2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Cici hassasiyetini anliyorum ama merak etme elimden geldigince ozenmeye calistim ayrica ciddi anlamda bu sene ozenmistim nedense yazilanlari okuyunca kotu oldum ve morelim yerle bir oldu. Neyse herkeze tesekkur ederim

kuzum sen niye alindin ki:KK50::KK50::KK50:simdi anlamadim ben
epoukyanin hediyelerinde kirmizi don gormedim cici de onu soyledi

Cici hassasiyetini anliyorum ama merak etme elimden geldigince ozenmeye calistim ayrica ciddi anlamda bu sene ozenmistim nedense yazilanlari okuyunca kotu oldum ve morelim yerle bir oldu. Neyse herkeze tesekkur ederim

Fulya senden değil benden kaynaklanıyor söylenenler sana değil bana. Lütfen böyle yapma ben çok üüzldüm şuanda. Senn ne kadar özendiğini hediye seçiminde de beni nasıl düşündüğünü ben biliyorum. Benim çok kötü bir günüme denk geldi resimleri çekmek. İnan ahstaneden geldik, oğlum 10 dk uyudu o sırada unutmadan çekmek için aceleci davrandım. Daha bugün pc ye resimleri atma fırsatım oldu ve karanlık olduklarını farkettim.

Kılzar ben Fulya'dan özür diliyorum. Şu yaşımda hayatımın en kötü günlerini yaşarken o hediyeler geldi ve hiçbirşey istediğim gibi olmadı. Hayal ettiğim gibi o an paylaşamadım. Çünkü çok daha büyük dertlerle uğraşmaktaydım maalsef. Bitanem n'olur sen üzülme. Ben bu akşam yeniden çekeceğim resimleri

Hediye paketimi kapatmıştım :KK14: aklıma ufak bişey daha geldi sabah gelirken aldım :KK31: hediye paketsiz atsam kutunun içine olurmu acaba :26:

Var canim kirmizi don ama karanlık cikmis

Var canım hatta kirmizi donu alabilmek icin 1 saat dusundum

Sagol canim

Teşekkür ederim canım yeniden resim yükleyeceğim bunlar çok karanlık bende bilgisayara aktarınca farkettim. Orada daha net görürsünüz.

Kırmızılım var ponponlu hemde:KK1: Resmini ekleidm ama net değil ya anlayamamışsındır nissan cım.

kizlaaarrr tiniyyyy ve fulyaaa cok cok ozurdilerim kizlar eger sizi uzduysem:KK43:
ama bisey diycem sey bakin gulmek yok ama ben onu fantazi sutyen gibi gordum sey oyle ponponlarini falan:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

Fulya senden değil benden kaynaklanıyor söylenenler sana değil bana. Lütfen böyle yapma ben çok üüzldüm şuanda. Senn ne kadar özendiğini hediye seçiminde de beni nasıl düşündüğünü ben biliyorum. Benim çok kötü bir günüme denk geldi resimleri çekmek. İnan ahstaneden geldik, oğlum 10 dk uyudu o sırada unutmadan çekmek için aceleci davrandım. Daha bugün pc ye resimleri atma fırsatım oldu ve karanlık olduklarını farkettim.

Kılzar ben Fulya'dan özür diliyorum. Şu yaşımda hayatımın en kötü günlerini yaşarken o hediyeler geldi ve hiçbirşey istediğim gibi olmadı. Hayal ettiğim gibi o an paylaşamadım. Çünkü çok daha büyük dertlerle uğraşmaktaydım maalsef. Bitanem n'olur sen üzülme. Ben bu akşam yeniden çekeceğim resimleri

iyide tatlim fulyanin ne kadar ozenli ve duzenli oldugunu biliyoruz zaten gecen senelerden de ne ona ne de sana bisey demedik sen sadece daha resimler var diye not dusunce...ve ben sirf fulyanin paketlemesine bile bayildigim icin cok merak ederek takipediyordum

itanem sna değil sen yanlış anladın sanırım
cicic epuakyanın hediyelerinde yok ya kırmızı don yada varsada göremedik ona diyor sen alınma

yok canım sanada bişeydenmedi yanlış anlaşılma oldu
biz senin hassasiyetini biliyoruz kuzu iyi olsun yeter bize canım
fuyacım zaten çok güzel şeyler almış beğenmemek ne mümkün

