2014 Aralık Anneleri

kızlar ya 10 haftalık olup da karnı çıkan var mı. benim resmen çıktı. 1 kilo almama rağmen sadece bir pantolonum oluyo. diğerleri nerdeyse kapanmıyor.

canm ben eskileri giyiyorum karnım çıkmadı. 9+1im bugun. kilo ne aldım hiç bilmiyorum. tartımı oğlum simitçilik oynarken kafasında taşıyor sağolsun. bozuldu. her çıkışta farklı tartıyor. mekanik baskül alıcam eski usül:)

ben sabah tartıldım 900 gr almışım başladığımdan beri. 1 kg sayılır yani. ama karnım çıktı önden. kızımda da öyleydi 8 haftalık çıkmıştı. iç karnım küçük heralde. bi de beli ince olanların öne doğru gidiyomuş. ya çıksın önemli değil de. ne hamilelik giyebiliyorum ne normal kıyafet arada kaldım. sorun o :)

kızlar ya 10 haftalık olup da karnı çıkan var mı. benim resmen çıktı. 1 kilo almama rağmen sadece bir pantolonum oluyo. diğerleri nerdeyse kapanmıyor.

aynen cnm 1 kilo aldım ve pantolonlar kapanmıyor:))
karnım çok şiş çok garip..
kabızlığa filan bağlıyorum ben gaz olmasını ümit ediyorum:))
ama kasıklar sert şekilde şiş bende. sende farkediyormusun o kesenin şişliğiymiş.

Bi şişkinlik durumum var da gazdır diyorum ben. Pantolonlarımın bel kısmı hep bol old için beni baya idare ediyo. Oğlumda 5aydan sonra hamile pantolonu almıştım. Bunda da öyle olur herhalde.

evet canım ya evet aynen. hatta sabahları çok hafif oluyo akşama kadar şiştikçe şişiyorum. kasıklarda da bi gerginlik hissediyorum dediğin gibi.
ama 1 kilo almakla kıyafetler sorun olmaz. şişlik o şişlik :)

Haklısın ben şuan çok stresliyim ve çalışıyorum ister istemez daha da stres oluyo insan relax olmak en iyisi beim ki onca ağır iş yapmaa strese rahmen varsa yine vardır anası gibi dayanıklı olucak sanırım benim velet :) inşallah hepimizin hakkında hayırlısı

Bi şişkinlik durumum var da gazdır diyorum ben. Pantolonlarımın bel kısmı hep bol old için beni baya idare ediyo. Oğlumda 5aydan sonra hamile pantolonu almıştım. Bunda da öyle olur herhalde.

evet canım sabah rahat giydiğim pantolon öğleden sonra sıkmaya başlıyor. akşam zar zor çıkarıp rahatlıyorum. benim pantolonlarımda hep dar kesimdir. olmadı bi bedeb büyük bi pantolon alıp hamilelikleri giyene kadar idare edicem :)

bana sağolsun bi iki akadş yazdddddddı bende sanna yazıyım caım cvp alamamak kötü bi duygu

Aynen öyle bi kac kisiden baska her kes kendi dunyasinda yasiyo ayip ya ne diyim. Neyse bos ver sen bunlari daha yeni galiba ufaklik degil mi canim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen öyle bi kac kisiden baska her kes kendi dunyasinda yasiyo ayip ya ne diyim. Neyse bos ver sen bunlari daha yeni galiba ufaklik degil mi canim :)

herkes her konuya fikir beyan edemez, etmek zorunda mı ben anlayamadım bunu? bilmediğim bir konuda yorum yapamam ayıp bunun neresinde?

arkadaşlar merhaba ben 2012 aralık annesiyim dünyalar tatlısı bir kızım var 16 aylık ve bugün ikinci bebeğiminde benimle olduğunu öğrendim tahminime göre o da bir aralık bebeği olacak 2014 aralık bebişi:) 6 senelik evliyim ilk bebeğim aşılama ile oldu ve çok uğraştık ama bu sefer hiç düşünmeden plansız oldu rabbim aratmasın hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin biz 2012 aralık anneleri çok güzel grup olduk umarım burda da aynı enerji yakalanır hepinizi öpüyorum.

valla neguzel sızlere ımrenıorum neguzel yemek yıyebılıp kılo alabılıosunuz ben hıcbısey yıyemıorum hatta gerı gıttım bıle daha cok moralım bozuluor ya hıc ıstahım yok hıcbıseyın tadı tuzu yok neler yıyonuz sız ya ben bısey bulamıorum valla

evet canım daha 5. haftasında var mı yok mu belli değil inşallah sorun yoktur görürüz bebişin kesesini kalp atışını :)

canım ben yemek yedim hep evet bazı şeyler bulantı yapsa da yapanlar dışında yedim. herkese dokunan şeyler farklı. salatalık soğan baharat muz süt yogurt su balık bana dokundu mesela. peynir maydonoz yedim bulandıkça. maydonoz düşük yapar vs diye bas bas bağırıyor herkes ama ben peynirle beraber haftada 2 bağ maydonoz yiyorum. başka şey yiyemiyorum sabahları.

Smear testi temiz çıktı allaha şükür

kalp atışınıda duydum biri daha ufak kalpte hareketlilik var ama sesini duyamıyoruz daha dedi haftaya cuma tekrar gidicem

Çok sevindim canım darısı başıma..

Ayıp olan nedir pardon? Herkes her mesaja cevap verecek diye bir durum yok.. Tercih meselesi..

kızlar elocandan haber varmı?
KIZLAR BENİ MERAK ETMİSSİNİZ TEK TEK CEVAP YAZAMADIM
Canim eve geldim dusumu aldim yatiyorum yine kafami toparlamaya calisiyorum....
Bebeklerim geriden geliyomus hem de iki hafta insallah o arayi kapayiriz...
Başka Dr gittim özel hastane istiyordum ama bin pişman oldum gozunu sevdiğim gatayi begenmiyodum bir de Çatalda ultrason yapiyolar öyle ultrasonmu olur hamile dediğin uzanir...direk alttan bakmak istedi bi karindan bakdaniz dedim şöyle bi vakti alttan bakalim duyulmuyor dedi

hayırlı olsun ne güzel bi haber. ultrasyona ilk kez mi girdin ikiz olduğnu öğrendin . hgcn kaç haftalıkken kac çıkmıştı . bende ikiz istemiştim ondan soruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…