2014 Aralık Anneleri

Kızlar yediklerinize dikkat etmeye başladınız mı? Neler iyi bebekler için mesela ben yicek bişey bulamıyorum yaZan sürekli yattığımdan eşim ne getirirse artık

Kızlar yediklerinize dikkat etmeye başladınız mı? Neler iyi bebekler için mesela ben yicek bişey bulamıyorum yaZan sürekli yattığımdan eşim ne getirirse artık

Doktor bana haftada bir mutlaka balik ve et dedi sonra hergun sut yogurt 2 gunde 1 yumurta.ceviz findik badem bikac tane mutlaka ye dedi.elmegi az ye dedi 1-2 dilim tam bugday gunde onun disinda sebze bakliyat ye dedi

Doktor bana haftada bir mutlaka balik ve et dedi sonra hergun sut yogurt 2 gunde 1 yumurta.ceviz findik badem bikac tane mutlaka ye dedi.elmegi az ye dedi 1-2 dilim tam bugday gunde onun disinda sebze bakliyat ye dedi

İliski bireylerin ihtiyaci olan bir eylem :)
Hani karnimizdaki bebegin olusmasini saglayan hatirlatayim dedim :)

Esimle ayri sehirlerdeyiz Biray sonra falan yanina gidicem ozamana kadar banada tatil :)
Gitmeden once doktoruma sorucam bakalim bizede serbest olucakmi bu eylem :)

miden sağlam olunca unutulmuyor demek ki hayatım:)
Benim midem sabah faaliyette gece biseyim yok sukur.benimkisi latife tabi hamileligimi ogrendikten sonra 1 kez oldu esim korkuyo biraz doktora sorucaz yarin :)

Esimle ayri sehirlerdeyiz Biray sonra falan yanina gidicem ozamana kadar banada tatil :)
Gitmeden once doktoruma sorucam bakalim bizede serbest olucakmi bu eylem :)
Ben bi yerde okudum kadinlar hamileyken daha cekici hissediyorlarmis kendilerini.risk yoksa neden serbest olmasin.sorunsuz bu gebelik diliyorum hepimize

Benim midem sabah faaliyette gece biseyim yok sukur.benimkisi latife tabi hamileligimi ogrendikten sonra 1 kez oldu esim korkuyo biraz doktora sorucaz yarin :)

Ben bi yerde okudum kadinlar hamileyken daha cekici hissediyorlarmis kendilerini.risk yoksa neden serbest olmasin.sorunsuz bu gebelik diliyorum hepimize

İnşallah hepimiz saglikli sihhatli geciririz bu donemlerimizi bebeklerimizi kucagimiza aliriz...benimki tüp bebek biraz korkum ondan ama Dr onay verirse benden de onay cikmistir :)

Eki Görüntüle 1075085 kızlar bi bakar mısınız. 7 haftalık ultrason fotom bu. en büyük beyaz olan bebişim kalbinin atışı da görünüyordu. onun yanındaki eşi dedi dr. ama alttaki beyazlık için bişey demedi. ikiz olma ihtimali var mı ? ama kalp atışı yoktu alttaki beyazlıkta. değilse nedir bilgisi olan var mı?sizinkilerde var mıydı öyle bişey

benim ultrason fotom da bunun nerdeyse aynısı. o ayrı beyazlığa yolk sac dedi. 9 haftadan sonra kaybolacak dedi. hatta eşim de onu görünce ikiz mi yoksa dedi. dr da gülerek hayır dedi :) ama belli de olmaz tabi. ben 12. haftadan sonra ikiz olduğunu öğrenen birini tanıyorum :)

İnşallah hepimiz saglikli sihhatli geciririz bu donemlerimizi bebeklerimizi kucagimiza aliriz...benimki tüp bebek biraz korkum ondan ama Dr onay verirse benden de onay cikmistir :)

Canim ya zor tabi senin daha fazla endiselenmeni anliyorum tabikide.bide esinden uzak olmak daha zor benim ilk gebeligim ama beklemeden oldu sukurki.insallah hic sorun cikmaz.hersey cok guzel olur senin icin..:KK66:

