2014 Balayı

banada dün çok fazla gelmişti

zaten zehra emin ol evde bile olsanız sana dünyanın en güzel günleri gibi gelicek cidden takma sakın çok güzel oteller var biz mayısta evleniyor olmasak bodrumada gideriz bodrumdada güzel oteller var

ama belek kemer hep bu oteller deluxe zaten cornelia diamondun aynısı susesi ve spice otel şu anda bile uygun şu aylarda corneliadan uygun , ki mayıs başı nisan sonu çok uygun oluyor

zaten oralar bizim evlenceğmiz zamnada bomboş oluyor 2 sene önce sanırsam 23 mayısta arkadşm evlendiğinde kimseler yoktu cornelia diamondda çok lux imiş hepe yabancı turist varmış türk yokmuş

eeee biz zaten mayıs başı evleniyor kim giderki mecburen oteller fiyatları esnek uygun yapıcaklar

bulcaz bulcaz ben inananıyorum süper olucak herşey

Bende öyle düşünüyorum tatlım.
Nişanlıma sizin istediğiniz tarihte full çekiyoruz demişler. Satış stratejisi o inanma sakın dedim :KK53:
Vallahi gözümde büyüyo o meblaglar artık tatlım. Uygun fiyatta bir otele gitmek en mantıklısı artık :KK52:
Eceyle konuştum queenelizabethe gitmişler 1100 tl ye inanabiliyormusun :KK52:
Corneliada 3 hafta tatil yaparsın üstünede paran kalır yahuu :KK53:

Bende öyle düşünüyorum tatlım.
Nişanlıma sizin istediğiniz tarihte full çekiyoruz demişler. Satış stratejisi o inanma sakın dedim :KK53:
Vallahi gözümde büyüyo o meblaglar artık tatlım. Uygun fiyatta bir otele gitmek en mantıklısı artık :KK52:
Eceyle konuştum queenelizabethe gitmişler 1100 tl ye inanabiliyormusun :KK52:
Corneliada 3 hafta tatil yaparsın üstünede paran kalır yahuu :KK53:

sahi kızlara soralım yaaa ben herkes nereye gitti bilmiyorum öğrenelim, canım o satış politikası inan full felan dolduğu yok arkadaşım mayıs sonu corneliada kimse yoktu diyordu onlaırn politikalarına baksen

vallla oturup bir güzel araştırıcam aralarında o kadar uçurum yoksa voyage beleğe gidicem

yakın zamanda açıklarlar balayı oteli die bir seçenek var evet bazı ayrıcalıklar var balayı çiftlerine zaten listede veriliyor onlar bana göre gerekli değil gibi ben öyle özel muamele istemiyıorum güzel bir tatil istiyorum hani aman şöle özel olduk böle oldu hevesim yok

bu hevesim olmamasına rağmen voyage beleğe gidersem deluxe odayı seçicez ki ayrıcalıkları çok güzel

Yani evet benim içinde önemli olan güzel bir tatil geçirip, stres atmak. Yalnız bazı oteller balayı çiftlerine %10-15 gibi indirim yapıyor. Tüm otellerde yok mu bu indirim olayı balayı çiftlerine bilemedim. Ben daha o kadar inceleyemedim otelleri. Erken rezervasyon indirimlerini açıklamalarını bekliyorum.

ohhhh:nazar: ne güzel gitcegniz yerleri buşmuşşsunuzda fiatını ayarlamaya calışıosunuz ben daha nereye gitmeliyiz buna karar veremedm yahuuuu bana da bi el atın bari :26: nişanlım burhaniye dior oradan istediigmz yere gezmeye gecebiilirz dior ama hem uygun oaln hemde bizi memnun edebilecek otel neresinde var bielemedm heç

ahhh şöyle sabh kalktıgımda dogayla içiçe olup şöyle canımız sıkıldıgı vakitlerdede denize yada havuza kafamıza göre girip cıkabilecek bir yer istiyorumm amaaa bulamıorruuummmm :KK17::KK36:
:KK16:

fikri olaaaannnn:KK52:

kızlar o kadar para verilcekse otellere butik düşünüyorum ben Perdue ya da sabrinas haus özellikle perdue yi inceleyin mükemmeelll herşey size özel sadece 8 çift için konaklama var

Kızlar bir kaç hafta önce balayımızı voyage sorgunda yaptık herşey harikulade gitti ve rüya gibi bir balayı geçirdik şuan bile çok özlüyorum orayı :KK31: Balayı yerine uzun arayışlar sonucu ben karar verdim aslında aklımda voyage belek vardı ama onun %40 lı indirimlerini kaçırınca voyage sorgun 2. tercihim oldu, eşim o zamanlar verdiğimiz paraya öyle acımış ki içi yanmış verirken resmen ama balayı oteline vardığımız ilk gün "iyi ki gelmişiz buraya çok güzel bir tercih yapmışsın" dedi ve şu aralar gelecek yaz gidiceğimiz tatili iple çekiyor :KK1: Şu aylar da nasıl olur bilemiyorum ama eylül ayında hava çok sıcak olduğu için animasyon gösterileri, su sporları , yarışmalar vardı açık hava disko,yemekler enfesti ben anlata anlata bitiremem oteli tercih ederseniz görürsünüz. Ben önerimi yaptım arkadaşlar herkese mutluluklar dilerim :129:

