2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

oldu canım olmaz mı ya bir an düşündüm hediyeleri almak neysede paketlemek zor oldu..
Birde çok özendimm.. Ama pişman değilim. Birde ilk zamanlar buraya daha çok yazıyordum.. Sizleri geçene seneden tanıdığım için biliyorum.. Baktım diğer topikte bazı arkadaşlarım sanmışlar ki diğer topiği unuttuğumu sonra gerekli açıklamayı yaptım gönüllerini aldım. Diğer topikte katilim olan kişi ile baya konuştuk. Whatsap mesaj yolu ile.
Iyi oldu yani hayatımı yenir bir güzel insan girdi.

hemide ne misaa ama ben birazdan çıkıcam iş beni bekler...:KK9:

canım bende sevdim bu çekiliş işini biraz kafam dağıldı hiç yoktan
dediğin gibi birde çok güzel oluyor yeni birileriyle bişeyler pylaşmak

Şimdik aldı nakliye firması. . ( giant key uluslararası taşımacılık "giant key" dev anahtar demek) :KK37:

Kargo takip numarası yerine :KK1: nakliye takip numarası aldım.
ha ha:KK33: bak bide aciklama yapiyor :100::100::100:
him hayaletle dalga ha:76::76:

canım bende sevdim bu çekiliş işini biraz kafam dağıldı hiç yoktan
dediğin gibi birde çok güzel oluyor yeni birileriyle bişeyler pylaşmak
dur daha paylasmadik ki :KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar kırmızı donumuda aldım paket yapcam sonra pır.
son halını yayınlıcam yıne:)

Offf pufff kızlar cnım cok sıkılıyo yaa hedıye görmek ıstyorum topınkte kım ne almış kım kıme ne gndermış hepsıne tek tek heycanla bakmak ıstyrum ...hadı artık gecsın gunler off ışyerınde hıc çalışasım yok :KK37::KK37:

hala hediyesi gelen yok :KK14: ama gönderdim diyenler olmştu gelmesi lazım değilmi :KK50:birde hangi kargo ile gönderiosunuz ptt ile gönderen varmı

Son düzenleme:
$P1030316.jpg

poşetimin son hali:)

oooo herkes göndermeye başlamış bugece nöbetçiyim gece yayınlanan hediye olursa:KK43:
sabah uyumadan bakarım artık eline ulaşanlarr hemen çekip atın nolur :)

teşekkürler vazgeçilmez...
inşallah güle güle kullanırsın...
hanı arada karısırda başkasına giderse paket :p söyle sana ben bı daha yollarım:)

Ben aldım hediyemi. Ama nobetciyim. Yarın paylasacagim fotograflari.

Katilime cok tesekkur ediyorum. Gulumsettin beni.

Offf pufff kızlar cnım cok sıkılıyo yaa hedıye görmek ıstyorum topınkte kım ne almış kım kıme ne gndermış hepsıne tek tek heycanla bakmak ıstyrum ...hadı artık gecsın gunler off ışyerınde hıc çalışasım yok :KK37::KK37:

evet ya artık gelsin hediyeler ama ben de daha göndermedim
bugün son rutuşları yapıp yollayacam sanırım

Toplam 1 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

sbls

kıyamam sana tek tabanca kalmışsın
hala hediyesi gelen yok :KK14: ama gönderdim diyenler olmştu gelmesi lazım değilmi :KK50:birde hangi kargo ile gönderiosunuz ptt ile gönderen varmı

ben sürat kargo ile göndercem canım bana yakın o kargo
ve kırılacak olana çok dikkat ediyorlar
teşekkürler vazgeçilmez...
inşallah güle güle kullanırsın...
hanı arada karısırda başkasına giderse paket :p söyle sana ben bı daha yollarım:)

bana gelsin bana :KK9::KK9::KK9:

merhaba kizlar nasilsiniZ bakalim. bikac gundur evime geldim ccok sukur ama simdi de internetimizde sorun var =[ ne zaman gondermeye basliyoruz hediyeleri benimkiler hazir

Hazır olan kargoya verip arkasından el sallıyor :KK37: Ayrıca bir tebrikte seni edeyim :KK30: ben daha donu bulamadım :KK51: Ama şimdi konuştum arkadaşımla artık gelmiş mağazalara :KK53:

merhaba kizlar nasilsiniZ bakalim. bikac gundur evime geldim ccok sukur ama simdi de internetimizde sorun var =[ ne zaman gondermeye basliyoruz hediyeleri benimkiler hazir

selam canım isteyen yolluyor artık gönderenler oldu bile
dün bende seni sormuştum arkadaşlara nerede acaba gelmiyor diye

X