK19:
:KK19:
slm kızlarr herkese günaydın :KK1:
sen nöbetten geldin ve uyudun sanırım günaydın canım :KK16:
Ben geldim yine herkes kaybolmuş yaaa bende kendi kendime konuşim bari :KK9:
burdayızz kızz bizz hoş geldin

Öyle bir yağmur başladıki . . şimşekler öyle çakıyorki gökyüzü sarımsı oldu :18: ayyy korkuyorummmm :KK52:

X