2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

günaydın kızlarr

çaglacım hediyelerin çok güzelmiş gözün aydın güle güle kullan heyheylii kesene bereket

epoukya canım güle güle kullan ama net göremedim kırmızı donu da göremedim yokmu ?

Tinylove çok karanlık çıkmış fotolar canım birde paketleri koymamışsın !

Son düzenleme:
Yine güzel hediyeler yine düşünceli kk hatunları :KK51:

Kesenize bereket :KK1: İyi günlerde kullanın çağla ve tiny :KK53:

Evet ya o akşam çekmiştim yine çekerim akşam pek iyi çekmemiş. Onları da yükleyeceğim. Bilgisayara atıyorum şimdi. Oğlumun hediyeleri de var daha.:KK16:

tinyloveeee gule gule kullan hediyelerini (tiny paket reimlerini de koy kirmizi don gormedim)
fulyaa kesene bereket

evet bende goremedim ve o paketteki siyah desenli bisey vardi?

umarım vardır biz görmemişizdirr ....

sevmiyorum çünkü çeklişlerde sorun yaşamayıı ! karşıdaki insanın magdur olmasınıı ...

hersene birilerinii elemekk zorunda kalıyorum ha tabiki birtek ben yapmıyorum çekiliş digerlerinede katılabilirler ama ben problemsizz birşeyler yapmak istiyorum ....

herkes sorumlulugunu bilsin istiyorum zaten kuralları başta ve sohbet sırasında defalarca söylüyorum ...

çok mu şey istiyorum kii ? aslında hepinizi düşündüğüm için bunların hepsi

kızlar günaydın...
evetttt yıne şaşılmayacak bir durum , ne yazıkkı yıne katılden ses seda yok.
alışayım dıyorum sizi görünce yıne üzülüyorum....
ya katıl ara sor bi kaynaşalım :KK43:

cicim neye kızdın :KK43:?

sevmiyorum çünkü çeklişlerde sorun yaşamayıı ! karşıdaki insanın magdur olmasınıı ...

hersene birilerinii elemekk zorunda kalıyorum ha tabiki birtek ben yapmıyorum çekiliş digerlerinede katılabilirler ama ben problemsizz birşeyler yapmak istiyorum ....

herkes sorumlulugunu bilsin istiyorum zaten kuralları başta ve sohbet sırasında defalarca söylüyorum ...

haklısın canım insan özenerek hazırlıyor o yüzden biraz ilgide görmek istiyor
ama bu yılki hediyeler güzel cidden
çok eğleniyoruz çokkk:KK16::KK16:

günaydınnnnnn:KK3::KK3::KK3::KK3:

tiny love güle güle kullan canım
tama seçemedim ama güzel şeyler var belliki
fulyam eline sağlık kesene bereket

kızlar günaydın...
evetttt yıne şaşılmayacak bir durum , ne yazıkkı yıne katılden ses seda yok.
alışayım dıyorum sizi görünce yıne üzülüyorum....
ya katıl ara sor bi kaynaşalım :KK43:

cicim neye kızdın :KK43:?

canım neden bu kadar kızıyorsun
benim katilimdende ses seda yok
ha çok aranmak istiyorsan yaz numaranı ben katilin takliti yapaz seni ararım
kıyamam sana:KK1::KK1::KK1::KK1:

Teşekkür ederim canım yeniden resim yükleyeceğim bunlar çok karanlık bende bilgisayara aktarınca farkettim. Orada daha net görürsünüz.

Kırmızılım var ponponlu hemde:KK1: Resmini ekleidm ama net değil ya anlayamamışsındır nissan cım.

Bu arada benim hediyelerim ulaşmadı mı:26: Takip numarası da yok bende. Takip edemiyorum. İş yerinde güvenlikten gitti kargolarım. İçinde kırılacak parçalar olduğundan koliden çıkarmış güvenlik. Kargo poşetine koymuşlar sanırım. Ben bir kaç parça hediye daha göndereceğim kurbanıma. Çok gezip görerek alamadım. Hediye paketelrimde dahil.

