2014 Aralık Anneleri

cuma günü dr. gittim karından baktı göremedi alttan baktı kesemizi gördük şükür 5 haftalığız 10 gün sonra gel kalp atışını duyalım dedi , duyana kadar ilişkiye girmek yasak, karın kasık bel ağrıların olucak normaldir kalp atışından sonra mide bulantılarında başlar dedi, ben diyet yapıyordum daha doğrusu sağlıklı beslenmeye çalışıyordum o sayede 11 kilo vermiştim,ilk 3 ay bebek senden bişey almıyor yine devam edebilirsin dedi bizden haberler böyle:))

çok şanslısın valla, ben felaket yiyorum kimse beni doyuramıyor.. zaten tüp olduğu için hormonlarda iştahımı açtı... tutabilene aşkolsun :KK43:(( kimbilir kaç kilo alıcam.. ama olsun, böyle de çok keyifli :)

1 ayluk gebeye ne onerirsiniz kizlar :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Veee bende Aralik annesiyim bugün test gunumdu ddegerim 85 cikti iki gün sonra tekrar gidip kan vericem

Kizlar ben tüp bebek yaptim 24 martta yumurtalarim toplandi 27 martta transferim oldu....simdi ben hamilelik takvimi icin son adet tarihimimi yumurta toplama gununumu transfer gunumumu yazicam

Veee bende Aralik annesiyim bugün test gunumdu ddegerim 85 cikti iki gün sonra tekrar gidip kan vericem

Kizlar ben tüp bebek yaptim 24 martta yumurtalarim toplandi 27 martta transferim oldu....simdi ben hamilelik takvimi icin son adet tarihimimi yumurta toplama gununumu transfer gunumumu yazicam

hayırlı olsun canım tebrikler:)

benim ekşiyle pek aram yok... zaten limonu normalde de yiyemem salata da dahil... erikle hiç aram yok kırmızı erik çıkarsa yerim... elma belki olabilir dur birde onu alayım...

dün eşim tuzlu simit getirmişti ekmek almaya gittiğinde başıma geldi bu durum hemen simitten yedim zaten başka da birşey yiyemedim daha kahvaltı yapmamıştık. o biraz bastırdı. o yüzden çubuk krakerlerin birazını susamlı aldım etkisi varmıdır bilmem ama bana var gibi...

Demek ki sana tuzlu ii geliyo...İlacını bulduysan mesele yok:)

canım bir sitede transfer miydi yumurta toplamamıydı birini girince sana doğum tarihini veriyordu bende kk ya son adet tarihimi yazdım o siteyle aynı günü verdi...

canım bir sitede transfer miydi yumurta toplamamıydı birini girince sana doğum tarihini veriyordu bende kk ya son adet tarihimi yazdım o siteyle aynı günü verdi...

Ozaman benimki doğru son adet tarihimi yazmistim....benim kuzum buranin en küçüğü sanirim...keseyi nezaman görürüm acaba

Ozaman benimki doğru son adet tarihimi yazmistim....benim kuzum buranin en küçüğü sanirim...keseyi nezaman görürüm acaba

canım ben yarın göreceğim... 15 martta transfer edildi... 24 martta kan testinde çıktı 26 martta değer arttımı baktık artmış taaaa 8 nisana da gün verdi sonunda geldi 8 nisanda...

benim ekşiyle pek aram yok... zaten limonu normalde de yiyemem salata da dahil... erikle hiç aram yok kırmızı erik çıkarsa yerim... elma belki olabilir dur birde onu alayım...

dün eşim tuzlu simit getirmişti ekmek almaya gittiğinde başıma geldi bu durum hemen simitten yedim zaten başka da birşey yiyemedim daha kahvaltı yapmamıştık. o biraz bastırdı. o yüzden çubuk krakerlerin birazını susamlı aldım etkisi varmıdır bilmem ama bana var gibi...

Bu iş hamilelik işi hiç tatlı sevmeyen arkadaşım deliler gibi tatlı yiyor şuanda :). Büyük konuşma bence :)...
Bu arada ilk 3 ay yenilen yemeklerin bebeğe bir faydası yok bir kez daha hatırlatalım.
İlk aylarda alınan kilolar sonrasında bela olacaktır. Doktorunuz tavsiyesi ile hafif egzersizler yürüyüşler faydalı bile olacaktır.

Ben de hiç bulantı yok sevinsemmi üzülsem mi :)

Kizlar dra gitim. Doktor kese gibi bir sey goruyorum ama damar da olabilir bu dedi. Daha cok kucuk. Gozukmeyedebilir dedi. Bhcg yaptik yine. Insallah notmaldir degerler. 1 saat sonra cikacak sonuc.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu iş hamilelik işi hiç tatlı sevmeyen arkadaşım deliler gibi tatlı yiyor şuanda :). Büyük konuşma bence :)...
Bu arada ilk 3 ay yenilen yemeklerin bebeğe bir faydası yok bir kez daha hatırlatalım.
İlk aylarda alınan kilolar sonrasında bela olacaktır. Doktorunuz tavsiyesi ile hafif egzersizler yürüyüşler faydalı bile olacaktır.

Ben de hiç bulantı yok sevinsemmi üzülsem mi :)

Sevin sevin...Çok berbat bişi bulantı

X