Canım benim haklısın endişelenmekte zor bulunan bir gebelik sonra zor asamalardan gecerek kazanılan bir gebelik tabiki daha kıymetlidir. Ama o güzel sonucu almışsınya şükür. Ben ne olursa olsun en azından ilk 3-4 ay taraftar değilim kendi adıma malum kanamam olunca :KK43: ama bi problem olmasaydı neden olmasın ki :KK66:

canım ben dr.5+3 iken gittim kese gördük 10 gün sonra gel kalp atışı nı duyalım dedi bu süre içinde ilişki yasak dedi, 6+3 de gittim kalp atışı duyduk şükür ilişki serbest artık dedi,ilk gebeliğimde de böyle kalp atışını duyana kadar yasaktı duyduktan sonra doğuma 1 hafta kalaya kadar ( 39.haftama kadar) ilişki devamdı, bebekte tehlikeli bir durum olmadığı sürece korkulacak bişey yok

sağol canım ben kalp atışını daha haftaya duyacağım belki bana da onay verir :KK34:

Et tamam diğerleride tamam ama şu balığı yiyemiyorum ben :KK43: burda balık bulmak problem :KK43: birde ekmeği yiyorum bana ama şuan zaten yataktayım hep yani şişebilirim baya Allah ın izniylr bu zor dönemi atlattıktan sonra kilo anlamında dahada dikkat edicem

dediğim gibi eğer dr. bebek açısından bir risk görmediği sürece kıyamam ben eşimede banada yazık :) zaten lohusalık döneminde yasak biliyorsun o bile eşime şafak saydırmıştı:)

benim ultrason fotom da bunun nerdeyse aynısı. o ayrı beyazlığa yolk sac dedi. 9 haftadan sonra kaybolacak dedi. hatta eşim de onu görünce ikiz mi yoksa dedi. dr da gülerek hayır dedi :) ama belli de olmaz tabi. ben 12. haftadan sonra ikiz olduğunu öğrenen birini tanıyorum :)

sağındaki küçük beyaz eşi olacak dedi de işte o alttaki benim de kafamı karıştıran :) hayırlısı olsun artık sağlklı olsunda tek çift farketmez :KK49::nazar:

Canim ya zor tabi senin daha fazla endiselenmeni anliyorum tabikide.bide esinden uzak olmak daha zor benim ilk gebeligim ama beklemeden oldu sukurki.insallah hic sorun cikmaz.hersey cok guzel olur senin icin..:KK66:
Valla kiymetini bilin bunun heray inşallah hamileyimdir diye umitlenip adet olunca bütün hayallerin bianda bitmesi çok zordu...Çok şükür ilk denemenizde bebeğim tutundu bana su kese ve kalp atislarini duyduktan sonra inşallah biter endiselerim...İnşallah hepimiz icin bütün bebek isteyenler için herşey çok güzel olur

dediğim gibi eğer dr. bebek açısından bir risk görmediği sürece kıyamam ben eşimede banada yazık :) zaten lohusalık döneminde yasak biliyorsun o bile eşime şafak saydırmıştı:)

Biliyorum canim zaten simdiden o kadar fedakarki ev isi yaptirmiyo isten geliyo evdede yoruluyo.ben evlilikten sonra sehir degisikligi yaptigim icin calismiyorum su an aksama kadar yatiyorum.bizde icimiz rahat olsun diye yarin sorucaz.cok heyecanliyiz yarin kalp atislarini duyucaz cunku :p

Canım benim haklısın endişelenmekte zor bulunan bir gebelik sonra zor asamalardan gecerek kazanılan bir gebelik tabiki daha kıymetlidir. Ama o güzel sonucu almışsınya şükür. Ben ne olursa olsun en azından ilk 3-4 ay taraftar değilim kendi adıma malum kanamam olunca :KK43: ama bi problem olmasaydı neden olmasın ki :KK66:

Kanaman geçer inşallah canim birçok kişide ilk aylarda oluyor sen bol bol dinlenme arada ayaklarinin altina yastik koy banim 23 gün önde transferin oldu çok şükür hafif kasik agrilarimin disında agrim yok ama hala yatiyorum arada kaljip evde dolaniyorum okadar...22 aylik evliyim çok şükür yillarca ugrasmadim ama yasin 35 acelem ondandi...

Et tamam diğerleride tamam ama şu balığı yiyemiyorum ben :KK43: burda balık bulmak problem :KK43: birde ekmeği yiyorum bana ama şuan zaten yataktayım hep yani şişebilirim baya Allah ın izniylr bu zor dönemi atlattıktan sonra kilo anlamında dahada dikkat edicem

İnsallah canim.balik banada kotu kokuyo ama neyseki memleketinde yasiyorum ve kayinvalidem bana pisiriyo koku almazsam yiyebiliyorum.doktorum fazla kilo alma dedi bana tiroid problemim oldugu icin evlilikten sonra bi kac kilo almistim cunku.ama bende istah hic kalmadi.normalde istahli biriydim ama koku hassasiyeti beni herseyden soguttu.

X