2014 Aralık Anneleri

canım bebği görememsi çok normal 1 hafta önce gittim kese büyümüştü bebeği görmemiz için çok erken dedi dr 10mayısda gidecem bende

aynen canım benimki 3 haftadır devam ediyo dr normal dedi

günaydın herkese bende yeni öğrendim hamile olduğumu 5. haftasındayım ama keseyi göremedik.Benim kasıklarında belimde agrı oluyo dün akşam sancı girdi birden bire ve çok üşüyorum elim ayağım buz kesiyo ilk hamileliğim olduğu için korkuyorum ve düşük riski olur dış gebelik olmasın falan diye yorumlar alınca hepten endişeleniyorum. Benimle aynı sıkıntıları yaşıyan var mı normal mi.

canım karından görülmeyebiliyor ilk haftalar.. o yüzden doktor alttan baktı.. birde doktor miden bulanmaya yada yanmaya başladımı başladı ise kalp atışları vardır dedi...

bazende sat a göre daha geride gidebiliyor bebiş. benim sat a göre 7 haftayı doldurmuş olmama rağmen ultrasonda 6+2 çıktı..
inşallah sende duyacaksın canım merak etme..

anlaşılan burda kimse yazılanları umrsamıoyo bıde arkadaşlık paylım stesi olucak kimin işine nasıl gliyosa ona cvp verrrryo.

Canim ultrasona girdim bebekler çok küçük dedi 7+4 olması gerekirken 5 haftalik gorunumundeymis...kalp atislari duyulmadi daha bi 10 gün beklenenlazim dedi

hımm anladım canım beklemek zor olacak senin için ama yapılacak birşey yok mecbur bekleyeceksin umudunu hiç kaybetme ki bebişlerin de üzülmesin seninle birlikte allah yardımcın olsun canımm

anlaşılan burda kimse yazılanları umrsamıoyo bıde arkadaşlık paylım stesi olucak kimin işine nasıl gliyosa ona cvp verrrryo.

ben yazdığını okudum da bende üşüme falan olmadı o kadar ama karnıma bi ara ağrı saplanması çok oldu şimdi seyrekleşti. ayrıca bende geç gittim doktora bana da burda dediler git dış gebelik olur belki kimyasal gebelik vardır diye gittim allaha şükür yoktu öyle birşey. iyi düşün iyi şeyler olsunn

Bende geldim aranıza kızlar aralık annesi olucam inşallah😬 herkes bebeğini sag saglim kucagına alır inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hosbulduk canım gecmıs yazıları okuyamadm ama bende aranızdaym bundan sonra kalp atıslarını dinledim 6+5 ken artık ayda 1 kontrller olucak ama normaliyle ultrason sonucu günleri değişk oluyo ultrasonda daha küçük benim bebeğim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Herkese günaydın kızlar. ..Nasılsınız. .benim kasıklarım çok ağrıyor. İki hamilelik geçirdim.onlarda ağri vardi ama çok az..ikide düşüğüm oldu. Onlarda sıfır ağrı.bunda ağrı niye çok anlamıyorum. ..sürekli lavobadayim..ama yokkki birşey..sanki düşüyor bebek. ..noluyor niye böyleyim sizce...
Sizdede oluyormu benimki gibi..bu arada öyle dayanılmıyacak ağrı diğil tabii de..ama yine ağrı işte..randyevum da haftaya cuma.bir şeyler yazıın çok endişeliyim. ..

bende 6+6 diye gitmiştim 6+2 çıktı yani 4 gün geriden gelio geç döllenme oluyo yani normal çok bi fark olmağı sürecee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…