2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

beş tane var :)
ikisi büyüdü üçü küçük
şimdi bir de üvey civcivim oldu
ben kümese girip çıktıkça dışlanan bir yavruyu sevdim birkaç kere
şimdi kucağımda oturmak istiyor sürekli
6 tane işte :)

Saka gibi en buyuk fobimm benim onlarrrr okurken bile tugglerim diken diken olduuu kafayi yemem icin birtanesi yeterr 5 tanee diyosunnn

Selam kızlar.

Bugün dolunay ağdası yaptım limonla tuzu da uyguladım inşallah azalırlar.

Sizinle paylaşacağım sonucunu, vücut temizliği için ideal bir gündeyiz deneyin derim ben =)

Canim aycangulu mu takip ediosun sende benim gibi eminim faydasini gorursun:)

aynen ya birine hediye alırken fiyatından çok karşı tarafın hoşuna gidilebilicek bize gelmesinden hoşlanıcağımız şeyler almak daha mantıklı olduğunu düşünüyorum ve aşırı seçiciyimdir yoruldum bugun bayaa:)

Aldinmiii biseyler kimeee banami yoksaa :)))

Selam kızlar.

Bugün dolunay ağdası yaptım limonla tuzu da uyguladım inşallah azalırlar.

Sizinle paylaşacağım sonucunu, vücut temizliği için ideal bir gündeyiz deneyin derim ben =)

One kiZzz oyle :)) ilkez duydum insan biraz daha once soyler yahuuu

Yarin minciklarim :)) ewet canim oglum .....
Nerde bu millet siz gelmeyin bu aksam sonra yasak sizeeee aksamlari burda sonbettt

One kiZzz oyle :)) ilkez duydum insan biraz daha once soyler yahuuu

Canim bi kiz var aycangul die onceden kk daydi simdi blogu var orda her ay tarih verio sen hangidi regl inden sonraya geliosa o gunlerde agda yapiyorsun ve inanmicaksin ama o tarihlerde alirsan bi kac kere azaliyor bazi yerler cikmio bi daha:)

Canim bi kiz var aycangul die onceden kk daydi simdi blogu var orda her ay tarih verio sen hangidi regl inden sonraya geliosa o gunlerde agda yapiyorsun ve inanmicaksin ama o tarihlerde alirsan bi kac kere azaliyor bazi yerler cikmio bi daha:)

Amaninn bende istirem o bloguuu wuwww

X