2014 Aralık Anneleri

insallah duyulur canm hadi bakalım hayırlısıyla git gel haberlerini bekliyorum benim randevu 30 unda coook var.. sen git de senden alayım haberleri:)

inşallahh caım benim yaa, evet senin bayağı varmış randevuya. artık yarın heberler bendenn

Canım beni doktor 9. Haftada çağırdı yine bi çok kan testi istedi sizde yaptırdınız mı bu zamana kadar yaptırdıysnız hangi testleri

Ya Settar

Canım beni doktor 9. Haftada çağırdı yine bi çok kan testi istedi sizde yaptırdınız mı bu zamana kadar yaptırdıysnız hangi testleri

Ya Settar

Suana kadar hangi testleri yaptirdiginizi yazarmisiniz almanyada hoc bakmiyorlar ondan ben istiycem tek tek

Ya Settar

Canım nasılsın forım sıtelerınde senı aradım gecen gun bulamadım ya :) sımdı yazınca gordum nasıl gıdıyor hamılelık bebegını gordunmu doktora gıdebıldınmı

Ya Settar

bende ilk gidişimde kan ve idrar testi yaptırdım tabi bir sürü şey söyledi şunu yaptıralım bunu yaptıralım diye yarında şeker ve bişi için daha yine test yapılacakmış

canım çok sevindim :) Allah nazarlardan korusun minik fasülyeni :) 13. haftaya kadar çok beklemiş olmayacak mısın canım yaaa. tabii ikinci bebiş olunca böyle rahat bekleyebiliyor sanırım anneler :) ben en son 3 gün önce gitmiştim. şimdi yine doktor arayışındayım bir de, ne zaman gitsem diye düşünüyorum. doktor dktor gezerken çok ultrasona da girmiş oldum, bu da iyi değil tabii, annem de bekle artık bir süre diyor. ne kadar beklemem uygun olur bilemedim.

Beni neden 9. Haftada tekrar çağırdı acaba :-\

Ya Settar

Canım nasılsın forım sıtelerınde senı aradım gecen gun bulamadım ya :) sımdı yazınca gordum nasıl gıdıyor hamılelık bebegını gordunmu doktora gıdebıldınmı

Canım iyiyim şükür sen nasılsın?
Gittim gördük haftasıyla uyumlu kalbi atıyordu şükür sen ne yaptın canım

Ya Settar

Canım iyiyim şükür sen nasılsın?
Gittim gördük haftasıyla uyumlu kalbi atıyordu şükür sen ne yaptın canım

Ya Settar

Cok sukur cok sevındım canım bende gıttım bızde gorduk kalp atısınıda duyduk cok sukur allah saglıkla kucagımıza almayı nasıp etsın canım

Suana kadar hangi testleri yaptirdiginizi yazarmisiniz almanyada hoc bakmiyorlar ondan ben istiycem tek tek

canım bende bebeği öğrenmek için kan verdiğimde aldılar o zaman ;
fe , uıbc , glu , alt , ast , tdbk , ft4 ,tsh, b12 ve kan değerlerime bakıldı

doğum doktoruma gittiğimde birde bu testleri istedi ;
HBSAG , ANTİ HIV , ANTİ HCV , RUSELLO IGG , VDRL , TİT , İNDİREKT COOMLG

istedi canım o yüzden arkadaşlara sordum onlarda yaptırdılar mı bunları diye

doktora gittik bir haftalık belirsiz bekleyişten sonra yavaş atan kalbi durmuş tamamen bebeğimin.. kürtajla alınması lazım dedi doktor. Allah yavrularınızı size bağışlasın. bana yine nasip değilmiş.. çok üzgünüm ama hayırlısı böyleymiş...

hissediyorum diyorsam hissediyorumdur değil mi :) siz nerden bileceksiniz ki hisseden benim?

Bir durumun tıbben mümkün olup olmaması beni ilgilendirir.. Geri kalan kısmı hissiyattır dediğiniz gibi.. Ne güzel o zaman size..:))

ne güzel...ins bende bugün aynısını yazarım...'6 haftada fetal imge yokdu' erken dedi doktor ama...gelde bu nu benim psikolojime anlat...

Tatlım 6. haftada çok normal görünmemesi.. İşte ben de biraz bu sıkıntıları , tedirginlikleri yaşamamak için bekledim 8. haftaya kadar. Duyacaksın da göreceksin de Allah'ın izniyle bitanem..

Ya Settar
Valla kalp atışı duyulduktan sonra bir daha 2 li test ve bebeğin genel kontolü için 12.-13. haftadan önce gitmenin manası yok ama vardır doktorunun bir bildiği.. Bana 13. haftada gel dedi öyle yapacağım.. Daha erken de çağırsaydı giderdim tabii ki.. Benden de bir sürü test istedi canım evet.. Yaptıracağım giderken..

Benden istedikleri hemoglabin, idrar, açlık kan şekeri, rubella, tsh (t3-t4) , bi tane daha bir şey vardı aklımda değil şu anda..

Teşekkür ederim canım.. Hepimizin yavrularını korusun.. İlkinde de böyleydi canım. Kalp atışı alındıktan sonra hep ayda 1 çağırdı dr. son aya kadar. Açıkçası çok sık gidince de değişen bir şey olmuyor ki.. Tamamen bizlerin sabırsızlığıyla alakalı..

Beni neden 9. Haftada tekrar çağırdı acaba :-\

Ya Settar

Bilmem ki canımcım.. Vardır bir bildiği.. Benim elime bir takip çizelgesi verdi, Ayda 1 defa hep..

bende ilk gidişimde kan ve idrar testi yaptırdım tabi bir sürü şey söyledi şunu yaptıralım bunu yaptıralım diye yarında şeker ve bişi için daha yine test yapılacakmış

canım bana şeker falan demdi de isimlerini yazdı şunları yaptır diye çok kan alıyorlar ya ( hem fobim var kan vermeye hemde yavrum besleniyor kanımla bi çok alıyorlar idrar testi yapmadılar bana yazdıklarının içinde vardır belki :) anlamadığım için

Cok sukur cok sevındım canım bende gıttım bızde gorduk kalp atısınıda duyduk cok sukur allah saglıkla kucagımıza almayı nasıp etsın canım

inşallah canım benim şükür halimize midem kötü bir haftadır kusmuyorum ama bulantım var kokulardan nefret ediyorum sen nasılsın canım

bizim ilk olunca belki daha çok takip ediyordur birde kan uyuşmazlığımız var ondan da olabilir mi ? acaba rabbim sağlıkla bağışlasın görmüşsün kuzunu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…