2014 Aralık Anneleri

yok canım aşılama değil benimki, tüp ..

umarım dediğin gibidir, kıyamam sana ya, evinden de mi uzaksın.. Allahım bu fedakarlıklarımızın karşılıklarını verecektir, inancım sonsuz

kızlar bakın alıntı da yaptım yok.
telden giriyorum.ondan göremiyor olabilirmiyim.

Son düzenleme:
inşallah önemli değildir.. Sonu kötü olmasın razıyım her ağrıya

canım hiç korkma o bel karın kasık ağrısı maalesef bende de var .ayakta kalmamaya dikkat et kendini çok yorma ağrın olunca biraz uzan ve bu ağrılar korkutmasın bazen 9 ay oluyormuş

yok canım aşılama değil benimki, tüp ..umarım dediğin gibidirdahayamam sana ya, evinden de mi uzaksın.. Allahım bu fedakarlıklarımızın karşılıklarını verecektir, inancım sonsuz
Bizim karnımız tup için kullandığımız ignelerden falan sisiyo sanırım...ben progestan fitil kullanıyorum ve bant onlar gaz spazmi yapar demişti Dr....Evet canım evimden uzagım iki ay daha kalıcam iyice tutunmasını bekliycem dayanıcam biraz daha

evet kalp atışını duyduk doktor yeni oluşmuş dedi dakikada 80 atıo

canım hiç korkma o bel karın kasık ağrısı maalesef bende de var .ayakta kalmamaya dikkat et kendini çok yorma ağrın olunca biraz uzan ve bu ağrılar korkutmasın bazen 9 ay oluyormuş

Kötü olmasın da varsın 9 ay ağrsın ... Saol canım

Ben de fitil kullanıyorum... Nasıl fitilse 3 saat sonra geri geliyor ama Dr bişi olmaz dedi... Kol bandı mı takıyorsun? Ben onu ilk tedavimde sonuç beklerken taktım transferden sonra.. Aman Allahım çok fena o... Ben de aşırı ateş basması falan yaptı, Ocak ayında pencere açık oturuyordum

Benimde öyle canım sabah bir aksam iki kullanıyorum uç ayım dolsunda birakayım artik inan bıktım....bendede ateş yapiyo bir hafta daha takicam gobegime yapistirdim bu sefer...birde ben kan sulandırıcı iğne kullanıyorum

cnmm benide ekler misin 9Martta adet olmuştum. ikincj cocugum olacak inşallah yaş 29

Hmm onu biliyorum yengem de kullanmıştı ondan... Allah kolaylık versin canım ya, valla yaşadıklarımız hem fiziksel açıdan hem psikolojik açıdan kolay değil.. Umarım sağlıkla kavuşuruz minnaklara

merhaba kızlar, ben de cuma günü adetim 3 gün geçtikten sonra test yaptım ve iki çizgiyi gördüm planlı bir gebelik olmadığı için inanamadım bi de kan testi yaptırdım orda da hcg değeri 1578 çıktı. bugün doktora gittik kesemizi gördük çok şükür ama içinde bebişi henüz göremedik 10 gün sonra tekrar gidicez kontrole kalp atışlarını duyarız dedi doktor. benim hamileliğim biraz zor geçecek sanırım çünkü sol akciğerimin tamamı geçen sene alındı şu an tek akciğerim var umarım sağlıkla sıhhatle bebeğime kavuşurum. herkese sağlıklı bir hamilelik ve hayırlı doğumlar diliyorum

aynen bende de ters etki yaptı sabahın 6 sında uyanıyorum, uyuyamıyorum
Ya kızlar aynı durumdayız gun içinde biraz uykum geliyo bir saat dalıyorum ama gece saat başı uyanıyorum kendimi zorlasam bile yedide gözüm açılıyor.. Normalde dokuz onda lutfedip kalkarken şimdi noluyo yaaa...

aynen gecede uyanmalar var, gün boyu yorgun,halsiz oluyorum ama gece derin uyurum diyorum sürekli uyanıyorum, bebişler şimdiden bize alışın diye uykusuz bırakıyolar galibaa

hayirli olsun kuzum.degerin cok iyi bencr kanda kac gun gectikten sonra bu deger cikti kuzum benim adetten 3gun sonra 526 idi.brn keseyi henüz görmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…