2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

sagol fulyaciim :))
evet bende belki bana da kurabiye yapar gonderir diye
Ben hepinize yapip gonderiyim canlar hafta sonu yapmistim tarcinli zencefilli kurabiye yanina da bol köpuklu türk kahvesi ohh miss:)
tesekkur ederim canim
evet evet evet bol bol doldururum
onu nereye koysam henuz karar veremedim kiyafetlerin arasina ya da bas ucuns fakan her aksam yatarjen paraciklarini atarsin kumbaraya:))

sagol fulyaciim :))
evet bende belki bana da kurabiye yapar gonderir diye

Ayy uzun zamandır kurabiye yapmadım Bu haftasonu kalpli bir kurabiye tarifi bulmuştum onu yapayım demiştim :) kurabiye kalığları üstüne geldi :) Söz sana birgün kurabiye konusunda güzel adımlar atarsam sana göndericem Üzerinede hayaaalllleeettt yazıcamm

icimden bi ses cok becerikli oldugunu soyluyor ama

icimden bi ses cok becerikli oldugunu soyluyor ama

İçindeki ses doğru söylüyor seviyorum mutfakta bişeyler yapmayı :) ama kurabiyelerim en son yapışımda pek güzel değildi . .
Kek , kısır , makarna salatam ve un helvam herkesler tarafından çokk begenilmiştir.
Sanada yapim istersen

tamda bana lazım olan şey kurabiye tarifi
yarın misafirim var yazsanıza güzel bi tarif canlar ya

Kızlar selam bennde hediyelerimi bugün kargoya veriyorum muhtemelen yarın sahibine ulaşır
İşlerim çok yoğun olduğu için maalesef çekilişle ilgilenip topiğe çok giremedim ama kurbanıma şimdiden mutlu yıllar diliyorum

Acaba kim :)) Çok yakındaaa

kızlar hediyelerim geldi
daha açmadım açıp yükleyecem esimleri
biraz zaman alabilir bekleticem sizi haberiniz olsun

cok guzel gorunuyorlar ellerine saglik canim

oo çok güzel kime acaba

Teşekkürler canım sende hediyelerini güle güle kullan bir yıl daha bitti acısıyla tatlısıyla sanırım yanlış hatırlamıyorsam bu 3 yada 4 üncü çekilişi geride bırakışımız ?

canım tespit ettim biraz zor olsada
katilim tuceed
birazdan açıcam hediyeleri resimde paylaşıcam ama az zamana ihtiyacım var canım

sagol tatlim
dogru canim 4.cu cekilisimiz beraber

tabiki de bekleriz askolsun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…