2014 Aralık Anneleri

Kızlar sizde de bel ağrısı oluyor mu.. Evi süpürüyorum, her odadan sonra dinlenmek zorunda kalıyorum, belim ağrıyor..

Canım ev süpürme! İlk aylar aman ha...direkt karın kasların çalıştırma...Allah korusun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlaaaaaaaarrr çok mutluyum kesemizi gördük minnacık daha 0.53 cm..5 mm yani :)) Allahım yaaa...kurban olurum bunu bana nasip eden Rabbime ben yaa :)) çok şükür... 15 gün sonra kalp atışını dinleriz İnşallah dedi dr:)

MAŞALLAHHHH NE GÜZELLL
SIRA BENDE SANIRIM :)
CUMA GÜNÜ GİDİCEM İNŞ BENDE KESEYİ GÖRÜR MUTLU DÖNERİM

ben geldim sabah doktora gittik kalp atislarina baktik. sesi dinlemek bebek icin zararli dedi bende istemedim ekrandan baktik esim gordu kalbi pitir pitir atiyordu bulanti ve yanmalar icin rennie surup verdi insallah etkisi ilur iki kilo vermisim iki haftada

MAŞALLAHHHH NE GÜZELLL
SIRA BENDE SANIRIM :)
CUMA GÜNÜ GİDİCEM İNŞ BENDE KESEYİ GÖRÜR MUTLU DÖNERİM

:))

İnşallah canım yaaa iyi haberlerle gel inşallah sen de

canım bu haftalar riskli haftalar neden süpürge açıyosunnn
bırak pis kalsın bir kaç gün eşin yapsın akşam gelince...
sakın sakın süpürge açmaaa çok tehlikeli!!!!!

felaket bel ağrım var .ayrılıyo gibi belim yerimden
süpürge bu sıralar yapmasan canım iyi olur.

Canım ev süpürme! İlk aylar aman ha...direkt karın kasların çalıştırma...Allah korusun

On saatte yaptım zaten, bitti.. Tamam yapmam kızmayın :)

Ay yerim ben onun mercimek kesesiniiii:)) tütütütütü! Fananay seninle batlarımız hemen hemen aynıydı, Ben de Cumartesi gideceğim, sabrediyorum karından net görünsün diye. 4+4 oldum ben bugün.

nAh sevsinler o pıtpıtları.. Rennie iyi bir şuruptur. Kızıma hamileyken az içmedim ondan ben.. Hele son aylar daha fena oluyor mide durumları..

anlatmadın mı, anlattın da ben mi kaçırdım :) Eşine nasıl söyledin.. Ne tepki verdi :)

çok sevindim canım benim :)

heee esime aksam soyledim nit yazdim babacim evine hosgeldin dokuz ay sonrada ben geliyorum beni bekle diye not yazdim :) sasirdi ama cok sevindi

Vallahi sev onu teyzesi çörek otu kadar susamım :)) inşallah iyice net görürsün canım benimmm:) aman ama bi kez daha söyleyim yorma kendini bırak ev kirli kalsın eşin yapsın bi yolu olur sen minik susamı yorma ama :))

Kizlar benim gibi tatlidan uzaklasan varmi?
Eskiden cikolatasiz yasayamazdim simdi meyveler bile sekerli geliyo vr seker midemi rahatsiz ediyo..

Kizlar benim gibi tatlidan uzaklasan varmi?
Eskiden cikolatasiz yasayamazdim simdi meyveler bile sekerli geliyo vr seker midemi rahatsiz ediyo..

Dua et sadece tatlidan uzaklasmıssın ben herseyden tiksinir oldum her kokudan carsaflari yikadigim yumusatinin kokusunu bile o kadar seve seve kullanirken simdi nasil pis kokuyor burnuma anlatamam, herseyden tiksinti geldi, yedigimi cikariyorum, canimdan bezdim resmen 2 kilo vermisim

Son düzenleme:
heee esime aksam soyledim nit yazdim babacim evine hosgeldin dokuz ay sonrada ben geliyorum beni bekle diye not yazdim :) sasirdi ama cok sevindi Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Ayyy neguzel yaaa bende eşime sarilip bu mutluluğu yasamak istiyorum...dun bebeklerimizin resimlerini yolladim uzaktan uzağa yasiyoruz bugunlerimizi

elocan az kaldi canim insallah cok guzel zamanlariniz olacak
biter bende aynen cikolata tatli ne varsa hepsinden tiksiniyorum

Sent from my GT-I8160 using Kadınlar Kulübü mobile app

merhaba bayanlar.. Rabbim nasip ederse bende aralık annesi olucam.. daha önce bir düşük yaşadım kalp atışlarını duymadan sevinemiyorum.. SAT 11 mart yakın olan var mı.. inşallah hepimizi sağlıklı hamilelikler geçiririz ve bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız..

Banada kotu geliyo ama neyseki annem yanimda ve yemek pisirmek zorunda degilim.bende sadece mide yanmasi cok oluyo. haftasonu ev tasiycam cok kafama takiliyo hic biseyde yapamiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…