2014 Aralık Anneleri

Aynı gün hem ultrasonda ense kalınlığına bakılıyor, hemde kan alınıyor. İkiside aynı gün yapıldığı için geçen bir şey yok yani.

15 gün ney kız bnmki aynı gün çıktı. Sadece dr la görüşmek için biraz beklicem o kadar. O da yarın zaten.

Daha bu gün yaptırdım valla 15 gün sonra çıkacak dedi. Ankara'ya gidecek dedi. Senin aynı günde kan testinin sonucu mu çıktı. Ben en erken 1 hafta diye biliyorum valla. Aynı gün sadece ense kalınlığını söylüyor ultrasonu çeken doktor. Şaşırdım aynı gün deyince.

bende özel hastaneye gidiyorum kan vermeye gittiğin gün ense kalınlığını ölçüyor çıktı veriyor kan veriyorsun sonuçları 1 hafta sonra çıkıyor devlette 15 günmüş bende şimdi öğrendim kanla ense kalınlığının alakası yokki ikisi farklı şeyler

Olur mu canım. Ense kalınlığı ile kanda bir kaç değerin bir formülle hesabı yapılıyor. Risk oranı ona göre çıkarılıyor. Bu yüzden aynı gün ikisi de olmak zorunda. Ben bu gün ense kalınlığına baktırayım yarın kan vereyim olmuyor. Google da ikili tarama diye yazın açıklamalı anlatıyor zaten.

Hıııı ölemiymiş öğrenmiş oldum :) sonuçta kanda ense kalınlığıda aynı gün alınıyor kanın hemenmi çıkması lazım yani o zaman neden 1 hafta sonra diyorlar benimde kafam karıştı şimdi

tebrik ediyorum seni canım Bayıldım çok güzeller
sağlıcakla bebişine giydirirsin inş.

Volim sen ne zaman hamile kaldın :) senin temmuzda hamiş kalmak için yazdıklarını gördüm. Sanırım şimdi hamişsin, tebrikler:) ne kadar sürdü? Baş çörekotu tarcın kürünün faydası oldu mu?

Kanın hemen çıkmasına gerek yok ki. Sonuçta o kan senden o gün alınıyor. Değerlerin o günün değerleri. Onlar ense kalınlığının ölçülerinide, kanla birlikte Ankara'ya gönderiyorlardır. Yada kandaki değerleri önderiyorlardır. Risk değeri sonuç olarak Ankara'dan çizelge şeklinde geliyor. Umarım anlatabilmişimdir. Kafa karışacak bir durum yok. Paşa Paşa bekleyeceğiz.

anladım cnm sağol az kaldı zaten sonuçlarım cuma çıkıcak beklemedeyim heyecanla

Benimki 1 hafta kadar önde cnm. Hatta son gidişimde 10 gün önde çıktı.. Dr da adet tarihini 1 hft öne çekti..Erken döllenme oluyo bnm. Oğlumda da öyle olmuştu.

cok tsk ederim cnm cevabin icin, oglundada olduysa korkulcak bir durum yok demektir :) hayirlisiyla kucagimiza aliriz insAllah meleklerimizi

usg derken ona başkasımı bakıyor hepsine kendi doktorun bakmıyormu? cnm

usg derken ona başkasımı bakıyor hepsine kendi doktorun bakmıyormu? cnm

Benim kendi doktorum yapmadı. Daha doğrusu ben devlet hastanesinde yaptırdım ikili testi. Orda ultrason uzmanları bakıyor. Doktorlar bakmıyor. Kendi doktorum zaten özelde. Orda sonuç 2 hafta dediler. Burda da öyle ama tanıdığımız biraz erken aldırabilirim sonucu belki dediği için devlette yaptırdım. ÖZelde kendi doktorum mu yapardı onu bilmiyorum.

şimdi anladım cnm ben ense kalınlığına baktırmak için kendi drne gittin sandım kan vermek için devlete gittin sandım şimdi oldu bende farklı bişiler varda benmi yaptırmadım diye düşündümde. işler iyice karışmaya başlıyor gibi

0.92 doktor normal her hangi bir problem yok dedi. seninki kaç cnm ????

Benim son haftamdı bu test için 13+2 yim. O yüzden biraz daha büyük çıkabilirmiş. Çıktıda zaten NT:2. Ama 3 'e kadar normal sayılıyor.
Valla zaten karışık işler daha da karışıyor kafamız. Bir daha dünyaya gelsem kadın doğumcu olurdum kendi kendimi kontrol ederdim

bida bida ne uğraşacam bunlarla erkek olur tamamen kurtulurdum bu işlerden ben gittiğimde 12+1dik evet seninki daha büyük çıkmıştır günden dolayı

bida bida ne uğraşacam bunlarla erkek olur tamamen kurtulurdum bu işlerden ben gittiğimde 12+1dik evet seninki daha büyük çıkmıştır günden dolayı

Hakikaten erkek ol daha iyi ben öyle düsunemedim :-D aynen daha buyuk ama riskli degil simdilik bakalim. Iyi dedi bir problem yok cok sukur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Anaaamm kizlar benim gobegimde tüyler cikiyooo...noluyo yaaaa. ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet cnm kan tahlili...Tahlili verirken yarın alırsınız demişti. İnternetten sonuca baktım aynı gün akşam çıkmış..

Yalnız sadece hormon değerlerini gösteriyo. Risk değerini vermemiş ama o değer de bu iki hormon değeriyle hesaplanıyo. Onun hesabını nerden alıcam onu bilemedim..Yrn öğrenicez artık..

biz nie 1 hafta bekliyoruz ki o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…