2014 Aralık Anneleri

canım sen alttan mı baktırıyosun? bebişini kesenin içinde gördün ve yolk kesesini filan da gördünz dimi? ben de ctesii gidicem kalp atışı için. ben de mi duyamicam acaba? ayın onunda keseyi gördük. 1.02 cm di. kafam karıştı:S biz senle aynı günüz sat filan o yüzdn soruyorum.vsen keseyi ne zamn gördün ilk?

evet canim alttan bakiyolar bende o heycanla gittim ama yani duyulmadi degil dr duymak icin cok zorlamadi sorun yok hersey cok ii dedi okadar ben yurtdisindayim canim burdakiler öyle cok ayrintili bakip incelemiyo acikcasi keseyide ayin 7 sinde görmüstüm

6+6 da kalp atısını hem duyduk hemde ekranda gorunuyo kusun kanat cırpması gıbı 8.8 mm olmus bebegımde rabbime sukurler olsun hepimizin miniklerini korusun 🙏

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Maşallaaaahh :) çok güzel bir duygu olmalı, benim 1 haftam kaldı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba kızlar hayırlısıyla kızımız olacak. Isim konusunda kararsız kaldık.
1. Hena
2. Iris
Hangisi kulağa hoş geliyor?

Cnm kusura bakma ama ikiside kulağa cok hos gelmiyor belkide alısîk olmadigimiz icindir ama bana bir degisik geldi, ama illa ikisinden biri diyorsan 2.ci diyorum.

6+6 da kalp atısını hem duyduk hemde ekranda gorunuyo kusun kanat cırpması gıbı 8.8 mm olmus bebegımde rabbime sukurler olsun hepimizin miniklerini korusun 🙏

Masallah tatlim bende sabirsizlandim simdi cumartesi gidicem benim 6+3 oluyo o gun insallah duyabiliriz bizde...

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım bende 2 hafta önce öğrendim hamile olduğumu bugün 6+0 ım Allah sağlıkla kucagımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi yalnız benim lekelenmem var :KK43:( doktor yatıcaksın dedi

Eki Görüntüle 1075085 kızlar bi bakar mısınız. 7 haftalık ultrason fotom bu. en büyük beyaz olan bebişim kalbinin atışı da görünüyordu. onun yanındaki eşi dedi dr. ama alttaki beyazlık için bişey demedi. ikiz olma ihtimali var mı ? ama kalp atışı yoktu alttaki beyazlıkta. değilse nedir bilgisi olan var mı?sizinkilerde var mıydı öyle bişey

Eki Görüntüle 1075085 kızlar bi bakar mısınız. 7 haftalık ultrason fotom bu. en büyük beyaz olan bebişim kalbinin atışı da görünüyordu. onun yanındaki eşi dedi dr. ama alttaki beyazlık için bişey demedi. ikiz olma ihtimali var mı ? ama kalp atışı yoktu alttaki beyazlıkta. değilse nedir bilgisi olan var mı?sizinkilerde var mıydı öyle bişey

Canım öncelikle bu tekiz bebek :KK66: alttaki o hilal şeklinde olan beyazlıkta yolk kesesi bebeği besliyor belli bi haftaya kadar sonrasında yok olucak kendiliğnden :KK66: bu arada sağlıkla kucağına alman dileğimle

Canım öncelikle bu tekiz bebek :KK66: alttaki o hilal şeklinde olan beyazlıkta yolk kesesi bebeği besliyor belli bi haftaya kadar sonrasında yok olucak kendiliğnden :KK66: bu arada sağlıkla kucağına alman dileğimle

teşekkür ederim . amin. eşimin tarafında çok ikiz var da bende heyecan yaptım :KK70:

merhaba kızlar bende yeniyim. Bende hamile olduğumu yeni öğrendim şuan 4+3 haftalık gözüküyorum. Nasip olursa 2. bebeğim olucak. Sizce ilk doktor muayeneme kaç haftalıkken gitmeliyim.:44:

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım bende 2 hafta önce öğrendim hamile olduğumu bugün 6+0 ım Allah sağlıkla kucagımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi yalnız benim lekelenmem var :KK43:( doktor yatıcaksın dedi

Canım neden lekelenmen olmuş. Bende 4+3 haftalık hamileyim. İLk doktor kontrolüne kaç haftalıkken gitmiştin. Sağlıkla hayırlısla kucağımıza alırız inşallah bebeklerimizi.

