2014 Aralık Anneleri

Canim niye uzuluyosunki benimde gorunmedi ayniyiz yolksak daha gorunmez zaten kese daha cok kucuk canini skma bence kalp atisini duymaya bende 2 mayista gidicem nasipse

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

masllah birsürü yeni annisler gelmis hepsine hayirli olsunn .. bulanti cok rahatsiz edio kizlar yarin dr a gitcem kalp atisi icin ins duyariz

merhabalar bende 6+5 im kalp atimini gecen cuma gordum ve kontrolum ayin 21 nde.ben su aralar sabah deyil aksam ve geceleri kusuyorum inanin hersey kokuyor kendi evim mutfagim her yer buz dolabini acamiyorum. bulanti okadar berbat ki midem donuyor karnim iki uc satte bi kaziniyor acliktan. mecbur yicem canim hic istemesede of ya hamislik cok zormus ilk haftalar tabi binkez sukur alti yildan sonra rabbim nasip etti. ben sadece folbiol aliyorum birtane oda cikiyor mide bulantisi yapiyor dr bana zorla bisey yeme dedi bakalim neler olcak bundan sonra.ay yine.bulantim basladi ben kactim dogru banyoya of of yavrum annesi kurban olsun onu verene...

kızlaaaar kesemizi gördük bugüüünn:))) 5+4 olmuşuz darısı yeni hamişleree... 15 gün sonraya kalp atışına gidicez o zamana kadar yatışş tabii:):)

Kizlar ben suan 6 haftalk hamileym gecen hafta benim de kese gorunmedi ama dun gorduk keseyi hic caninizi sikmayin ama cok zormus daha ilk bastan feci bulantim var benimm

Ben de 1mayista gidecem o zaman gel dedi.ama benim 4gun geriden geliyor som adet tarihine göre kafam allak bullak iki haftayi nasil gecirecem bilmiyorum dua edin bana ne olur

kızlaaaar kesemizi gördük bugüüünn:))) 5+4 olmuşuz darısı yeni hamişleree... 15 gün sonraya kalp atışına gidicez o zamana kadar yatışş tabii:):)

cnm kese kac mmdi? bide yolksak gorundu mu.gozunaydin bu arada.bide son ader tarihimle ultrasyon ayni cikti mi

Ben de 1mayista gidecem o zaman gel dedi.ama benim 4gun geriden geliyor som adet tarihine göre kafam allak bullak iki haftayi nasil gecirecem bilmiyorum dua edin bana ne olur

Insallah canim hakkimizda hayirlisi olsun üzülme moralini yüksek tut

Günaydın kızlar...
Bulantisiz agrisiz hayirli birgun geciririz insallah

inşallah canım ben bugün tam 6.haftadayım ama sorma herkes bulantın yeni başlar daha erken falan diye konuşuyor psikolojik olarak kendimi öle hazırlıyorum halbu ki burada okuyorum bulantısı olanlar çoktan başladı.Ya da başlarsa da başlar sağlıklı doğsunlar da

Aynen benimde bulantim yok ama mide yanmasi ve ekşimesi var veee bol gaz spazmi...annemin hic bulantisi olmamis inşallah ona benzerim yada dediğin gibi baslarsada baslasin hayirlisiyla saglikli kucagimiza alalimda

tam kan,idrar,şeker,tiroit,karaciğer değerleri,ve toxo,rubella ya karşı bağışıklığın var mı ona bakılıyor

günaydınlar kızlar...

yine mide bulantımızla başladık güne gerisi çok gelmedi... dişimi fırçalamak zor oluyor bu durumda yaa her dk çıkarıcam diye tetikte

kızlar 1 haftadır midem kötü diye diye geziyodum bugün anladım asılbulantı nasıl olurmuş :) ölüyorum sandım. kızlar bir de ben yemek yesem de tok olsam da midem açmış gibi ağrıyo sizinde öyle mi?

kızlar ben hergün bb krem kullanıyorum.günlük makyaj olarak. bir de rimel ve ruj. acaba bunların bir zararı olur mu? sizler makyaj yapıyor musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…