2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Ohh iyi hallettin ne güzel hediyelerini :26:
:) Villanın anahtarı villa gibi büyük olurmuş:KK4: İlkkez aldığım için bilmiodum :KK53: O yüzden nakliye firması çağırdım :KK76: Aradılar sokağın köşesindelermiş :KK23: birazdan burda olurlar :KK51:

ne diyim sana çok yaratıcı bir cevap olmuş :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Günaydınlar güzel bir güne haftanın son iş gününe merhabalar:KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben hediyelerimi yolladım çarşamba günü ama daha kurbanıma ulşmadı.
Kargo takip nosu ile takip ediyorum.. Kim sorarsa gönderirken ertesi gün elinde olur dediler ama şubede kargosu

Kargo takip nosu ile takip ediyorum.. Kim sorarsa gönderirken ertesi gün elinde olur dediler ama şubede kargosu

,,teşekkür ediyorum esram daha güzelleri sizin olsun inşallah:)

canım oluyor kargoda aksilik daha iki gün olmuş üzülme sakın
gider nasıl olsa
sağol canım iki topiği idare etmek zor olmadımı senin için:KK1::KK1:

canım oluyor kargoda aksilik daha iki gün olmuş üzülme sakın
gider nasıl olsa
sağol canım iki topiği idare etmek zor olmadımı senin için:KK1::KK1:

oldu canım olmaz mı ya bir an düşündüm hediyeleri almak neysede paketlemek zor oldu..
Birde çok özendimm.. Ama pişman değilim. Birde ilk zamanlar buraya daha çok yazıyordum.. Sizleri geçene seneden tanıdığım için biliyorum.. Baktım diğer topikte bazı arkadaşlarım sanmışlar ki diğer topiği unuttuğumu sonra gerekli açıklamayı yaptım gönüllerini aldım. Diğer topikte katilim olan kişi ile baya konuştuk. Whatsap mesaj yolu ile.
Iyi oldu yani hayatımı yenir bir güzel insan girdi.

[ı]günaydıınn. Merhabaaa, çok güzel bir gün. Haftanın son günü. Ohh miiss :KK33::KK33:[/ı]
hemide ne misaa ama ben birazdan çıkıcam iş beni bekler...:KK9:

Nissan :KK19: :KK16:

Esracığım iyimm canım benim sen naıslsın :KK76:

Çiçek paketler çok hoş :KK14: bayıldım hediyelerime :KK37::18:

efendiiiiimm :KK17::KK17::KK17:

bende iyiyim canım
az sonra tüm hediyelerimi büyük kutuya koyup kapatıcam artık
kargolanmaya hazır hale gelecek
sen ne yaptın yolladınmı benim anahtarları????????*
:KK9::KK9: gelsin hediyeler gitsin meraklar:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
sacmaladim biraz

Ohh iyi hallettin ne güzel hediyelerini :26:
:) Villanın anahtarı villa gibi büyük olurmuş:KK4: İlkkez aldığım için bilmiodum :KK53: O yüzden nakliye firması çağırdım :KK76: Aradılar sokağın köşesindelermiş :KK23: birazdan burda olurlar :KK51:
:KK53::KK53:
o kadar buyuk mu vinc cagirabilirim :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

aa fulyacım ınsan bı arar demı kurbnım hedıyelerını yolladım dıyee :)) :KK52:hadı ara benı beklıyorum kargo takıp numaramı ver :KK52:
bu cıcı ıyıce kafamı karışıtrdı kımı tahmın etysm hee oo dıyo offf kımbenımm katılımmm:KK37:

Neyse kızlar ben kaçtımmm hepiciğiniz kendinize iyi bakın. Işe gitmem gerek..
öpüldünüz:KK16::KK16::KK16::KK16:

aa fulyacım ınsan bı arar demı kurbnım hedıyelerını yolladım dıyee :)) :KK52:hadı ara benı beklıyorum kargo takıp numaramı ver :KK52:
Bu cıcı ıyıce kafamı karışıtrdı kımı tahmın etysm hee oo dıyo offf kımbenımm katılımmm:KK37:

tamam canım hemen veriyorum dermişim... Ama bekle bakalım az kaldı kapına hediyeler gelince musmutlu olursun:KK19::KK19:

bu cıcı ıyıce kafamı karışıtrdı kımı tahmın etysm hee oo dıyo offf kımbenımm katılımmm:KK37:
:KK66::KK66::KK60::KK60::KK62::KK62:
hadi ya ee tahminlerinde kimler vaarr

X