2014 Aralık Anneleri

geçmiş olsun böyle duyunca kusmuyodum kustum falan,bi gün kusucam diye bekliyorum,daha hiç kusamadım,öğürüp durdum ama bi gün bende patlıcam galibaa

Ben önceden de kusuyodum hayatım. Sadece son zamanlarda arası artmıştı. Bu sabah her günkü bulantım var sanıyodum. Arabada aniden atak geldi
Oğlum da şaşırdı. Noldu anne diyo kuzum Evde olsa babası başka odaya kaçırıyodu.

sana ara ara uğracayam diyo demekki hahahah başka odaya mı kaçıyodu o niyee

oy kıyamam ben ona :)
ben her sabah kusuyorum 1 gün dışında hiç aksatmadı saolsun istikrarlı baya bu sabah ilk uyandığımda bulantım vardı ama kusmadım oh dedim bitiyor galiba, tam evden çıkmaya hazırlanırken bi geldi, 2 dk önce çıksaydık senin gibi arabada yakalanacaktım ben de

hee oğlunu kaçırıyodu,ben sandım eşin kaçıo... tabi çocuğun öyle görmesi pek hoş olmaz

benim eşim kaçıyor valla başka odaya, öyle zorlanırken sesini duymaya dayanamadım çok üzüldüm dese de ben inanmıyorum kıyameti koparıyorum ben kusarken sen nereye gidiyorsun diye

Hayırlı sabahlar canlar

Ya Settar

benim eşim kaçıyor valla başka odaya, öyle zorlanırken sesini duymaya dayanamadım çok üzüldüm dese de ben inanmıyorum kıyameti koparıyorum ben kusarken sen nereye gidiyorsun diye

hehehehhe bende de var o kusarken yanımda olacak yoksa laf sokup duruyorum öğürdüm neden gelmedin diyee çok fenayız yaaa

Hayırlı sabahlar canlar

Ya Settar

günaydınn, hayırlı sabahlar

hehehehhe bende de var o kusarken yanımda olacak yoksa laf sokup duruyorum öğürdüm neden gelmedin diyee çok fenayız yaaa

yanına mı geleyim diyor, onu da kabul etmiyorum ama kapıda bekleyebilir yani çıkınca bi şefkat görmek istiyorum :)

Eyvah çok fenaaa hem deee bende de tam tersi yaaa eşim yanıma geldi diye tartıştım iki üç defa ne diye giriyorsun içeri diye.. gelemedi bi daha da, lavobonun kapısındda bekliyor sessizce tıklatıyor fln ama giremiyor :)) mümkünse o şekilde görmesin beni ben bile tiksiniyorum kendimden o halde, işim bitince ilgilensin ama çok hem de :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım ben de central hospital a aslı hanıma gidiyorum ve bana ikili test için verdikleri fiyat 250 tl. sana niye öyle pahalı fiyat verdiler ki

gerçekdenmi ben figen hanıma gidiyrm ...bilmiyrm bunlar kafalarına göremi fiyat veriyor anlamadm...
benden 425 tl istediler hatta çok şaşırdm emnmisinz diye sordm çokmuş dedm.. böyle dedi...

kusmaktan söz açılmışken bas kusan olarak yorum yapmadan gecemicem..dün gündüz 5 kere kusarak akşamı ettim ..boş mideyle erkenden yattım 1 bardak su içtim hiç içmedmiştim..uyuyunca kusmam diye..gece 02.50 artık dayanamıyorum fırladım yaataktan afedersiniz mide deki yeşil ssular artı zannedersem boğazımdan gelen bol kanı çıkardım sabah 5.30 a kadar lavaboya koşarak sabahı ettim..bu saat oldu kahvaltı yapmadım daha ...zaten yesemde çıkıyo...içim susuz kaldı heralde kavruluyorum ama suda içemiyorum daha 10+5 im nasıl bitcek bu haftalar..gece oturdum ağladım dua ettim geçsin diye..:2: :2: :2:

Allah yardımcın olsun, acil şifa versin inşallah

....

ben öğürüp durduğum için surat ifademden başka bişi görmüyo allahtann adamı azarlamışsın daha girer mi ohh gelme gelme çıkınca ilgi şefkatt demi

geçmiş olsun canım ama hiç bir şey yiyemiyorsan halden düşersin, serum aldın mı hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…