2014 Aralık Anneleri

merhaba arkadaşlarım;
grubu yıllardır takip ederim bi kaç satır yazmak bugüne nasip oldu..
tabi ilk olarak bi ön çalışma yaptım:) sat nedir,7+2 5+3 vs ne demek oluyo gibi:)
gülmeyin,zira yorumlara ciddi kafa yordum:) velhasıl öğrendim:)
25 nisan günü gittiğimiz dr kontrolünde keseyi gördük
9 mayıs da kalp atışları için gidicez inşallah..
Rabbim burda olan ya da olmayan tüm annelere mucizelerini hayırla ve kolaylkla kucaklarına alabilmeyi nasip eylesin..
ha bu arada 29 mart 87 doğumlu 2,5 yıllık evliyim,ist da ikamet ediyorum
sat 20 mart dr gittiğimizde 4, 4,5 haftalık dedi..takvimlere göre şu an 6+0dio yahu ben kaç haftalık hamileyim diye söyleniyorum evde kendi kendime:)
sesli gülebilirsiniz halime::)
çok toy,bilgiye aç,hamilelik terimlerine ayak uydurmaya çalışan bi annecikim ben..öptüm sizi:)

sayfa 2014 anneleri değil dert köşesi oldu hepimiz bişeylerden yakınıyoruz hep yazık bizeee

Saat kaç oldu kalkamadım daha
:-( ne yapalım canım ya bizi biz anlıyoruz

Ya Settar

Guzelim benim yaa senin hamileliğin de beni cok mutlu etti inan o kadar hayal kırıklıgından sonra allahın bi mucizesi bu bebişler:) zaman zor geciyor ama oyala kendini ben de ay sonunu beklicem bol bol sabır diliyorum bize:)) eşime artık naz falan da yapmıyorum direkt emir kipi yazık asker gibi oldu suyu bile benden isteyen adam.. Neyse annem gelirse rahatlarız artık napalım hayat musterek

öyle ya canımm bir an önce hissedeyim dedikçe günler daha yavaş geçiyo, böyle bunaltı halsizlik bebişlerle geçiyo bende de kuru şeyler daha rahat ama ben cipse kuru yemişe bayılan ben artık yiyemiyorum.

ben normalde hiç yemek ayırt etmezdim bu halim çok tuhaf bizimde ailede kimsenin bulanmamış neyse benimki iyi oldu yoksa tam dünya olur yuvarlanırım herhalde

hayırlı olsun canım... önümüzdeki haftalarda tüm terimler bir yana mide bulantısından bahsedeceksin :)

inşallah bi daha yaşamazsın böyle şeyleri, takip et sürekli ne olur ne olmaz.

İnşallah bir sey olmaz yarin kontrolum var insallah hayirli haberler duyariz. Bebisimiz sağlıklı olur insallah cumlemizin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah bir sey olmaz yarin kontrolum var insallah hayirli haberler duyariz. Bebisimiz sağlıklı olur insallah cumlemizin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inşallahh hepimizin bebişleri sağlıkla doğarrr

kandiliniz mubarek,dualarınız kabul olsun kızlar.. dualarda unutulmamak dileğiyle..

tühh o kadar kötü dimi bende bi yatıyorum bi kalkıyorum mutfağa giremiyorum pufff

3 gündür bir uyku bastı ki sorma kalkıyorum tekrar yatıyorum hep uyuyorum :))

Kandiliniz mubarek olsun hamişler. Birbirimize dua edelim:) Bendede bulantılar son sürat devam ediyor... Neyse bebişlerimiz iyi olsunda napalımm çekicez artık :)

kızlar yardımmmm
belim dayanılmaz ağrıyor... daha doğrusu sırtımın alt kısmı.
nette biraz araştırdım normal olduğu yazıyor ama neden şimdiye kadar hiç yoktu bugün aniden başladı..
sizlerde oluyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…