2014 Aralık Anneleri

etrafımdaki annelerin hepsinden duyduğum ''12 de biter biter''....sabırla 12yi bekliyorum inşallah biter bizimde 2 hafta sonra :KK66: sonra gelsin yemekler gitsin tatlılaaaarr :KK56::KK56::KK33:

moralini bozmak istemem ama 12 de bitmeyebiliyor malesef ben hala öğğğ öğğğ diye geziyorum yollarda sokaklarda :KK43: inşallah sizinki 12 de bitenlerden olur ...

etrafımdaki annelerin hepsinden duyduğum ''12 de biter biter''....sabırla 12yi bekliyorum inşallah biter bizimde 2 hafta sonra :KK66: sonra gelsin yemekler gitsin tatlılaaaarr :KK56::KK56::KK33:

14'ün içindeyim cnm. Henüz geçmedi. Ben de beklentimi artık 12'den 16'ya kaydırdım napim. Umut dünyası işte:KK1:

gözlerini kapatarak yap o işi, her defasında sifonu çek etkili oluyor :KK1::KK1:

çeşitli yöntemler geliştiriyoruz artık :KK9:

Allahımm, bu kusma muhabbetleri bitince takip edicem grubu :KK1: ben zaten kötüyüm, burda da bunları okuya okuya iyice geçtim kendimden....güzel şeylerden bahsedeceğimiz günleri sabırsızlıkla bekliyorum....

aynen ya, bir de artık o kadar benimsemişiz ki güle oynaya kusmalardan bahsediyoruz :KK9:

moralini bozmak istemem ama 12 de bitmeyebiliyor malesef ben hala öğğğ öğğğ diye geziyorum yollarda sokaklarda :KK43: inşallah sizinki 12 de bitenlerden olur ...

bugün bi' arkadaşımla konuştum, 14. hafta bitti kusmalarım bıçak gibi kesildi dedi. bazıları 5 ay diyor, bazıları 3 ay, bazısı da doğuma giderken de bulantım vardı diyor :44: bakalım bekleyip göreceğiz :)

Bilmiyorum can im ama bana 250 bile çok geldi ben de ikili testi yunus emre de yaptiracagim orda 185 dediler.hastaneden de doktorumdan da çok memnunum 2 sene önce kizimi da orda doğurdum ama bu sene fiyatlar çok uçuk

via hospıtal de ssk lı 80 ssk sız 120 demıslerdı ıkılı test ıcın yaptırmadım daha ama bırıne sormustum..

kızlar devlette ikili testi yaptırıpda özel doktora test sonuçlarını götüreniniz var mıdır?
birde bu ikili test sürecinde cinsiyeti öğrenen oldu mu? böyle bir durum mümkün mü?

kızlar devlette ikili testi yaptırıpda özel doktora test sonuçlarını götüreniniz var mıdır?
birde bu ikili test sürecinde cinsiyeti öğrenen oldu mu? böyle bir durum mümkün mü?

Canım ben daha bugün devlette yaptırdım ikili testimi ama sonucum daha çıkmadı çıkınca götürücem inş Allah. Cinsiyetide daha küçük olduklarından mı yoksa usg uzmanlarının tam bu konuda yetersiz olmasından mı bilmiyorum. Usg çeken doktor erkeğe benzettim ama bana güvenme kendi doktoruna baktır dedi. Muaynelerimi özelde yaptırıyorum, tahlilleri genelde aile sağlığı merkezinde ve devlet hastanelerinde yaptırıyorum.

Canım ben daha bugün devlette yaptırdım ikili testimi ama sonucum daha çıkmadı çıkınca götürücem inş Allah. Cinsiyetide daha küçük olduklarından mı yoksa usg uzmanlarının tam bu konuda yetersiz olmasından mı bilmiyorum. Usg çeken doktor erkeğe benzettim ama bana güvenme kendi doktoruna baktır dedi. Muaynelerimi özelde yaptırıyorum, tahlilleri genelde aile sağlığı merkezinde ve devlet hastanelerinde yaptırıyorum.
bende ankaradayım özele gidiyorum ama muayenesi bile uçuk meblağğ o bakıma devlette yaptırcam ikili testi alıp sonuçları götürcem hem devletteki tembel doktorada yorumlatacam. bu arada bu ikili test sabah 10 da versek kanı aynı gün çıkmıyor mu ki yahu

Bugun dolu dolu 12yim..hani bitiodu bulantilar ogurtulerrr :KK43: doktorum da hamileliginin balayi haziranda baslicak diodu :KK70: hangi balayi buuuu :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende ankaradayım özele gidiyorum ama muayenesi bile uçuk meblağğ o bakıma devlette yaptırcam ikili testi alıp sonuçları götürcem hem devletteki tembel doktorada yorumlatacam. bu arada bu ikili test sabah 10 da versek kanı aynı gün çıkmıyor mu ki yahu

Yok canım benim 15 günde devlette çıkıyor. Bazı özeller 1 haftada çıkartıyormuş. Ankaraya gidip geliyor sonuçlar. Bizim devlette tanıdığımız var lab. işlemlerini hızlandırır diye ümit ettik ama en fazla 2-3 gün erken getirtebilirim dedi. Beklicez mecbur.

Bugun dolu dolu 12yim..hani bitiodu bulantilar ogurtulerrr :KK43: doktorum da hamileliginin balayi haziranda baslicak diodu :KK70: hangi balayi buuuu :KK70:

Balayı mı iyiymiş :KK70:
Ayy inşallah geçer yaaa 9 ay bu halde hayal bile etmek içimi karartıyor :KK43:

Yok canım benim 15 günde devlette çıkıyor. Bazı özeller 1 haftada çıkartıyormuş. Ankaraya gidip geliyor sonuçlar. Bizim devlette tanıdığımız var lab. işlemlerini hızlandırır diye ümit ettik ama en fazla 2-3 gün erken getirtebilirim dedi. Beklicez mecbur.
iyi de canım iliki testin kan sonuçları 15 günde çıkarsa nasıl ense kalınlığı ile programlayıp yorumlayacak doktorlar. o kan alınmış 2 hafta geçmiş bebek büyüyor ve hatta 11-14 olan testi ben gibi 12 i geçe yaptıranlar ne edecek sonuç çıkana dek 14 ü geçmiş olucak bebek ve nasıl yorumlayacaklar kanla ense ilişkisini. ben daha yaptırmadım ama aynı günü çıkıyor sanıyordum. çok çok kötü oldum şimdi

Canım bugün 10 haftam bitti şükür :-)

Ya Settar

15 gün ney kız bnmki aynı gün çıktı. Sadece dr la görüşmek için biraz beklicem o kadar. O da yarın zaten.

Balayı mı iyiymiş :KK70:
Ayy inşallah geçer yaaa 9 ay bu halde hayal bile etmek içimi karartıyor :KK43:

sanki ağzımın tadı hiç gelmicekmiş gibi..mideme oturan öküz kalkmıcakmış gibii ahh ahh :KK53::KK53:

15 gün ney kız bnmki aynı gün çıktı. Sadece dr la görüşmek için biraz beklicem o kadar. O da yarın zaten.
bende 30 unda yaptırcam bencede aynı gün çıkmalı ki zaten araya 2 hafta girince bebeğin ensesinin ölçümü kan değerleri ile arasında sağlıklı sonuç çıkamaz. henüz yaptırmadım ama aynı fikirdeyim cuma görücem bakalım aynı gün mü 15 gün mü :)

X