2014 Aralık Anneleri

Anaaamm kizlar benim gobegimde tüyler cikiyooo...noluyo yaaaa. ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bebek erkekse anne de tüylenenme yapar tarzı bi şehir efsanesi duymuştum:KK70::KK70:

göbeğim resmen tüy yumağına döndü :2::2::2::2: doğumdan sonra geçmezse diye ödüm kopuyor:KK53: bu arada bebeğim kız:KK23:

anaaamm kizlar benim gobegimde tüyler cikiyooo...noluyo yaaaa. ..

canım bended oldu göğüs aramda var bide tüyler belirginleşmiş dün gördüm bi tuhaf oldum yine kızımdad böle olduydu tarzana dönücem gene bennnnn tüy yumağımıyım neyimmmmmm:KK53::KK53:

göbeğim resmen tüy yumağına döndü :2::2::2::2: doğumdan sonra geçmezse diye ödüm kopuyor:KK53: bu arada bebeğim kız:KK23:

Benim de göbeğimde ve göğüs uçlarımla aşırı tüylenme başladı. hatta sanırım kaşlarım da normale göre daha çabuk çıkıyor :18: bacaklarıma falan da lazer epilasyon yaptırmıştım, inşallah oralar da yeniden çıkmaz da boşa gitmez onca emek :KK43:

Bebek erkekse anne de tüylenenme yapar tarzı bi şehir efsanesi duymuştum:KK70::KK70:

banada dr kıza benziyor dedi tam olarak birşey diyemem şuanda dedi ama benimde göbüşümde tüyler var :KK5:

Benim de göbeğimde ve göğüs uçlarımla aşırı tüylenme başladı. hatta sanırım kaşlarım da normale göre daha çabuk çıkıyor :18: bacaklarıma falan da lazer epilasyon yaptırmıştım, inşallah oralar da yeniden çıkmaz da boşa gitmez onca emek :KK43:

yaaa bu arada aklıma gelmişken saç kestirmek, boyatmak yasak diyorlarda benimde kaşlarım çok uzadı aldırabiliyormuyuz acaba :44:

Hadi ya bu efsane de çöpe gitti:KK70: çin takvimi de patlamıştı:)) sağ göz parlaksa erkek sol parlaksa kız efsanesi de dün taze patladı :)) kesenin altından tutunursa kız üstündense erkek diyorlar patlamayan tek efsanem bakalım :) daha 10+1 iz şimdiden merak başladı :))

yaaa bu arada aklıma gelmişken saç kestirmek, boyatmak yasak diyorlarda benimde kaşlarım çok uzadı aldırabiliyormuyuz acaba :44:

Doğuma kadar uzatmayı düşünmüyosun herhalde:KK1::KK1::KK1:
Kaş aldırmak normal şartlarda dinen uygun değil diye biliyorum ama hamilelikle ilgli bir engel yok

Evet cnm kan tahlili...Tahlili verirken yarın alırsınız demişti. İnternetten sonuca baktım aynı gün akşam çıkmış..

Yalnız sadece hormon değerlerini gösteriyo. Risk değerini vermemiş ama o değer de bu iki hormon değeriyle hesaplanıyo. Onun hesabını nerden alıcam onu bilemedim..Yrn öğrenicez artık..

Merakla yarını bekliyorum. Aynı testten mi bahsediyoruz göreceğiz bakalım. Test sonuçları iyi çıksında gerisi çokta önemli değil. Öğreniyoruz işte.

Hadi ya bu efsane de çöpe gitti:KK70: çin takvimi de patlamıştı:)) sağ göz parlaksa erkek sol parlaksa kız efsanesi de dün taze patladı :)) kesenin altından tutunursa kız üstündense erkek diyorlar patlamayan tek efsanem bakalım :) daha 10+1 iz şimdiden merak başladı :))

Netleşsene kadar efsane manyağı olcaz desene:KK1:

valla ben 2 seferdir aldırıyorum, hiç duymamıştım öyle birşey :KK53: zaten aldırmadan gezemem çok türüm yok ama çok çabuk uzuyor gölge yapıyor resmen yüzümde :KK9:
ya bana doktorum da hiç öyle şeyler söylemedi, makyajdır, kremlerdir hiç kullanma demedi. abartmadan kullanabilirsin dedi, hazır meyve suyunu mayonezi falan bile kesinlikle ağzına koyma demedi yani elinden geldiğince tüketmemeye çalış dedi. doktorum rahat olduğu için onun sayesinde ben de rahat davranıyorum birçok konuda :44:

Aynen öyle valla :))) senin bebik ne kadarlık?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUO]

walla sat 12+4 diyo, usg 13+4. İkisi arası bişi işte ben de bilmiom:)

Aaaa belli olmadı mı cinsiyet:what: maşallah kocaman olmuş bebeğin annesi :)) ne güzel önden gidiyor yaaa:) bir sonraki gitmene kesin belli olur artık cinsiyeti senin kuzunun:KK66:

valla ben 2 seferdir aldırıyorum, hiç duymamıştım öyle birşey :KK53: zaten aldırmadan gezemem çok türüm yok ama çok çabuk uzuyor gölge yapıyor resmen yüzümde :KK9:
ya bana doktorum da hiç öyle şeyler söylemedi, makyajdır, kremlerdir hiç kullanma demedi. abartmadan kullanabilirsin dedi, hazır meyve suyunu mayonezi falan bile kesinlikle ağzına koyma demedi yani elinden geldiğince tüketmemeye çalış dedi. doktorum rahat olduğu için onun sayesinde ben de rahat davranıyorum birçok konuda :44:

boya kesim yaptırmayın diyorlar yaaa kaşada bişiy varmı acaba die düşündümde şimdi randevu aldım zaten yarın akşam gidicem. ben 2 ayda bir aldırıyorum zaten çok tüylü birisi değilim kaşlarımda çok dikkat çekmiyor uzadığında :KK52:

X