2014 Aralık Anneleri

Teşekkür ederim tatlım benim. Benim eşim çok panik bense evlenene kadar cok soğukkanlıydım beni kendine benzetti. Üstüne bir de hamilelik eklenince panik atak oldum resmen ne diyeyim allah yardımcımız olsun şu dokuz ay

riskli dönemi atlattık sayılır çok şükür

Bende ilk bebegimi 24. Haftada dogum yapip kaybettim benimde ailem uzakta kayinvalidemler yakinlarda ama herkesin kendi evi duzeni var

Cok uzuldum guzelim ya basın sagolsun. Ne desem bilemedim cok acı.. Rabbim bebeklerine saglıklı uzun omurler nasip etsin.. Kayınvalideler iyi hos oluyor da bence uzakta olması daha iyi hem duzenler farklı dediğin gibi. Herkese göre degişir ama biz farklı dunyaların insanlarıyız, olmuyor yaaa ne bileyim anne başkaa kayınvalide başka tabi bu benim için geçerli altını çizerim

Sana yada bebeğine zararlı olacak bi ilacı zaten serum içine koymazlar serum içeriği tuzlu yada şekerli su olur içine de bulantı için verdiği emedur tarzı ilaç ve vitamin vardır böbrek hastalığın var ve su da içemiyorsun diye sana fitil formunu vermiş aynı ilacın içini rahat tut

merhaba kızlar bir sorum olacaktı size kilolu hamile kaldım daha kalp atışı dinlemedim 7+4 üz.sizce muayenede alttan mı bakar yoksa karından mı?

Son düzenleme:
Normalde karından duyulur canım, karın bölgen aşırı yağlıysa duyamayabilir, alttan bakar..

merhaba kızlar bir sorum olacaktı size kilolu hamile kaldım daha kalp atışı dinlemedim 7+4 üz.sizce muayenede alttan mı bakar yoksa karından mı?

Yok canım bende cok kiloluyum ben 6+5te kalp atısını duydum kiloyla bi alakası oldugunu dusunmuyrm o yuzden ama herkes aynı tarihte duyacak diyede bişey yok rahat ol..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar size bi sorum olcak yaklaşık 11 haftalık hamileyim felaket şişkinliğim var gaz proplemimden özellikle akşama doğru daha çok şişiyorum hala mide bulantılarım devam ediyo fakat doktorum hiç bi ilaç vermedi bana gazdan dolayı bebeği son kontrolde zor gördü göremedi gibi ama ne bulantılarım için ne de gazım için hiç bi ilaç vermedi bana verdiği tek ilaç provit c diye bi vitamin ilacı ki bnm b12 vitamini eksikliğimin fazla olmasına rağmen aklım karıstı doktorumu da sevdim ama sizce değiştirmeli miyim ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben de tek tek günleri sayıyorum utanmasam hergün gidicem doktora hiç gelmicek gibi aralık ayı nasıl geçicek bu günler diorum ama rabbim sağlıklı bi şekilde evlatlarımızı büyütsün bize o muhteşem duyguyu tattırsın anneliği:)ve inşllh tüm anneler bebeklerine sağlıklı bi şekilde kavuşur bende 9+5im

Benim icinde tam tersi durum gecerli canim.biz uzakta oturuyoduk iyide anlasiyoruz zaten gelmek gitmekte eziyet oluyodu en iyisi yakina tasinalim dedik ayni binada ev bosalinca hemen tasindik iyide oldu hem calismaya baslayinca bebegimde eziyet cekmiycek her sabah.benim kayinvalidemin kizi yok o yuzden beni kizlari gibi goruyolar 1 yil oldu evleneli ama masallah hic sorun yasamadik..

anladım canım çok teşekkürler karından duymama ihtimali var mı?

Onun kiloyla alakasi yok bence ben fazla kilolu degilim ama 6+3 te karindan goremedi cok geride kese dedi alttan bakti.ama simdi normale gelmis karindan hareket ettigini bile gorduk sukurler olsun...

Benim de ayni sabah iyiyim ama aksama dogru git gide artan bulantilarim var aksam yemeginden sonra çekilmez bi hale geliyo

Kizlar sizdede oluyomu surekli aclik hissi gibi midede kazinma ezilme yanma sadece bendemi oluyo anlamadim.yemek yiyorum az yiyebiliyorum zaten 1 saat sonra tekrar o bosluk duygusu biseyler daha yiyorum geciyo yine basliyo

Kizlar sizdede oluyomu surekli aclik hissi gibi midede kazinma ezilme yanma sadece bendemi oluyo anlamadim.yemek yiyorum az yiyebiliyorum zaten 1 saat sonra tekrar o bosluk duygusu biseyler daha yiyorum geciyo yine basliyo

Oluyor cnm bende 2 -3 haftadir oluyor :)) hamilelikle alakaliymis arastirdim biraz. Psikolojikte diyolar. Ama midemi resmen kemiriyolar sanki nasil psikolojik olabilir

Oluyor cnm bende 2 -3 haftadir oluyor :)) hamilelikle alakaliymis arastirdim biraz. Psikolojikte diyolar. Ama midemi resmen kemiriyolar sanki nasil psikolojik olabilir

Psikolojiyle alakasi yok bencede.benimki 5 haftalikken basladi bi turlu gecmedi 3 ay dolsunda bitsin diye dua ediyorum

canim yumurtalarinda guzel gelismis insallah cifter cifter alirsin kucagina, benim hamilelik cok zor geciyor, bulantilarim cok fazla onun disinda kafayi kaldiramiyorum surekli bir uyku hali, halsizlik anlıyacagin zor geciyor neyse sağlikla kucagimiza alalimda önemli degil, igneden 12 gun sonrami test yapicaksın? Güzel haberlerini bekliyorum cnm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…