2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Benimde hediyelerim elime ulaştı çok şükür. Katilim cicek_22 kendisiyle telefonla konuştuğumdan beri çok ısınmıştım kim olduğunuda öğrenmiş oldum telefonla arayıp çokkk çokk teşekkür edecektim ama şaşkınlık telefonumu bulamıyorum kayboldu sesinide kapatmışım bulursam ararım. Hediyeleride biraz sonra yükleyeceğim çekiliş için çok teşekkürler herkese :)

haticeeeem gule gule kullan yalniz bisey merak ettim o kirmizi kutunun icindeki kirmizi ne???
esraaacim kesene bereket ve don da bi harikaymis

Son düzenleme:

Inaccessible_GirLmm seninde resimlerini gorelim simdiden gule gule kullan
ciceeeeeeeeeeekk kesene bereket

vauuuuuuuuuuuuuvv
bol hediyeli bir hafta
kurbanlar gule gule kullanin katillerinizin kesesine bereket

Resimleri yükledim bakabilirsiniz.
Kargocuyla kavga ettim. Bunun hali ne böyle diye bana diğer kargoların altında ezilmiş ve ıslanmış olduğunu söyledi bende düzgün koysaydınız dediğimdeyse ellerinden hiçbirşey gelmediğini söyledi bende ismini aldım yarın şikayet etmeyi düşünüyorum.

canım zaten cok gec ulaştı normalden ...
ben süreklı ptt kargo ile yolluyorum. 1 günde oluyordu sizin sehırde.
neyse dığerlerı sağlam en azından:)

Evett bugun hedıye alan arkadaşlarım şöyle ohh derınden bır nefes aldılar cunku hem hedıyelerıen kavustular hemde kım olduklarını ögrendıler

Kurbanlar hepsı çok gusel hedıyelerınızı gule gule kullanın
katıller sızınde emegınıze saglık kesenıze bereket
Bugunluk hedıye olayı bıttı sanırım yenı hedıyelerle yarın ınş bende olmak uzere hedıyelerımızı paylaşırız
ahhh ahh darısı başıma ınş:)):26::26:

esracım kesene bereket hepsi çok güzelll ....

çiçekcim seninde kesene bereket çok güzeller

kızlarr sizde güle güle kullanınn hediyelerinizi

Kalabalığız bugün

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (7 üye ve 0 ziyaretçi)
Inaccessible_GirL, december90, sbls, TinyLove, VAZGECILMEZIM, cagla2525

7. Nissandır

Bunlarda benim kurbanımın hediyeleri 1-2 parça birşey daha var onları da görmesin burdan

Geçen hafta çekmiştim gönderirim diye ama malum sebeplerden nasip olmamıştı

Evet babamlar çok alıyor bende dayanamam hiç. Çok çalışman lazım çok Biz alıyoruz alıyoruz doymuyoruz Yakında satmaya başlayacağım yenilerini almak için

Evim küçük heryerde araba var Artık bende yasakladım araba almayı oyuncakları koyucak yer yok. . :26:
Biizmkide gece yatağa bile araba getirio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…