2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Bendeeee:KK5:

O kadar vaktin oluyor mu ? Eskiden bende yapardım ama artık zamanım kalmıyor günlük yapıyorum hep

yaratıyorum napimm arasıı oturtuyorum mama sanfdalyesine hemencik koyuyorum bişeyler kısık ateşte yavaş yavaş pişiriyorum bi yandan ona dans ediyorum oyun oynuyoruz =))

canım günlük nasıl bekliyim zaten acıkıyorum eve gittigimde saat 7,30 oluyo yani geçiştirmek istemiyorum aslında busefer hep aparatif şeyler istiycem dogumdan sonra yeterince klom var

bunu unutmuşum

kereviz : canım kerevizi soy rendele ince yerinle cevizleri rond. geçirebilirisin agıza gelsin dersen biraz parçalı bırakabilirsin sarımsak la beraber süzme yogurla karıştır biraz mayonezde koyabilirsin zaten kereviz oldugu hiç anlaşılmıyor

Nissan, çiğ köfteyi kendin mi yapacaksın?

:26::26::26: maalesef hayir
ama yapacxak kisi var:KK1::KK1:

bendeeee oglumu özledimmm

ben dün akşamdan bugüne yemek yaptım hep öyle yapıyorum birgün önceden kolay oluyo
tavuklu mantarlı sote birde plav :KK56:
:KK56:ohh en sevdigimden :KK16:

ankara üni matematikteyim 3. snf canım meze tarifleri bende de vaar:) annem aşçı elimden iyi iş gelir mutfaktaa
hiiimm senden de alayim tarif o zaman:KK9:

valla en sevdiğim torba yoğurdu peynir sarımsak nane tuz zeytinyağı karışımı muhteşem oluyor tarator deniyor galiba
sonra başka bi tane daha var havuç ve kabak rendeliyosun yağ ve tuzda biraz pişirip sarımsaklı yoğurtla karıştırıyosun bi de mantarlı var mantarı severmisin onu da söleyim

Imm şeyyy yemek yapmadım:KK17:

Eşim nöbetçi bugün yanlızım evde yarın da yolculuk var hafta sonu evde değiliz yapsam kalırdı yapmadım bende.

Nede güzel bahane uydururuummmm:KK9:

benim eşimde çıkıyor şehir dışına zaman zaman bende yapmıyorum yemek tek başına zaten yenmiyor geçiştiriyorum öyle mesela dün:)
bugun keşkek ve zaytinyağlı pırasa yaptımmm
yolculuk nereye bakalımm tatil fln mıı yoksa:)

kızlar katilim beni aradı... akşam akşam yüzüme kocaman bir gülümse geldi çok mutlu oldum:)

ankaralıyım zaten ankara keçiören kalabadayım1 buçuk yıldır evlenmeden önce tai lojmanlarında akıncı kazan daydım sen nerdesn cnm

bende Keçiören etlikteyim canım bayılırım pırasaya ellerine sağlık :KK56:tai lojmanları ne ola ki hiç duymadım.

benim eşimde çıkıyor şehir dışına zaman zaman bende yapmıyorum yemek tek başına zaten yenmiyor geçiştiriyorum öyle mesela dün:)
bugun keşkek ve zaytinyağlı pırasa yaptımmm
yolculuk nereye bakalımm tatil fln mıı yoksa:)

Evet canım Antalyaya gidiyoruz 5 yıldızlı bir otelde hafta sonu tatili yapacağız.:KK16: :KK37:

Çok güzel olurdu yaaaa

Antalyaya bir arkadaşımızın düğününe gidiyoruz :21:

X