2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

caniimm benim mutlulugun resmen sesine yansimis :KK16::KK16: belki tanisiriz da :KK34:
bu arada bende sana tesekkur etmek istiyorum gercekten sende beni mutlu ettin:KK16::KK16:
hediyelerin resimlerini paylasarak bu gercekten benim icin cok onemliydi

hiim o gordugun ipler arkasi canim:KK17::KK17::KK17::KK17:

Böyle güzel hediyeler paylaşılmaz mı :) Elimde olsa akşam alır almaz eklerdim.Ama yinede geç kalmış sayılmam sanırım :KK16:
Ayrıca umarım tanışırız :KK76: Ayy şunuda sorim :KK37: O mektubu nasıl öyle güzel hazırladın :KK76: Şaştım kaldım doğrusu :KK35:

:KK53::KK53::KK53: cidden mi
iyiymiiiiss:KK9::KK9::KK9:
kendine de kirmizi mi aldin:26:

Evett kırmızı :KK17:

aaa ne tesadüf
o zaman sen o donu bana yolla sende 2 tane olmuş:KK1::KK1::KK1:
bayıldım ben resmen
çok seksüüü canııımmmm

demek nissancığımın sesi çok sıcak
peki sen beni arayınca neden soğuk konuştun
benim katilim sizli bizli resmiii biraz
neyse hediyelerim gelsin arıycam seni o zaman kızcam sana neden öyle konuştun diye[/B]:KK1::KK1:

Ben senimi aramışım :KK37: hımmm :21: hediyeler gelince sıcak konuşurum canım :KK53:

Böyle güzel hediyeler paylaşılmaz mı :) Elimde olsa akşam alır almaz eklerdim.Ama yinede geç kalmış sayılmam sanırım :KK16:
Ayrıca umarım tanışırız :KK76: Ayy şunuda sorim :KK37: O mektubu nasıl öyle güzel hazırladın :KK76: Şaştım kaldım doğrusu :KK35:

Ben senimi aramışım :KK37: hımmm :21: hediyeler gelince sıcak konuşurum canım :KK53:

sana dair şüphelerim hat safhada canım

niye kıız yazık ya kumbaraya
gerçi harcamıycaksan neden biriktiriyoruz değilmi:KK1::KK1:[/B]
ya varya kirli cikiyimmisim ben kumbarayi patlatinca anladim:KK1::KK1:
is yerinde ayri evde ayri magazada ayri ayrica bide gizli bi yerde ayri:KK52::KK52::KK52:

günaydın

herkeslere günaydın canlarımmm
sana da gunaydin

bilmem belki ama resmi yerde çalışanlar kurbanlarıyla resmimi konuşurkiii:26::26::26:
her neyse bunları yazdımki ben resmii değilim bak hediyelerini alınca anlıcaksın desin birisi
ama kimse çıkmadı
yemedi sanırım:KK1::KK1::KK1:
yani belki ortamdan dolayi
ha ha yememisler

sen bana gel kahveye canım
sana şöyleee okkalı bol köpüklü yaparım
ben ben ben

Bende nissana esra demiştim ilk mesajında :KK51: hep sen sanıodum katilim :KK9:
evet bende hic bozuntuya vermemistim:KK1::KK1:

ya varya kirli cikiyimmisim ben kumbarayi patlatinca anladim:KK1::KK1:
is yerinde ayri evde ayri magazada ayri ayrica bide gizli bi yerde ayri:KK52::KK52::KK52:

sana da gunaydin

yani belki ortamdan dolayi
ha ha yememisler

ben ben ben

evet bende hic bozuntuya vermemistim:KK1::KK1:

cidden mi canım o zaman zıulaların yerini bana söylemende bi mahsur olmadığını belirtmek isterim

aslında ben senden çok şüphe ettim kendi katilim olman açısından
ama vazgeçilmezimde var aklımda
tabi başka arkadaşlarda var daha hediyesi ulaşmayan
onlarda olabülür

cidden mi canım o zaman zıulaların yerini bana söylemende bi mahsur olmadığını belirtmek isterim

aslında ben senden çok şüphe ettim kendi katilim olman açısından
ama vazgeçilmezimde var aklımda
tabi başka arkadaşlarda var daha hediyesi ulaşmayan
onlarda olabülür

:KK9::KK9::KK9: zulalarin yerini hatirladigimda soylerim
bu arada kendim bile zor buluyorum is yarindeki elimin altinda oldugu icin patladi

Nissancim kesene bereket vazgecilmezcim güle güle kullan canim hediyelerini özellikle kurabiye kaliplarina bittim yemek yapmayi sevmem tatlilar yapmayi co severim:))

umarim canim:KK16:
gercekten:KK34:
pek mektup gibi degil ki kendim hazirladim bilg. programinda ama bastaki resim bana ait degil:KK50: onu da kendim hazirlayacaktim aslinda ama vakit yoktu:KK50:
iki kirmizi:KK1::KK1:

Tinyyy kesene bereket nissan hediyelerini gule gule kullan canim hepsu birbirinden guzel. Bol paraciklarla doldurursun kumbarani:))) ins

X