2014 Balayı

bizde nisanlimla voyage torbaya karar verdik umarim iyidir, okudugum yorumlardan ve gordugum fotolardan gayet guzel bir hotele benziyor acikcasi sevdik,, ben sabrinas haus istiyordum ama fiyati cok yuksek cikinca vazgectik. Voyage torbda kalanlar var mi acaba nasil bir hotel? Hizmetleri cok iyi sanirim ets turda okudugum kadariyla... emossh sen deluxe oda yi secmissin odanin ozellilleri neler yardimci olabilirsen sevinirim. Bizde 2 haziran giris yapacagiz 5-6 gece kalmayi planliyoruz... Bazi odalarinda sanirim ozel havuzlari oluyomus deluxe oda da mi oluyor o havuzlar yada suitlerde mi? YArdimci olursan sevinirim biz internetten begendik henuz acentaya sormadik...

Kızlar merhaba; biz de nişanlımla Titanic Deluxe Belek'te kakar kıldık. Ama daha almadık. Bilgisi olan var mı?

arkadaşlar ben de 2014 eylülde balayına çıkacağım.malum ets tur için 6 ocak erken rezervasyonda son gün. 3 bin tl bütçem var ve 5 gece 6 gün düşünüyoruz. önerebileceğiniz bir yer var mı? belek mi? bodrum mu? lara mı? otellerde de kararsızım

Kızlar hesaplı balayı önerileriniz neler yurtdışı için? Ben tur şirketlerine yanaşmayıp kendim planlamayı düşünüyorum daha uygun olacak sanırım

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz de 19-24 mayıs arasında Titanic Deluxe Belek'teyiz kısmet olursa.

Biz de dün itibariyle aldık balayımızı. 6 gece 7 gün Premium standart oda. Çok içimize sindi. Size de hayırlı olsun. Gidip gelince yorumlarınızı bekliyorum.

Kızlar merhaba, bizde Granada yı aldık 6 günlük bir balayı geçireceğiz, giden var mı? düşünceleri neler çok merak ediyorumm :)

Hayırlısı olsun, benim daha var ama araştırıyorum şimdiden.Granada yı cok görüyorum bu aralar. Aslında cok begendım ama yorumlarda otel küçük vs. diyorlar.. Sentido Island da güzele benziyor.. Amara yı cok öneriyorlar ama otelin görünüşünü pek beğenmedim fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla..
Crystal Waterworld yeni açılmış o da cok güzel bişeye benziyor.. Bakalım ne olacak. Granada ya gidenlerin yorumlarını bekliyorum

cyristal sunset'te karar kıldık biz...tatil.com dan bir görevliyle konuştuk çok fazla önerdi..fiyat da öyle uçuk değil...

Bizde kıbrıs düşünüyoruz hatta bugün alımını gerçekleştircem Salamis bay conti otelin adı anı tur'dan alıcaz ama var mı giden ?

Biz Voyage Belek'ten delux oda aldık. Hem banyosunda hem de terasında jakuzi var. Sevgilim terasta jakuzi keyfi yapmak istiyormuş.

24-28 ağustos ta gideceğiz. Fiyat 4000 lira.

Biz de dün itibariyle aldık balayımızı. 6 gece 7 gün Premium standart oda. Çok içimize sindi. Size de hayırlı olsun. Gidip gelince yorumlarınızı bekliyorum.

Şahaneymiş öyle diyor gidenler, bizde ona istinaden 19-24 Mayıs titanic deluxe belekteyiz 😊😊

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kızlar bizimde düğün mayıs 17 de. Zaten Alanya'da yaşadığım için Antalya düşünmüyorum . Bodrum veya Marmaris. Ama karar veremedim. Lütfen fikir!!

Kızlar bizimde düğün mayıs 17 de. Zaten Alanya'da yaşadığım için Antalya düşünmüyorum . Bodrum veya Marmaris. Ama karar veremedim. Lütfen fikir!!

Marmaris elegance otele bakabilirsin bence

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sanırım Voyage Torba olacak bizimki de. Sadece nikah tarihimiz aralık bizim düğün mayıs 17 olacak. Bu durumda balayı paketinden yararlanamıyoruşuz. Çok saçma ya napıyım mecburduk tayin istemek için erkene aldık nikahı. Artık davetiyeyi falan gösteririz. İnşallah hallederiz de ben de kurtulurum bu otel arama işinden. Sanırım herkes yakın tarihlerde aynı mekanlarda olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…