2014 Aralık Anneleri

Bende dogru duzgun yemek yemiyorum ama siskinlik hali bendede var, otururken dugmemi aciyorum az once trendyoldan hamile pantalonu siparis verdim umarim olur oda..

cnm aynı durumdayız. akşamları nefes alamıyorum resmen. dr uma da söyledim akşam yemeklerini salata ve yoğurtla geçiştir dedi. gerçekten az ve hafif yiyince bir nebze de olsa rahat ediyorum. kızımda da aynıydım. hatta benim en büyük şikayetim bulantıdan çok hazımsızlık. gebelik hormonları bağırsaktaki kasları etkiliyormuş. kabız kalmamaya çalış. bi de gün içinde bol su

Bende dogru duzgun yemek yemiyorum ama siskinlik hali bendede var, otururken dugmemi aciyorum az once trendyoldan hamile pantalonu siparis verdim umarim olur oda..

gündüz bir şey yok bende kıyafetlerde sorun yok tek düğme açmadan akşamı ediyorum... lakin ne oluyorsa akşam oluyor. akşam hazmedemiyorum midem davul oluyor olur inşallah ben cesaret edemiyorum netten almaya. benim kıyafetler bazanın altında, iç çamaşırından gömlek tişörte etek pantolon hepsi hazır beni bekliyorlar:)

çok tesekkur ederim.ne için kür soruyosunuz? yoo onemli degil ne kusuru cnm Amin Allah tum isteyenlere tez vakitte bu sevinci yasatsin insallah

evet canım hafta sonu alcam ben de.eteklerim de genelde kalem etek tarzı dar. lastikli etek alıcam. bi süre idare eder. kızımdan kalma bi kaç parça pantolonum var geçen gün denedim çok büyük geldi berbat durdu:) ama h&m de gördüm kalıpları daha küçük dar kesim hamile pantolonları vardı. ondan alıcam. sen nerden aldın?

Bence erken değil benim Karnım belli oluyor artık. Hem 4. Aydan sonra başlamanın bi anlami yokmuş diye okumuştum. ..yani geç kalınmış olunuyor...

valla bende mustela kullanmaya başladım 1. aydan itibaren kullanılır yazıyor doğumdan sonrada 1 ay daha kullanın yazıyor öle yazınca bende kullanmaya başladım çatlamaktan korkuyorum. çok fazla kilo alıp verdim bugüne kadar ama hiç çatlağım yok olmasındanda korkuyorum

kabızlık yok bende elifcim. hergün iki kez çıkıyorum şükür. salata asla yiyemiyorum domates ve salatalık öğütemiyorum. yoğurt ve ayran da yanma ekşime yapıyor. oğlumda tam bir meyve canavarı, akşam yemekten sonra yarım saat arayla farklı farklı meyveler ister, karşımda şapur şupur meyveleri yedikçe içim gidiyor ama meyveleri de öğütemiyorum. 11. haftadayım sabır diyorum 15 günün kaldı hayırlısıylaaa.

allah bagıslasın canm yaa kucucukmus bebegn kıyamam, isin zor allah yardımcın olsun.. Ben ilk gebeliğimde sekiz haftalıkken dusuk yaptım bunda da risk var dolayısıyla dikkat etmemi soyledi dr. Esimn isi nedeniyle memleketten uzaktayız kimse yok yakınımda ve dayanamayıp bazı seyleri yapmak zorunda kalıyorum iste. Ama dedign gibi allaha emanetiz ne diyelm:)

yaaa kafama takılıyor iki gündür kasıklarım ağrımıyor midem bulanıyor arada bişey olcak korkumuz bir geçse

aman canım valla bu halime duacıyım zaten iş de yoğun ve stresli böyle devam etmesi mucize.çok iyi olcak benim için.Amin canım amin cümlemize inşallah

inşallah canım umarım duyarız.benim ki de 26 marttı not etmiştim ilk defa bu ay.normalde hatırlamam hiç :)
bakalım gidicez cumartesi böyle olunca kendimi de bi türlü adapte edemedim.masa başında tüm gün gırla gidiyor çaylar can sıkıntısından.en azından silkelenmem gerek artık.canımı sıkıyor bu dirayetsizliğim

Merhaba benim de yarin 2. Doktor kontrolum olacak 28 nisanda ilk gittigimizde keseyi gorebilmistik sadece yarin da kalp atışını duyucaz inşallah Allah hepimizin sağlıklı bi sekilde bebeklerimizi kucaklarimiza almayi nasip etsin

Son düzenleme:

Bende ilk bebegimi 24. Haftada dogum yapip kaybettim benimde ailem uzakta kayinvalidemler yakinlarda ama herkesin kendi evi duzeni var

inşallah çokta büyümez ya ben 53 kilo biriyim kendi kendme diyorum 3 kilo zaten onlar var acaba bu acıma büyüdükleri için falan mı .. eğer öyleyse benim adetimin gecikmesinden bu yana var
Bendede ayni sekilde ozellikle sabahlari yataktan kalkarken o nasil bir agri anlatamam..

Bendede aksam siskinlik cok oluyo canim yalniz degilsin ama gobegim hafifce belirginlesmeye basladi benim tarti kilom ayni..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…