2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

güle güle kullan canım yükle resimleride bakalım

fulyacım gule gule kullan
kedifatoş kesene bereket :)))))

Son düzenleme:
kızlar en güzel evlenme teklifi yarışmasındaki teklifleri okudum az önce çok romantik ya
bende size anlatıcam şimdi o romantik teklifleri okuyunca güldüm ya kendime
şimdi eşimle üni tanıştık . arkadaştık aslında
ama zamanla değişti işte ve aşk başladı sonra okul bitti
eşim askere gitmek üzereydi ve ailesi beni istemeye gelecekti
ama bundan ses yok evlenme teklifi konusunda bende acayip kızıyorum bu nasıl iş diye
eşimde farkında ama gıcık işte ya teklifte bulunmuyor
bu arada farklı memleketlerdeyiz uzak yani 3-4 saat
ben triplerdeyim teklif almassam evlenmem diye
eşim dedi işte sen bilirsin ailemi göndericem teklif yok
sonra bi gece uyuyorum telim deli gibi çalıyor dedim ne oldu kardeşim filan uyandı aynı odayı paylaşıyorduk
eşim dediki msj attım ne cevap yazmıyorsun
ben uyku semesi ne msjı ya dedim çabuk cevap yaz dedi kapadı
msjda aynen şöyle yazıyor
NE NAZ EDİYORSUN ENİNDE SONUNDA BENLE EVLENECEKSİN HÖDÜK
kardeşime diyorum bu ne diyor
kardeşimde diyor evet de de uyuyalım abla sabah staja gitcem şimdi sırasımı
baktım kurtuluş yok evet yazıp yolladım
sabah uyandığımda rüya zannettim hemen telime baktım ama iş işten geçmişti kabul etmiştim bi kere

ne alaka şimdi bilmiyorum ama evlenme tekliflerini okuyunca aklıma geldi sizlede paylaşmak istedim

Bunlar da teker teker paketlenmiş hallesi. s3ün çektiği fotoğrafı beğenip yüklemedi pc'm kalitesiz oldu fotolarım kusura bakmasın artık kurbanım çekip koysun kimse.

slm kızlar nasılsınız hediyeler alınmış güle güle kullanın alanlarında keselerine bereket ben 2 gundur ara ara girip okuyup çıktım ablamın yanındayım bebiş bugun aşı oldu o yüzdn pek giremıyorum
katilim aradı hediyelerim bugün ulaşacakmış evde oldugumuz halde yok demişler yarın gelecek hemen fotolarını çekip paylaşırım bende hdiyelerimi çarşamba veya perşembe göndercem uzun oldu kusura bakmayın benım katilim evliymiş bu arada ve çok tatlı sesı var

Eki Görüntüle 898227

bu hediyelerimin en son hali, kurbanıma sevgiler=)

selam canım
bebiş nasıl büyüdümü teyzesi
herkesin katili arayıp soruyor ya benimkinden ses seda yok
unuttumuki beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…