2014 Aralık Anneleri

Bende hamileligin ilk haftalarinda netlestirelim kan tahlili yapilsin diye gitmistim devlete. 3-4 kadini aldi iceriye bide ilk hamileligim utaniyorum alttan muayene etti. Bide rahmim normal cikmadi kalp seklindeymis vs. Ben aglamaktan helak oldum bussuru kadin icerde bida adim atmadim. Allah gidenlere sabir versin.

Son düzenleme:

evet o bakımdan haklı olurlarda tıklım tıklım,aynen mecbur kalıp gitmek zorunda olan,doktorun ağzından çıka 2 kelimeye bakıp senin gibi hiçbişi söylenmeden kontrolu biten anne adaylarına kolaylık versin allah,zorr

Canım özele gittiğim doktorum burda çok popüler kadının başı da kalabalık onunla da maksimum 10 dk bahtsızım ben doktordan yana

Ya Settar

en azından istediğin bilgileri verir canım, bir de devlette her seferinde aynı doktor olmayabiliyor yakalayamıyabiliyorsun ama burda doktorun bellidir bir süre sonra seni tanımaya başlar. hep gönlüne göre olur inş canım :)

hayırlı olsun canım , çok sevindim

Canım cevap verecek kadar çok vakit yoktu ayakta bekliyor çıkayım diye feracemi bile dışarda giydim eşim dedi bişey mi sorcan yok bitti dedim baktı kaldı

Ya Settar

Bende ozele gidiyorum hastane oyle yogun oluyorki devlet hastanesi gibi bende 10dk da cikiyorum bide doktor cok tutulmus yigun oluyor. Ben sormam gerekenleri soruyorum ama daha cok ilgilnsin isterim.

Yaban ellerde mağdurum da mağdurum

Ya Settar

Öok şaşkınım hala kendime gelemedim eşimi almadı içeri zaten ben bile görmedim ne diyeceğimi bilmiyorum

Ya Settar

ayy saka bi yana canım nasıl bişe bu yaa Rabbim oralara gitmek zorunda olanların yardımcısı olsun.bizde herseyi en ince detayına kadsar öğrenip yine de dokuz doğuruyoruz.sinir oldum dr. a

Öyle ya eşim istemedi ben ısrar ettim devlete gidelim de gidelim :-(
hayırlı olsun canım , çok sevindim

Teşekkür ederim teyzesi

Ya Settar

Çok teşekkürler

Çok acayip yaa.. Ama hepsi de böyle değil sen cinsine denk gelmişsin.. Bence tepkini göster hayatım neden susuyorsun.. Seni en ince ayrıntısına kadar bilgilendirmek zorunda bir kere.. Hamilesin diye geçiştiremez.. Onu zaten biliyorum, bebeğimin genel durumu hakkında bilgi verin diye söyle.. Susa susa kendilerini bir halt sanıyorlar..

Canlarım sağolun içime bi ferahlık verdiniz cevap yazamadığım olduysa affola Telden görebildiğim kadarıyla yazmaya çalıştım teşekkür ederim

Ya Settar

Canım beni bıraktı orda hamilesin deyip devam mı edicek diyorum gitti çoktan oyy toparlanamadım bile ayakta bekliyor elimde eşyalarım çıktım şaşkınlığım dan diyemedim bir şey :-(

Ya Settar

Canım cevap verecek kadar çok vakit yoktu ayakta bekliyor çıkayım diye feracemi bile dışarda giydim eşim dedi bişey mi sorcan yok bitti dedim baktı kaldı

Ya Settar

Hayret yaa.ben boyle insanlara hakkimi helal etmiyorum bizim vergilerimizle aliyolar maaslarini cunku
Benim kizkardesim kayseride dogum hastanesine gitti bastan sona kadar dogumuda orda yapti.doktorunu taniyorum hastanede calistigim donemden.adam o kadar ilgiliydiki bilgi verirdi ne yapmasi gerektigini soylerdi rahatlatirdi.oda devlet doktoru buda..
Kayseride olsam ozel hastaneye gitmezdim.oyle bi hastane yapmislarki ozellere on basar yani temiz ferah..

Konya da olsam ben de öyle yapardım canım ama alanya malesef imkanlar sınırlı

Ya Settar

Konya da olsam ben de öyle yapardım canım ama alanya malesef imkanlar sınırlı

Ya Settar

Anliyorum canim bende seninle ayni durumdayim biliyosun.benim sansli oldugum tek ve en onemli konu doktorumuz arkadasimiz kafamiza takilani arayip soruyoruz yeri geldiginde.normal uzeri ilgileniyo o yuzden :)

mrb arkadasım senınle haftalarımız aynıydı benımkı 10 senınkı 11 olmus nasıl oldu:) bıde bulantıların gectımı hıc?

Canım benim bulantım yemek yiyince koku problemim var canım benim 10+1 o yüzden 11 gösterir seninde geçer canım bi kaç güne

Ya Settar

Anliyorum canim bende seninle ayni durumdayim biliyosun.benim sansli oldugum tek ve en onemli konu doktorumuz arkadasimiz kafamiza takilani arayip soruyoruz yeri geldiginde.normal uzeri ilgileniyo o yuzden :)
Benim hiç tanıdığım yok canım burda eşimde bende konyaalıyız o yüzden rastgele gidiyorum :-(

Ya Settar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…