2014 Aralık Anneleri

Hamilelik haberi sonrası ilk mesai başlangıcında herkese günaydınlar, Bugün farklı bir pazartesi olacak mı bakalım.
Yaşanan rutin sıkıntılara gülüp geçelim, moralimizi bozmayalım hiç bir şeye.
Kendimi tam bir sevgi pıtırcıgı gibi hissediyorum benim kada realist bir insan ne hallere geldi :). Hormonlar çok yaşa...

benimde hormonlarım hemen etkileniyor amaaannn geçip gidicek günler işte, bence en zoruda lohusalık dönemi ben kendimden yine korkuyorum sinirli asabi bi insan olup çıkıyorum, bu 2. gebeliğim olduğu için insan daha rahat oluyor hamileliğin tadını çıkarmaya bakıyorum :)

Inş canım yaa valla çok stresli bu hamilelik işi inş sağdakim kucaklarımıza alırız bebişlerimizi..keseyi görmek için mi gideceksin Dr canım?

evet. bir de her şey yolunda mı merak ediyorum. keseyi görmek çok da heyecanlandırmıyor beni. sadece sağlıklı mı, her şey normal mi bileyim bana yeter.
kalp atışını duymayı çok büyük bir heyecanla bekliyorum :KK70: ama o sanırım haftaya perşembe cuma gibi gözükür.

:nazar:2014 Aralık Anneleri Listemiz:nazar:

NickYaşŞehirDoğum SayısıSatBeklenen Doğum Tarihi
Spirochet(Eda)32Antalya123 Şubat1 Aralık
Mrv3328Tekirdağ124 Şubat1 Aralık
Ycl201225Antalya224 Şubat1 Aralık
Babylove30Ankara225 Şubat2 Aralık
Ssumer25Ankara126 Subat3 Aralık
Miraciye28Bursa227 Şubat4 Aralık
Esr0636Ankara228 Şubat5 Aralık
Mdaa24İstanbul228 Şubat5 Aralık
Trilaylom32Ankara21 Mart6 Aralık
Hazel9024Yurtdışı12 Mart7 Aralık
Zahter (Burcu)27Kocaeli12 Mart7 Aralık
Dragonfly8628İstanbul12 Mart7 Aralık
Yumichan22Ankara13 Mart8 Aralık
Hayrolsun32İstanbul15 Mart10 Aralık
Minok (Mihrimah)28Mersin16 Mart11 Aralık
Ka_104928İstanbul16 Mart11 Aralık
As_ya28Ankara16 Mart11 Aralık

Gunaydin ben hastaneye geldim bayanlar
Heyecandan mi yoksa gercekten mi bilmem midem bulaniyp yaniyo

Hamilelik haberi sonrası ilk mesai başlangıcında herkese günaydınlar, Bugün farklı bir pazartesi olacak mı bakalım.
Yaşanan rutin sıkıntılara gülüp geçelim, moralimizi bozmayalım hiç bir şeye.
Kendimi tam bir sevgi pıtırcıgı gibi hissediyorum benim kada realist bir insan ne hallere geldi :). Hormonlar çok yaşa...

bana da her yerlerden kokular geliyor... dün bir mide bulantısı yaşadım gözlerimden yaş geldi kusamadım da beceremem zaten... böyle durumlarda çubuk krakerdi değil mi??? eve stok yaptık dün...

hormonlarımı hissedemiyorum bile her an kusacak birşey olacak mı diye tetikteyim... daha iş yerindekilere söylemedim... böyle öğrenmeseler iyi olacak :KK1:

cuma günü dr. gittim karından baktı göremedi alttan baktı kesemizi gördük şükür 5 haftalığız 10 gün sonra gel kalp atışını duyalım dedi , duyana kadar ilişkiye girmek yasak, karın kasık bel ağrıların olucak normaldir kalp atışından sonra mide bulantılarında başlar dedi, ben diyet yapıyordum daha doğrusu sağlıklı beslenmeye çalışıyordum o sayede 11 kilo vermiştim,ilk 3 ay bebek senden bişey almıyor yine devam edebilirsin dedi bizden haberler böyle:))

aaa çok sevindim... inşallah yarın bende gideceğim... bende dukan diyeti yapıyordum 23 kilo verdim :KK76:ilk 3 ay öyleymiş bende diyete devam ediyorum da canım herşeyi çekiyor hamileyim diye de direk atlıyorum yaa 1 kg aldım. inşallah kendimi frenleyebilirim. midemin bulandığı zamanlarda yiyemiyorum zaten ama bulanmadığında tatlıları götürüyorum ne biçim diyetse yaptığım :KK5:

tekrar merhaba arkadaşlar.yaş 29,nick pokim, sat 28 şubat,ikinci bebeğim olcak kısmetse.ilki de 2011 aralık bebişiydi.üç yaş olcak inşallah araları.

