2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

canlar ben çıkıyorum
yarın görüşürüz herkese iyi geceleeeeeeeeeeeeerr

Kızlar benden başka hediyelerine kavuşan yok galiba.
Yarın pazartesi, belki birileri fotoğraf koyar.

Sabah nöbete gidiyorum.

caglacim cici mesaj atti kurbanim ozel bisey istemis cici araciligiyla ama gonderdim zaten ben hediyemi ulasmis ama arkadas daha almamis.

Selam kızlar iyi gecelerr

özellikle bakıp ben yokken mi konuşuyosunuz ya nezaman gelsem sinek avlıyo burası 2kelime yazıp çıkıyom sonra bi geliom sayfalarca geçmiş

işyerindeyken çok iyi oluyodu kk sabah 8 akşam 6 kkde mesaideydim işi bıraktım kk ne girebilirsem anca bi sabah bi akşam girebiliyom insan evde daha çok çalışıyormuş yaw :44:

genelde herkes yarn gönderiyor anladığım kadarıyla hediyelerini bende yrna gönderemeyebilirim çok fazla işim var yrn için ama salı ya da çrş günü vermeyi düşünüyorum yoksa meydana çıkcak kim olduğum

buarada sölemeyi unuttumm geçenlerde bizde katilciğimmle biraz msjlaştık ama ser veriyo sır vermiyo tam bi kk hatunu

ooo ne güzel sende konuşmuşsun bide beni arayan soran olsa güzel olurdu benim katilim hiç aramadı:26:

gunaydın kızlar bugun cok negatıfım sınırlı asabı mutsuz cekılmezın yanı bıraz hedıyelrı koyunda neşem yerıne gelsın ınş bugun guzel paketeler alan bırı olur.sizi seviore

gÜNADYIN KK nin güzel hatunlarııı Kedifotos hediyelerini güzel günlerde kullan canım
Bende donumu aldım salı günü göndermeyi planlıyorum
Acaba benim katilim ne zaman göndereceğini söylermi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…