2014 Aralık Anneleri

Selam kızlar :KK4:

Yeni gelen anne adayları hoş gelmişler..

Eloocan canım endişelenme, ikiz oldukları için gelişimleri yavaş gidiyordur muhtemelen.. Sabır canım yapacak bir şey yok.. İşte sırf bu stresleri yaşamamak için daha hiç doktora falan gitmedim.. 8. haftada gideceğim.. ok kese küçük , yok bebek görünmüyo , yok kalp atışı duyulmuyo vs.. İlk aylar bu stresi yaşamak insanı delirtiyor..

Smear testi temiz çıktı allaha şükür

kalp atışınıda duydum biri daha ufak kalpte hareketlilik var ama sesini duyamıyoruz daha dedi haftaya cuma tekrar gidicem

canim ultrasona girdim bebekler çok küçük dedi 7+4 olması gerekirken 5 haftalik gorunumundeymis...kalp atislari duyulmadi daha bi 10 gün beklenenlazim dedi

canım bende smear testimi almaya gitmiştim bugün çok şükür temiz çıktı hadi bide ultrasondan bakalım dedi ikizim olacakmış birinin kalp atışını duyduk diğeri ufak dedi kalplerini ultrasonda gördüm yanıp yanıp sönüyorlardı birinin sesini duyamadık haftaya tekrar gidecem

rabbim yar ve yardımcımız olsum rabbimin emanetlerini sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder inşallah

günaydın herkese bende yeni öğrendim hamile olduğumu 5. haftasındayım ama keseyi göremedik.Benim kasıklarında belimde agrı oluyo dün akşam sancı girdi birden bire ve çok üşüyorum elim ayağım buz kesiyo ilk hamileliğim olduğu için korkuyorum ve düşük riski olur dış gebelik olmasın falan diye yorumlar alınca hepten endişeleniyorum. Benimle aynı sıkıntıları yaşıyan var mı normal mi.

CANIM DOGUM TARIHIMIZ AYNI SENLE BEN DAHA dr a gıtmedım bıle 7 haftası dolsun ole gıtmeyı dusunuyorum ılkınde 2 ay once gelısımı durdugu ıcın kurtaj oldum oyuzden stres yapmadan beklemeye calısıorum cunku gordukden sonra daha tedırgın oluosun ınsalllah saglıklı bır sekılde gelısırler canm benımde kasıklarımda agrı var bıde bacagımın ıcıne vuruyor ama dr kasık agrısı normal demıstı .. ben sana bısey sorcam senın goguslerde hassasıyet oldumu benım bu seferkınde hıc bısey yok da merak ettım

CANIM DOGUM TARIHIMIZ AYNI SENLE BEN DAHA dr a gıtmedım bıle 7 haftası dolsun ole gıtmeyı dusunuyorum ılkınde 2 ay once gelısımı durdugu ıcın kurtaj oldum oyuzden stres yapmadan beklemeye calısıorum cunku gordukden sonra daha tedırgın oluosun ınsalllah saglıklı bır sekılde gelısırler canm benımde kasıklarımda agrı var bıde bacagımın ıcıne vuruyor ama dr kasık agrısı normal demıstı .. ben sana bısey sorcam senın goguslerde hassasıyet oldumu benım bu seferkınde hıc bısey yok da merak ettım

canım benim burda 31 aralık diyo ama sat tarihine göre geç döllenme benim kişi buyuk ihtimal belli olucak inşallah görücez keseyi.Benim göğüslerim şisti duyarlılık var az arada da uçları acıyo ama bi süre somra daha da acımaya başlar 6.haftadan sonra diye okudum bı yerde tabi herkeze göre değişiklik gösteriyo bazısının hiç lmuyo hayırlısı allah kolay geçirmemizi nasip etsin inşallah.:emir_bebek::KK49:

canım benim burda 31 aralık diyo ama sat tarihine göre geç döllenme benim kişi buyuk ihtimal belli olucak inşallah görücez keseyi.Benim göğüslerim şisti duyarlılık var az arada da uçları acıyo ama bi süre somra daha da acımaya başlar 6.haftadan sonra diye okudum bı yerde tabi herkeze göre değişiklik gösteriyo bazısının hiç lmuyo hayırlısı allah kolay geçirmemizi nasip etsin inşallah.:emir_bebek::KK49:

anladım canım benım sat 26 mart daha dr gıtmedıgımıcın hesaplayıcıya guvenıom :KK70: hayırlısıyla kalp atıslarını duyarız ınsallah :KK16:

anladım canım benım sat 26 mart daha dr gıtmedıgımıcın hesaplayıcıya guvenıom :KK70: hayırlısıyla kalp atıslarını duyarız ınsallah :KK16:

bi gitseydin keşke tabi sen bilirsin tam zamnında döllenmişse belki duyulur kalp atışı benimde 25 martti sat ama doktor göremedi keseyi hayırlısı görücez inşallah yakın zamanda :)

bi gitseydin keşke tabi sen bilirsin tam zamnında döllenmişse belki duyulur kalp atışı benimde 25 martti sat ama doktor göremedi keseyi hayırlısı görücez inşallah yakın zamanda :)

daha cok erken canm benım ıkı ay once bır deneyımım oldugu ıcın tecrubelendım oyuzden beklıyorum sonra streslı oluo yok kese gorunmedı kalbı duyulmadı bebek gorunmuyor derken gereksız bır strese gırıo zaten bısey olucaksa oluo omru varsa zaten gelısır hayırlısıyla oyuzden beklıyorum stres yapmıyım dıye stress zararlı malum :) :21:

Bende de aynı şekilde oluyor. Bazen de gaz sancısı gibi karnıma da bi bıçak saplanır gibi hissediyorum. vajinama da oluyo böyle ara ara..Ama ilk doğumum normaldi.
Akıntım sanki koyulaştı ben de ondan tereddütteyim. Normal mi ben de bilemiyorum doğrusu.

cevabın için çok teşekkürler canım. aynen ya vajinama da oluyo arada. akıntım da çok ve sarımsı. ama kokulu değil.

kızlar ya 10 haftalık olup da karnı çıkan var mı. benim resmen çıktı. 1 kilo almama rağmen sadece bir pantolonum oluyo. diğerleri nerdeyse kapanmıyor.

Iyi degelim iyi olalim canim bende masaallah diyeyim Üç dòrt gündür kendimi iyi hissediyorum iştahim acildi ama uzun zamandir dr'a gitmiyorum. En son 3 hafta once gitmistim, sen naptin gittinmi yakin zamanda dr'a?

canım 21 nisanda gittim dr. 7+4 idi kalp atışı duyduk, 4 tüp kan verdim. 12sinde tekrar gidicem 10+4 oluyorum.
bende 3 gündür mide şikayetleri bitti, su midemi bulandırmıyor yanma kazınma bir şey kalmadı. yine oğlan olacak diyorum rahat geçiyor ya gebeliğim:)
kreş arıyorum oğlum sıkılıyor artık evde bakıcı ile. Batıkent civarı kreş arıyorum aklınızda bulunsun varmı bildiğiniz?

X