Kızlar bir kaç hafta önce balayımızı voyage sorgunda yaptık herşey harikulade gitti ve rüya gibi bir balayı geçirdik şuan bile çok özlüyorum orayı :KK31: Balayı yerine uzun arayışlar sonucu ben karar verdim aslında aklımda voyage belek vardı ama onun %40 lı indirimlerini kaçırınca voyage sorgun 2. tercihim oldu, eşim o zamanlar verdiğimiz paraya öyle acımış ki içi yanmış verirken resmen ama balayı oteline vardığımız ilk gün "iyi ki gelmişiz buraya çok güzel bir tercih yapmışsın" dedi ve şu aralar gelecek yaz gidiceğimiz tatili iple çekiyor :KK1: Şu aylar da nasıl olur bilemiyorum ama eylül ayında hava çok sıcak olduğu için animasyon gösterileri, su sporları , yarışmalar vardı açık hava disko,yemekler enfesti ben anlata anlata bitiremem oteli tercih ederseniz görürsünüz. Ben önerimi yaptım arkadaşlar herkese mutluluklar dilerim :129:

hayırlı olsun canım ne kadara yaptınız balayını sorgunda ? ortalama fiyatlar nasıldır hiçbir fikrim yok, herşey dahil oluyor değil mi bu balayı.

neler yaptınız nasıl geçirdiniz kısaca anlatsan çok sevaba girersin :KK16:

orange county i çok övüyolar ama şöyle bi baktım sanırım boyumuzu aşar , hepi topu memuruz :KK50:

Voyage Belek :) Daha almadık ama. En zor aşama olan karar verme aşamasını kolaylıkla atlattık.

Çok araştırmıyoruz. Hayatımızda kaç kere 5 yıldızlı bir otelde balayı ayrıcalıklarıyla kaldık ki. Kesin çok beğeniriz. Hem de balayındayız yani, her türlü mutlu oluruz.

kızlar biz de haziranda evlenyoruz balayımızı nişanlım ayarlamış ben en çok sabrinas haus istedim ama dediğiniz gibi aşırı pahalı ona verilecek parayla maldivlere gidilir ki gereksiz bnce. cornelia diamond blue suit ve cornelia de lux resort göl evleri arasında gidip gelmiştik fakat diamond daki blue suitler kalmamış o yüzden cornelia golf resort göl evleri ni 4000 tl ye ayarlamış. güya indirimli. bide otel hakkında bi fikrim yok inş iyidir bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim :) inş hepimiz mutlu oluruz :)

Antalya Kemer'de Royal palm resortta yer ayırttık. arkadaş tavsiyesiyle çok güzel dediler.Umarım memnun kalırız :)

kesinlikle voyaga belek diyorum. asla pişman olmazsınız. eylül ayında balayımızı orada geçirdik. o standartlara sahip başka otel yok.

adam eve diyorum üstüne otel tanımıyorum biz hem alanya granada da kaldık hem adam eve ikisi de süper ama adam eve harika

Voyage Belek :) Daha almadık ama. En zor aşama olan karar verme aşamasını kolaylıkla atlattık.

Çok araştırmıyoruz. Hayatımızda kaç kere 5 yıldızlı bir otelde balayı ayrıcalıklarıyla kaldık ki. Kesin çok beğeniriz. Hem de balayındayız yani, her türlü mutlu oluruz.

daha önce kaldığım eski bir otel kesinlikle balayı için çok daha güzelleri varken voyage belek pek düşünmezdim

hillside beach club, lykia World ölüdeniz, Sabrinas haus, voyage belek, cornelia diamond, cornelia de luxe, gloria serenity arasında sürekli gidip geliyorduk. Antalya haricindekileri balayı düşündüğümüz tarihte havanın sıkıntı olabileceğini düşünerek eledik. ama bir gün muhakkak hillside a gitmek istiyorum. sabrinas haus zaten malum fiyatı çok fazla. belektekiler arasından ise ets tur ısrarla balayı için gloria serenity i önerdi. yorumları vs okuynca da bizi de cezbetti. ve gloria serenity 'e kararverdik:KK66:

Merhaba biz ayarladık bile Voyaje torba deluxe oda 2,650 bir araştır istersen 4 gece 5 gün ve gerçekten çok şık nezih bir yer geçen ayın başında ilk erken rezarvasyon indiriminden faydalandık otele 2 haziranda giriş yapıcaz en güzelide her sabah odaya isteğe göre kahvaltı servisleri var :) :nazar: uhuuuuu sabah kalkmak zor olur şimdi :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK52:

3 Mayıs'ta düğünüm var. Deniz'i pek sevmediğimden ve özel olmasını istediğimizden kapadokya diye düşündük ama işin içinden çıkamıyorum o kadar çok otel var ki :KK43: ANTALYA KEMER , BODRUM diye de düşündüm araştırdım. ama kapadokya en güzeli çok otantik ve tarihi bir kokusu olduğuna inanıyorum. yanlış mı düşünüyorum ? bende yardım istiyorum :/

X