2014 Aralık Anneleri

inşallah canımm bak ne kadar rahatlayacaksın duyunca kalp atışlarını :KK16:

kese görünsün bide dktor sorun yok desin dünyalar enim olucak bişey olduğundan değld belkide herşey normal ama insan endişeleniyor duyuyoruz kötü şeyleri ister istemez etkileniyoruz :KK43:

kese görünsün bide dktor sorun yok desin dünyalar enim olucak bişey olduğundan değld belkide herşey normal ama insan endişeleniyor duyuyoruz kötü şeyleri ister istemez etkileniyoruz :KK43:

Sıkıntı yapma canım eminim herkes bu aşamadan geçiyo bende o durumdaydım ilk ögrendiğimde keseydi bebek görünmüyodu vs vs cok skntı yapıoruz aslında hersey olacagına varıyo ve stres cok etkiliomus bizi ve bebişlerimizi rahat olmamız gerek..

tabi canım ben ilk gittim geçen hafta nasıl korkuyla bii diyecek bişi çıkacak diye ama herşey normal bi sorun yok deyince dünyalar benim oldu

Sıkıntı yapma canım eminim herkes bu aşamadan geçiyo bende o durumdaydım ilk ögrendiğimde keseydi bebek görünmüyodu vs vs cok skntı yapıoruz aslında hersey olacagına varıyo ve stres cok etkiliomus bizi ve bebişlerimizi rahat olmamız gerek..

evet haklısın valla benim ki ev taşımama o kadar strese ve temizlik ağır işlere rahmen tutunduysa vardır bunda bi hayır dıyorum olucağı varsa hayırlıysa hiç bişey engel olamaz :)

Kesem göründü ama geç döllenmeymiş pkos lularda oluyomus öle:)
Kalo atısı daha duymadık zaten
Haftaya kontrole gitcez inş
Daha cok güccük :)) bdt 3 ocak dedi doktorum

Kesem göründü ama geç döllenmeymiş pkos lularda oluyomus öle:)
Kalo atısı daha duymadık zaten
Haftaya kontrole gitcez inş
Daha cok güccük :)) bdt 3 ocak dedi doktorum

Sen 2015e gecmısın artık ama belli olmaz canm 10gun once sonra ihtimalimiz var hayrlı olsun bebişin💝

evet haklısın valla benim ki ev taşımama o kadar strese ve temizlik ağır işlere rahmen tutunduysa vardır bunda bi hayır dıyorum olucağı varsa hayırlıysa hiç bişey engel olamaz :)

Aynen oyle Rabbim nasıp edince en olmadık zamanda oluveriyo:KK66: hayrlısıyla sag saglım kucagımza alalım senin tahmini doum nezmana?

benimde ilk olucak inşallah :) tuhaf bi duygu inanması güç kalp atışını duyuyım günlük yazıcam bebeğim büyüdüğünde annesinin neler yaşadığını okusun bizede hatıra olsun :)

evet güzel olur, annesinin değerini bi kere daha anlar okuyuncaa :KK16:

Canim dikkat et ayakta cok durma sabret bnimde var pazar gununden beri doktorum dun normal oldugunu soyledi yat surekli. ya demekki herkeste gece uyku sorunu var bende gece bi uyaniyorum bidaha zor uyuyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hadi yaaa ne güzel en azndan görüyosun. bende bazen yatarken dua ediyorum göreyim diye ama yok daha göremedimm :KK1: şimdi derler ki rüyanın tersi çıkar ama sizde hem erkek hem kız görülmüş karasız kaldım :KK1::KK1::KK1:

beniş eşimde hissediyorum erkek olacak diyo ama hislere kaldıysa bende kız hissediyorum :KK1: evet sağlıklı olsunda erkek kız bana hiç farketmez :KK16::KK49:

hihihi :KK1: sürprizz yapmış size işte.bende 2 gündür geceleri uyanıyorum uyuyamıyorum sanki her yerim ağrıyo gibi ama o kadar güzel bi duygu ki içinde minicik kendinden ve eşinden bi parça olması. başka hiçbi sevgi açıklayamaz bunu:KK16::KK16::KK16:

Kizlar belirtiler hep ayni galiba.uyuzcan ben de geceleri uyandigim zaman bidaha zor uykuya geciyorum cnm ve suan acayip uykum var gece eşim üstümu ortunce kiziyormusum Karışma bana uykumu kacirma duyomusum :KK1:bugun telefonda diyo sana uysam gece gece kavga edecez diyor cok asabi olmussun diyo :KK9: hic farkinda degilimm ama ben :KK1:

Kizlar belirtiler hep ayni galiba.uyuzcan ben de geceleri uyandigim zaman bidaha zor uykuya geciyorum cnm ve suan acayip uykum var gece eşim üstümu ortunce kiziyormusum Karışma bana uykumu kacirma duyomusum :KK1:bugun telefonda diyo sana uysam gece gece kavga edecez diyor cok asabi olmussun diyo :KK9: hic farkinda degilimm ama ben :KK1:

Hepimizde var galiba o asabilik👻 ama napalım isteyerek yapmıyoruzya🙈 :KK66:

ahh ahh o sorun bende de var sabah kalkıyorum suratı asık ne oldu diyorum ne olcak gece yine kızıp durdun diyo :KK1::KK1::KK1: elimizde değilki o bunalımdan ne dediğimi bile hatırlamıyorum valaa :KK1::KK1:

Hiç endişelenme. Ben geçen hafta gittim. Bebeğim görünmedi. Ama bugün kalp atışı bile vardı :KK9: Hiç sıkıntı yapıp bozma moralini. :KK34:

Aynen oyle Rabbim nasıp edince en olmadık zamanda oluveriyo:KK66: hayrlısıyla sag saglım kucagımza alalım senin tahmini doum nezmana?

aralık sonu ocak bası gibi geç dölenme olduğunu duşunuyorum bakalım ultrasonda belli olucak kesin olarak. senin ne zmaan

evet güzel olur, annesinin değerini bi kere daha anlar okuyuncaa :KK16:

kesinlikle katılıyorum ben anneme soruyorum mesela hatırlamıyor karıştırıyor falan onların zamanında doktor nerde anca doğuma şimdi herşey çok şükür en çokta ultrason resmini ve doğum resimlerini istiyorum koyucam günlüğüme :)

Hiç endişelenme. Ben geçen hafta gittim. Bebeğim görünmedi. Ama bugün kalp atışı bile vardı :KK9: Hiç sıkıntı yapıp bozma moralini. :KK34:

bozmuyorum rabbim hayırlısını versin akşam eşimde namaz kılıp dua etti mübarek akşam inşallah kabul olur. hepimiz için hayırlısı. nasıl kalp atışı

kesinlikle katılıyorum ben anneme soruyorum mesela hatırlamıyor karıştırıyor falan onların zamanında doktor nerde anca doğuma şimdi herşey çok şükür en çokta ultrason resmini ve doğum resimlerini istiyorum koyucam günlüğüme :)

evet bizde her şeyi saklıcaz, hatıra herşey hemm

aralık sonu ocak bası gibi geç dölenme olduğunu duşunuyorum bakalım ultrasonda belli olucak kesin olarak. senin ne zmaan

Hadı hayrlısı ınsallah benimde aralık 7 cıktı ilkinde sonra 11 i şimdi bakalım doktr surekli değiştrcekmi anlamadm🙈 :KK70:

X