Merhaba ben 34 yasındayım 6+2 haftalık hamileyim sat 4 mart
Daha önce aşılama sonucu hamile kalmıştım 8 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum sonrasında hemen 2 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım.
Kese ve yolk kesesi gözüktü (10mm civarı)ama henüz kalp atışıda kesenin içinde bebek de görünmedi :KK43:( ilk yasadıgım düşüğün etkisiyle sürekli endişeliyim kalp atışı ne zaman duyulur acaba? Arkadaslar bu vesveselerden nasıl kurtulacagım?

Canım neden lekelenmen olmuş. Bende 4+3 haftalık hamileyim. İLk doktor kontrolüne kaç haftalıkken gitmiştin. Sağlıkla hayırlısla kucağımıza alırız inşallah bebeklerimizi.

Canım lekelenme sebebi belli değil sadece kese etrafında kanama görülmüyor buda binevi iyi ama sonuçta iyi birşey değil ve devamlı yatmam dinlenmem lazım canım bence 5+ lara geçtiğinde gidebilirsin ilk kontrole ben ilkn4+5 de gittiydim ama erken gitmişim .

Daha önce aşılama sonucu hamile kalmıştım 8 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum sonrasında hemen 2 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım.
Kese ve yolk kesesi gözüktü (10mm civarı)ama henüz kalp atışıda kesenin içinde bebek de görünmedi :KK43:( ilk yasadıgım düşüğün etkisiyle sürekli endişeliyim kalp atışı ne zaman duyulur acaba? Arkadaslar bu vesveselerden nasıl kurtulacagım?

Merhaba arkadaşım. Seninle hemen hemen benzer durumdayım. Bende şuan 4+3 günlük gözükyorum benimde sat 17 mart. Benim bu 2 bebeğim olucak nasipse inşallah. Bundan önce aralık ayında bende boş gebelik nedeni ile kese oluşmustu fakat bebek oluşmamıştı bu yuzden 8 haftalıkken kürtaj olmak zorunda kaldım. sonrasındaki ilk 3 ay korunduk. korunmadığımız son bir ayda kendiliğimden tekrar hamile kaldım. Şuan aklımda okadar çok soru varki seninle aynı durumdayım. Yaşadığım son olayın etkisi hala üzerimde ve doktora gitmeye açıkçası korkuyorum tekrar bebeği görmediğini söyler diye. Vesveseler benide sarmış durumda.:18: seni anlıyorum. Ama inanıyorum da birdaha aynı şeyleri inşallah yaşamayız. Sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza alırız kuzularımızı. İçimizi ferah tutalım..

Canım lekelenme sebebi belli değil sadece kese etrafında kanama görülmüyor buda binevi iyi ama sonuçta iyi birşey değil ve devamlı yatmam dinlenmem lazım canım bence 5+ lara geçtiğinde gidebilirsin ilk kontrole ben ilkn4+5 de gittiydim ama erken gitmişim .

canım ozaman çok dikkat et kendine. Dinlenmene ve sağlıklı beslenmene dikkat et. Annelik sabır işi ve bu sabır hamilelikte başlıyor. Bende 5+ lara geçtiğimizde gitmeyi düşünüyorum nasipse. Rabbim bütün hamilelere kolaylıklar ve hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah..

Canım sakın endişelenme durumun gayet normal duruyor yolk un gözükmesi çok iyi bebek zaten kese 1,5 cm ye ulaştığında net gözükür seninkidaha 1cm civarı birdahaki kontrolunde rahatlıkla görebilirsin inşallah yani şuan tamamen normal sakın endişelenme

Arkadaslar cevaplariniz icin cok tesekkur ederim Allah hepimizin yardimcisi olsun sitedeki ilk yazimdi umarim yazdiklarim sizin tarafinizdan da gorulur dogru yere yazmisimdir
Aborjinos ve Nisaninannesi34

Arkadaslar cevaplariniz icin cok tesekkur ederim Allah hepimizin yardimcisi olsun sitedeki ilk yazimdi umarim yazdiklarim sizin tarafinizdan da gorulur dogru yere yazmisimdir
Aborjinos ve Nisaninannesi34

Dogru yere yazmissin :KK66: insallah Allah hepimizin yardimcisi olsun insallah

X