2014 Aralık Anneleri

canim benimde 10 gun oldu baslayali ben bakudeyim turk bir doktoru aradim yat su ic dedi onemsemedim sonra kaynanama dedim hemen ablasini aradi igneler yazdi kahverengiden kana donuncede serum filan verdi banada banyo yasak bedenin bosaliyormus ondan izin vermiyorlar cuval gibi yatiyorum birde ben fitil kullaniyorum spazma onleyen ama hala ayniyim cumayi bekliyorum iste... senin doktorun ultrasonda bakti mi kalp atisi filan duydumu

Aynen bende oyleyim temizlik yapamiyorum 2 aydir. Kayinvalidem var o yapiyor. Esimde yapiyor :)) simdi kayinvaludemde gidecek esime kaldi tum isler :))

Aynen bende oyleyim temizlik yapamiyorum 2 aydir. Kayinvalidem var o yapiyor. Esimde yapiyor :)) simdi kayinvaludemde gidecek esime kaldi tum isler :))

ben geçen salı kadın aldım..ailelerden uzağım ben çünkü..kadın mis gibi yaptı o yaptıktan sonra bak 1 hafta oldu hiççç ellemedim bişiyi.. pofff canım istemio hiç

Benim de aynen öyle, hep evin ne kadar temiz derlerdi nazar değdirdiler sürekli mide bulantısıyla hiç bir şey yapmak istemiyor canım, yatmak istiyorummm bir de işten gelince hiç halim kalmıyor Kocacım da fasulyemizin hatırına ses etmiyor, yardımcı olmaya çalışıyor sağolsun ama işte pek becerikli değil sonumuz hayrolsun ne diyelim

Ben iyiydim ama dun butun gun agladim esim yapiyo bizim evin temizliginide dun biraz soylendi temizlik yaparken.haftaici cok yogun zaten 1 gun tatili var o gunde temizlik yapiyo hakli tabiki ama banada yaptirmiyo alinganlik yaptim galiba birazda butun gun agladim yuzum gozum sisti aglamaktan..

aaa sen yine iyi alınganlık yapıp ağlamışsın..ben bütün işleri eşim yapıo yemek vs die ne kadar iyi bi eşsin sen die oturup ağlıorum

En güzel süt yapan şey sudur.. Bol bol su.. Süt yapsın diye tatlılar,incir suları, bilmemneler, bunlar anneye kilodan başka bir şey vermiyor malesef.. :)
Bu defa sen de böyle yaparsın kilo sorunun olmaz hayatım..

Katılmıyorum. Sadece su içip iyi beslenmediğinde süt de su gibi oluyor. İncir, badem, tatlı, vs yediğinde sütün de yağlı oluyo ve bebeğe de daha çok kilo aldırıyo. Bizzat denedim

Merhaba arkadaşlar ne durumdasınız? 10. Haftadayım ama mide bulantısından, devamlı hareketli bir mideden, ara sıra kusmaktan iyice bıktım. Sağlıklı günlerde olduğu gibi iştahla birşeyler yemeyi, kana kana su içmeyi özledim. Su içmeye korkar oldum. Moralim de bozuk! olmam gerektiği gibi mutlu değilim. 7. Haftadan beri bebeği görmedim endişelerim de var inş bugün öğleden sonra gideceğim. Canım hiçbirşey yapmak istemiyor gezmeyi alışverişi severdim evden hatta odadan oturduğum kanepeden uzaklaşamak bile içimden gelmiyor. 18 gündür bursa da annemdeydim yarın Ankara'ya eve gidiyorum offf anaokuluna giden kızım ve eşim yemek bekler bakalım evde nasıl geçecek vakit inş. 12. Haftadan sonra bulantılar biter (amiiiiin) hepimize geçmiş olsun, sağlıcakla kalın!

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben varım cnm. Deniz Hoca'ya gidiyorum. Dr dan memnunum şimdilik. Doğumu da gazi'de yapmak istiyorum.

