2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

heyheyliii güle güle kullan
aşkitomsu ellerine saglık kesene bereket olsun

slm kızlar bende hedıyelerımı dun aldım bugun anca yukleyebıldım hepsı cok gusel katılım Çağla:)
KEndısıne tekrar cok teşekkur edıyorum kızımıda duşunmuş yumuşacık ayıcık almış kumbara almış hepsını paylaştım .

benım kurbanımada burdan seslenıyorum perşembe gununden berı kargocunun gelmesını beklıyorum hedıyesı hazır ışyerımde beklıyor kargocu bır turlu paketı almaya gelmedı

Pazartesı başka kargoyu arıcam sabh -yıne gelmezse .Kendısınden cook özur dılıyorum Geç ulaşacak elıne sanırım
bu hafta ıcı mutlaka elınde olur cnm:))

Canim sende kizinda guzel gunlerde kullanin :)

Son düzenleme:
bu çekiliş beni kesmedi sanki ya
doyamadım
cici duy sesimi kadınlar gününe yapcanmı çekiliş bi ışık ver

selam kızlar nabersiniz

bi hediye daha gelmişş güle güle kullanınn

benim henüz hediyelerim gelmedi kurbanımdanda ses yok aldığına dayir :26: neyse buarada az önce bi beyin fırtınası yaptım vee katilimi buldum

katilim msj attığında agzından bi açık vermişti ordan yola çıktım 3 kişi kaldı o 3 kişiden birini eledim o değil kaldı 2 kişi ondanda birini eledim tahminim bakalım doğrumu çıkcak

neyse anladığım kadarıyla siz haftaiçi daha çok giriyorsunuz ben yrn baya yoğun olcam doktor işlerimiz fln varda gene akşam girmeye çalışırım

Canim seninde hediyen bu hafta ici kesin elinde.olur:) ama valla bu cekilis sanki cabuk bitti:)

canım maşallah ya sende baya araştırmışsın
peki tahminin kim

Canim seninde hediyen bu hafta ici kesin elinde.olur:) ama valla bu cekilis sanki cabuk bitti:)

bencede bgn yrn gelir sağlıkla gelsin ugur getirsin

canım maşallah ya sende baya araştırmışsın
peki tahminin kim

ya aslında çok araştırmadım zaten artık çoğu kişi hediyesini aldığı için elemek zor olmadı

birr ya da haticecrm diyorum

Hediyelerin hepsi çok güzel ama karar veremedim hangisi en güzel. Anket mi yapsak napsak.

Gunaydin kızlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…