Bosverin kizlar ben bu sene ciddi anlamda ozenmistim paketlerimin resmini ben daha gondermeden sizlere gostermistim yazdigim cevaplar kismindan gorebilirsiniz

Kargocular çıkarmamış canım güvenlikte ki gecede ki arkadaş çıkarmış :26: Mng kargo ile gönderdim ben sizin orda ki şubedekilerde öyle mi bilmiyorum ama koli olduğunda atıyorlarmış pat diye arabaya:26:Kırılcak ibaresi hiç aklıma gelmedi benim. Neyse artık umarım kırılmaz kırılırsa da ben daha güzelleirni gönderirim kurbanıma üzülmesin. Ama ulaştı mı cidden merak ediyorum dağıtım kaçta olur aceba:44: Öğleden sonra arayacağım. Mng kargo bizim burada ki şube çok sorumsuz :KK47:

hımmm anladım canım şimdi
evet ya kargoların bazıları çok dengesiz oluyor
geçen yıl ablama bi paket gönderdim doğum gününde
güzel bi kutuydu
ablam diyorki azcık kenarından açılmıştı
düşün yani mantığı

Bosverin kizlar ben bu sene ciddi anlamda ozenmistim paketlerimin resmini ben daha gondermeden sizlere gostermistim yazdigim cevaplar kismindan gorebilirsiniz

canım hatırlıyorum ki ben zaten
hatta kendime zannetmiştim
yanlış anlaşılma çözülmüştür umarım

canım hatırlıyorum ki ben zaten
hatta kendime zannetmiştim
yanlış anlaşılma çözülmüştür umarım

ewet canım çözüldüü ....

Zaten o yazdıklarımı üzerine alınacak en son kişilerden birtanesi fulya !

Ben hepinizin beni anladıgını düşünüyorum...

çünkü sadece sizin emeginizin peşindeyim !

Kurallar baştan belliydi şartlar vardıı herşeyin yeterince acık ve net oldugunu düşünüyorum

Kurbanım, bugün eline kargon ulaşacak ama ayrı bir ehdiye daha ulaşacak. İyi günelrde kullan şimdiden. Bugün pek girebileceğimi snamıyorum

Kizlar uzuldugum konu bu sene her iki topiktede cekilise katilmistim. Her ikisinide gecen hafta yollamistim. Sabirla bekledim tinyloven oglu rahatsizlanmisti bu yuzden sabirla bekledim. Hastalik bu baska bir duruma benzemez. Sonra tiny fatolari yukleyince sanki hic emek vermemisim gibi durumlari sezdigim icin uzuldum. Ayrics ne yazik ki diger topiktede kurbanim hediyeleri almasina ragmen yuklemedi. Bilemiyorum neden yuklemedi belki onemli bir durum vardir bilgi verdim zaten bu konuda sevgiye. Neyse bu sene boyle durumlar yasandigi icin beni ister istemez uzdu durum bundan ibaret

ewet canım çözüldüü ....

Zaten o yazdıklarımı üzerine alınacak en son kişilerden birtanesi fulya !

Ben hepinizin beni anladıgını düşünüyorum...

çünkü sadece sizin emeginizin peşindeyim !

Kurallar baştan belliydi şartlar vardıı herşeyin yeterince acık ve net oldugunu düşünüyorum

canım haklısın bu sorumluluğu yüklenince oluyor ufak tefek problemler
her neyse uzatmaya gerek yok problem olmadığına göre

Kizlar uzuldugum konu bu sene her iki topiktede cekilise katilmistim. Her ikisinide gecen hafta yollamistim. Sabirla bekledim tinyloven oglu rahatsizlanmisti bu yuzden sabirla bekledim. Hastalik bu baska bir duruma benzemez. Sonra tiny fatolari yukleyince sanki hic emek vermemisim gibi durumlari sezdigim icin uzuldum. Ayrics ne yazik ki diger topiktede kurbanim hediyeleri almasina ragmen yuklemedi. Bilemiyorum neden yuklemedi belki onemli bir durum vardir bilgi verdim zaten bu konuda sevgiye. Neyse bu sene boyle durumlar yasandigi icin beni ister istemez uzdu durum bundan ibaret

canım böyle aksilikler yaşanabilir
nissanında başına gelmişti geçmiş yıllarda böyle bişey sanırım
her neyse sıkma canınını kuzum sen
tınylove da bebeği hasta olmasa mutlaka yüklerdi

X