Ama bazı tereddütlerim var. Muayenesi çook kalabalık. En son gittiğimde randevulu olmama rağmen 1sa bekledim. Bir de normal doğum olursa girip girmiyceni henüz konuşmadım. Hocalar normal doğuma girmiyor diyorlar...Doğuma girmem derse mecburen dr değiştiricem. Benim ilkik normal, ikinci de öyle olma ihtimali yüksek.

aaa sen yine iyi alınganlık yapıp ağlamışsın..ben bütün işleri eşim yapıo yemek vs die ne kadar iyi bi eşsin sen die oturup ağlıorum

Yapcak tabi kzm. Nie ağlıosun? Çocuğu tek başına yapmadın ya. Sen o kadar eziyet çekiyosun o da azcık yoruluversin di mi ama...

mrb canım. ah şu bulantılar..bende 2 gün kustum.çok kötüydüm. doktorda kontrolüm vardı bana vitaminle metpamid verdi.ve çok şükür kusmam kesildi.ama bulantı devam,bunada şükür. metpamidi pek içmemeye çalışıyorum içini okuduğumda hamilelikle ilgili olan kısım beni tatmin etmedi.doktor verdi sakıncalı olsa vermezdi ama kusmam bittiği için sadece vitaminle devam ediyorum. dramamineye gelince oda bulantı için bi hap kayınvalidem kullanıyo.aşırı sersemletiyo insanı ve uyutuyo.ben yolculukta bulantım olmasın die içmiştim gözümü açamamıştım.kayınvalidemde stres yapıp kafayı bazı şeylere çok takıyor ve bulantı yapıo onda.o dramaminesiz yaşayamıyo.bana bile yerini göstermişti çok kötü olursam haplarım burda die. içiyo sonra sattlerce uyuyup düzelio.

Yapcak tabi kzm. Nie ağlıosun? Çocuğu tek başına yapmadın ya. Sen o kadar eziyet çekiyosun o da azcık yoruluversin di mi ama...

yok o zaten bişi demio iş yaptığı için hatta geçen gün ben bişi yapamıorum herşeyi sen yapıosun dedim..nası bişi yapmıosun sen bebeğimizi büyütüosun ya göbüşte ben daha ne isterim sen en zor işi yapıosun dedi..sonra ben bi de oturdum bu lafına ağladımm

Canım bende almanyadayım sadece progestan kullanıyorum fitil olarak. Biz 9+4 deyiz bugün benim 6. Haftadan beri var maalesef şükür kalbinin ayışını gördük ama ne ölçtü ne bi halt yaptı ensişeleniyorum hala

Bizdede esim yapiyo ama mesela sen calisiyosun.ben evdeyim ya butun gun.kendimi yetersiz hissediyorum.bide ek is yapmaya basladi son zamanlarda o yuzden kotu hissettim galiba..
Aslinda haklisin biraz acimasiz olmak gerekiyo eziyeti ceken biziz bide keyifmi yapacaklardi :)

Belli bir ucret karsiliginda giriolar diye duydum bi gideyimde hayirlisiyla. Aydan biri diye bi dr vardi orada o mukemmel bi dr du simdi koruya gecti malesef

Birde sen kan sulandırıcı kullanıyormusun

aynı durumdayız canım. benimde 7. haftam.2 haftadan beri bulantı devam ediyo.hiç bi kokuyo tahammülüm yok. herşey çok kötü kokuyo.ah keşke burnum tıkalı olsa diyorum.şampuan bulaşık deterjanı bile okadar kötü kokuyorki. bende hiç bi yere gitmek istemiyorum evden çıkmak istemiyorum.zaten bulantım var hiç bişey yiyemiyorum iştahım yok bunun üzerine insanlar bişey yiyo oluyo bana uzatuyo .aaa hamilesin ye bak,diolar.yiyemiyorum diorm.bulanıyo diorm.ozman tat. ya kokusu kötü gelio neden anlamıosunuz siz yaşamadınız mı? günüm vardı mesela çok geç vakit uğradım paramı götürdüm hem.yemek çay faslını geçsinler dedim.ben gittim işte tabak hazırlıolar.tat hepsinden ama hamilesin diolar. ya ben bilerek çay faslından sonra geldim diorm. zorla ağzma tıkıştırolar.üstlerini kusaydımda görseydiler. insanlarda anlayış yok.en iisi çalışmıosan takıl evinde. amma dolmuşum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…