tekrar merhaba arkadaşlar.yaş 29,nick pokim, sat 28 şubat,ikinci bebeğim olcak kısmetse.ilki de 2011 aralık bebişiydi.üç yaş olcak inşallah araları.

selam canım hayırlı olsun benimki de 2011 aralık bebişi:)
facede varmısın 2011 aralık analarında

evet. bir de her şey yolunda mı merak ediyorum. keseyi görmek çok da heyecanlandırmıyor beni. sadece sağlıklı mı, her şey normal mi bileyim bana yeter.
kalp atışını duymayı çok büyük bir heyecanla bekliyorum :KK70: ama o sanırım haftaya perşembe cuma gibi gözükür.

Evet canım haklısın inş her şey yolundadır:KK49:

Hayırlı Olsun Canım Sen Tecrübelisin Rahat Olacaktır. Bizler Çömeziz :)

Masallah kuzuya, benimki neden o kadar kucuk anlamadim dr normal dedi ama simdi aklim karisti, bu arada ank da hangi dr gidiyosun?

Dr normal dediyse sorun yoktur cnm evham yapma. Kaç mm seninki?
Turgut özal hast Banu alçal a gidiyorum şimdilik. Ama gazi tıp ta bi doçent e başlamayı düşünüyorum

aaa çok sevindim... inşallah yarın bende gideceğim... bende dukan diyeti yapıyordum 23 kilo verdim :KK76:ilk 3 ay öyleymiş bende diyete devam ediyorum da canım herşeyi çekiyor hamileyim diye de direk atlıyorum yaa 1 kg aldım. inşallah kendimi frenleyebilirim. midemin bulandığı zamanlarda yiyemiyorum zaten ama bulanmadığında tatlıları götürüyorum ne biçim diyetse yaptığım :KK5:

inşallah sende hayırlı güzel haberler alırsın canım, aynen bende kendimi frenlemeye çalışıyorum 3 aydır diyet yapıyodum artık iştahımda azalmıştı iyidi, şimdi hamileyim diye iştahım açılmış durrumda çok fena, ilkinde 24 kiloyla bitirdim bu gebeliğimde öyle dombili olmak istemiyorum ama gidişat kötü:)

Dr normal dediyse sorun yoktur cnm evham yapma. Kaç mm seninki?
Turgut özal hast Banu alçal a gidiyorum şimdilik. Ama gazi tıp ta bi doçent e başlamayı düşünüyorum

senle aramızda 5 gün var benim c.tesi gittiğimde 7 mm di. Bu arada dr içime pek sinmedi kadın hep sağ tarafıma tuttu ultrasonu hiç sola bakmadı, ben doğrudüzgün kese bile görmedim karartı şeklinde gözüküyor dedi.

Son düzenleme:
:nazar:
Pokim29?228 Şubat5 Aralık
Elifce30Ankara21 Mart6 Aralık

Son düzenleme:
inşallah sende hayırlı güzel haberler alırsın canım, aynen bende kendimi frenlemeye çalışıyorum 3 aydır diyet yapıyodum artık iştahımda azalmıştı iyidi, şimdi hamileyim diye iştahım açılmış durrumda çok fena, ilkinde 24 kiloyla bitirdim bu gebeliğimde öyle dombili olmak istemiyorum ama gidişat kötü:)

benimde aynen midemin bulanmadığı anlarda ne yesem diye gözüm dönüyor... :KK52:

ben 6-7 aydır diyet yapıyorum hani belli bir iştah azalması var en azından mide küçülmüş abartamıyorum ama tatlıyı abartmasan bile yemen yeterli :KK5:

:nazar:2014 Aralık Anneleri Listemiz:nazar:

Benide eklermisinizzzz :)) sat 15 mart yas 25 izmir :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X