2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Selam kızlar iyi geceler nabersiniz :KK34:

Ben bgn kurbanıma ellerimlen çok güzel bi hediye yaptımm:KK16: inşallah begenir ama :KK34::KK16:

Buarada ben sürekli karıştırıyorum kurbanım hediye gönderceğim kişi katil bana alcak olan kişiydi dimi :KK1::KK1::KK9::KK9::KK9:

Sen birine alacaksan onun katili oluyorsun o senin kurbanın oluyor Sana hediye alacak kişininde sen kurbanı oluyorsun canımm :18:

eşine geçmiş olsun canım ya ne zaman istersen beklerim acil durumlarda ben halederim aklında bulunusun elimden geldiğince sen ordan gelene kadar ben burdayım nasılsa

eksik olma canım bunu unutmayacağım
bu arada iyi arkadaşlıklar kavgayla başlarmış
bizimkide sitemle başladı iyi olacak

Ya offf sinir oldum ya paketleri çekmiştim sizlere göstericektim ama yeni telefon aldığım için onunda sanırım siteye fato boyutu yüksek geldi. Fatoyu yükleyemedim sinir oldun:KK5:

Ya offf sinir oldum ya paketleri çekmiştim sizlere göstericektim ama yeni telefon aldığım için onunda sanırım siteye fato boyutu yüksek geldi. Fatoyu yükleyemedim sinir oldun:KK5:

canım olur sıkma canını
zaten şimdi yüklesen resimleri çatlardım ben kime bunlar diye

canım onda resım boyutu dıye bır secenek yok mu ? ordan ayarlayabılırsın

yani iyi huylarıda görmezden gelmemek lazım dimi:KK1::KK1::KK1:
diii

huu huuu :) kızlar :)

efendıııımmmm

X