2014 Aralık Anneleri

Cnm ben normalde böyle şeyler için cok üşengeçimdir aslında ama hamilelik sonrası çatlak cok büyük korkum oldugundan ben sabah kalkar kalkmaz gece yatmadan ve duş sonrası uyguluyorum..karın bölgesi bacak ve kalça unutmadan söyliyim iç bacak genelde unutulur ama iç bacak derisi cok ince oldugundan çatlamaya daha müsait mutlaka uygula Cnm sende..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tamam canım başşıyım bugün ben de umarım kötü olmaz çok :-( ilk bebeğin mi canım

Ya Settar

Benimde 2gebelik kaybim var bana cinko bide vitamin verdi baska kullanmiyorum kac haftaliksin kalp atisini duydunmu ben yarin gdicem ins bu sefer duyarizz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cnm 7+1 oldum.kalp atışını çok şükür duydum :KK16: ben de şuan sadece igne kullanıyorum. coraspini kesti inşallah sorun çıkmaz. sende güzel haberlerle dönersin ins.cnm

Canım zaten doumuda kolaylastryomus hareket yuruyus spor ondn dolayı cok istyrm bende inşallah doktrn dediği gibi 8 10kiloyla kapatrz hamileliği:KK66:

Cnm 94?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet ilk hamileliğim cnm ,peki senin? İnşallah sağlıkla aramıza katılırlar..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet canım benim de :-) çok heyecanlıyım

Ya Settar

Kizlar kacinci haftada bulantilariniz gecti daha 6+1 deyim 4 gundur cok bulantilarim var bide bu bulanti haplarini kullanan var mi arkadaslar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de bugün 6+3 oldum ve bulantı-kusma başladı.. Bakalım ne olacak yarın sabah..

Bana doktorum 3.aydan sonra lierac baslayacaksin dedi benim normal kilo alip vermelerde bile cildim catliyo netten baktim fiyati 85tl falan sanirim haftada 1 kullaniliyo epey uzun zaman gider demektir...

Canım bana sorarsan hiç gerek yok.. O kremlerin hepsi ticari. İlk gebeliğimde ben de aldım bu kremden bi ton para verdim ucuz bi krem de değil.. Hiç bir işe de yaramıyor.. Cilt tipin müsaitse buna hiç bir krem engel olamaz.. Çünkü çatlaklar derinin en alt tabakasında oluşuyor, yüzeysel bir durum değil.. Oraya kadar da o kremlerin nüfuz ettiğini hiç sanmıyorum.. İçine sinmiyorsa bebeyağı kullanman yeterli..

selam kızlar. abimin düğünü hayirlisiyla oldu. Şükürler olsun :) size yazamadim ama ara ara takip ettim. inşaallah hepimiz hayirlisiyla bebeklerimizi kucagimiza aliriz. sevgiler

Hadi gözünüz aydın canım.. Atlattın gitti..

meryem süresını okudum 41 gün bıttı şimdide tefrıcıye okuyacagım ..mutlaka demıyecegım bunlarıda rabbım kucagına hayırlısıyla almayı nasıp etsın...banada dua et arkadaşım ...hamılelerın duaları kabul olurmuş allaha emanet ol inşşş......

Aminnnnn insaallah kardesim rabbim arattırmadan herkese nasip eylesin.. tum isteyenlerin ismini zikrediorum namazlarımın arkasından .. Elimden geldıgınce hergün kuranı kerim okuyorum insaallah bundan snra seni niyetimi alıyım kendimle beraber.. bende alıyım tefriciye kac tane okuyabilirsem bildririm özel mesajdan

arkadaşlar midem çok ağrıdığı için 3 gündür kekik çayı içiyordum ama az önce öğrendim ki sakıncalıymış gebelikte. bi sorun olur mu acaba :KK14::KK14::KK14:

Aminnnnn insaallah kardesim rabbim arattırmadan herkese nasip eylesin.. tum isteyenlerin ismini zikrediorum namazlarımın arkasından .. Elimden geldıgınce hergün kuranı kerim okuyorum insaallah bundan snra seni niyetimi alıyım kendimle beraber.. bende alıyım tefriciye kac tane okuyabilirsem bildririm özel mesajdan

Allah razı olsun arkadaşim

Ben de bugün 6+3 oldum ve bulantı-kusma başladı.. Bakalım ne olacak yarın sabah..

Canım bana sorarsan hiç gerek yok.. O kremlerin hepsi ticari. İlk gebeliğimde ben de aldım bu kremden bi ton para verdim ucuz bi krem de değil.. Hiç bir işe de yaramıyor.. Cilt tipin müsaitse buna hiç bir krem engel olamaz.. Çünkü çatlaklar derinin en alt tabakasında oluşuyor, yüzeysel bir durum değil.. Oraya kadar da o kremlerin nüfuz ettiğini hiç sanmıyorum.. İçine sinmiyorsa bebeyağı kullanman yeterli..

Hadi gözünüz aydın canım.. Atlattın gitti..

sagolasin canim. aynen benim de 1 haftadir basladi bulantilarim. hayattan koparan bi his.bu. bu kadar zamandır olmaması nasil sevindirmisti. diğer hamileliklerde tam 4.5 ay surmustu. yine de umutluyum. Bi sefer az olacak gibi

canım pıltılasma içinmi kullanıorsun? bende vurunuorum ama karından plesanteya daha hızlı etkı ediormus die benimde karnımm mosmor simdidenn

Allah kolaylik versin. ben 2 ay kadar kullandim. kanda genetik olarak bisey cikmayinca birakmistim. mosmor ediyor hakikaten claxean miydi ne

Cnm benım Dr mümkün olduğunca hatta hiç ilaç vermiyor karnındaki değer düşüklüğü vs dışında..kusma hamileliği tuzu biberi o yüzden mümkünse ilaç alma dedi..ve şunları önerdi sende de belki yarar sağlayabilir..beyaz leblebi , soğuk kola , çubuk kraker , sakız , kuru ekmek..bunları dene bir bakalım ilaç almaya yönelme hemen ..ayrıca mandalina ve portakal kokusu mide bulantısını alıyor bilg..en kısa zamanda bulantılarının geçmesini dilerim Cnm..

Ben de cok asiri olmadigi zaman icmiyorum. Oyle anlar oluoki hersey midemi bulandiriyor su bile icemiyorum o esnada mecbur iciyorum bulanti ilacini . Ne yesem istifar ediyorum.

Canım ...bol bol dua edelım ... Hiçbişey olmayacak Allahın izniyle...

bnm iki gende tasıyıcı olarak cıktı maalesef .. suan 04 clexane ve cor aspirin e devamm

canim pıhtılaşma sorunu çıktı oyle değil mi? hamileyken mi yaptilar testi? ben geçen hamileligimde yaptirmistim sanirim. ama yine yaptirmam gerekir mi ki

X