Bu hafta çok yoğunum geçen hafta gelemediğim için kızlar. Kriz geçiriyorum ara ara:KK47:

Teşekkür ederim canım yeniden resim yükleyeceğim bunlar çok karanlık bende bilgisayara aktarınca farkettim. Orada daha net görürsünüz.

Kırmızılım var ponponlu hemde:KK1: Resmini ekleidm ama net değil ya anlayamamışsındır nissan cım.

Bu arada benim hediyelerim ulaşmadı mı:26: Takip numarası da yok bende. Takip edemiyorum. İş yerinde güvenlikten gitti kargolarım. İçinde kırılacak parçalar olduğundan koliden çıkarmış güvenlik. Kargo poşetine koymuşlar sanırım. Ben bir kaç parça hediye daha göndereceğim kurbanıma. Çok gezip görerek alamadım. Hediye paketelrimde dahil.

Bu hafta çok yoğunum geçen hafta gelemediğim için kızlar. Kriz geçiriyorum ara ara:KK47:

Tiny gelmedi daha bişey :KK37: 12 ye kadar tüm kargolar gelmiş oluyor ama :KK53:

tamam canım yüklediğinde bakarız resimlere artık
neden çıkarmışki kutudan akıllı canım ya üzrine kargocular kırılacak ibaresi yapıştırıyorlar olup bitiyor
gerçi çok dikket etmiyor bazen kargocular kırılan şeylerde olabiliyor

tinyloveeee gule gule kullan hediyelerini (tiny paket reimlerini de koy kirmizi don gormedim)
fulyaa kesene bereket
Var canim kirmizi don ama karanlık cikmis

Var canım hatta kirmizi donu alabilmek icin 1 saat dusundum

Sagol canim

tamam canım yüklediğinde bakarız resimlere artık
neden çıkarmışki kutudan akıllı canım ya üzrine kargocular kırılacak ibaresi yapıştırıyorlar olup bitiyor
gerçi çok dikket etmiyor bazen kargocular kırılan şeylerde olabiliyor

Kargocular çıkarmamış canım güvenlikte ki gecede ki arkadaş çıkarmış :26: Mng kargo ile gönderdim ben sizin orda ki şubedekilerde öyle mi bilmiyorum ama koli olduğunda atıyorlarmış pat diye arabaya:26:Kırılcak ibaresi hiç aklıma gelmedi benim. Neyse artık umarım kırılmaz kırılırsa da ben daha güzelleirni gönderirim kurbanıma üzülmesin. Ama ulaştı mı cidden merak ediyorum dağıtım kaçta olur aceba:44: Öğleden sonra arayacağım. Mng kargo bizim burada ki şube çok sorumsuz :KK47:

Cici hassasiyetini anliyorum ama merak etme elimden geldigince ozenmeye calistim ayrica ciddi anlamda bu sene ozenmistim nedense yazilanlari okuyunca kotu oldum ve morelim yerle bir oldu. Neyse herkeze tesekkur ederim

Var canim kirmizi don ama karanlık cikmis

Var canım hatta kirmizi donu alabilmek icin 1 saat dusundum

Sagol canim
ben ilk farketmedim :KK50:
yok acaba resmini yuklemedi mi diye sordum cunku daha resimlerim var hepsini yukleyemedim demisti tiniiiiiiiyyy:KK16:
bende bekliyordum diger resimleri:KK52:

var canim kirmizi don ama karanlık cikmis

var canım hatta kirmizi donu alabilmek icin 1 saat dusundum

sagol canim

fulyacım çok güzel hediyelerin kesene bereket ewet var seninkini gördümm

epokyanın hediyelerinde göremedim yoksa gözümdenmi kaçtı bilmiyorum ama bana yok gibi geldi ben onu kastediyorum

X